Zaloguj się, aby obserwować  
pawel2662

Kubota M100X/110X/126X/135X - nowe modele

Polecane posty

samex69    33

Cześć!Kilka dni temu miałem okazję testować Kubotę M126X!Wrażenia z pracy tym ciągnikiem są,że tak powiem "zaje......fajne".Nie miałem okazji testować ciągników innych marek ale podejrzewam że nie byłyby lepsze.Osiem biegów przełączanych pod obciążeniem - to jest naprawdę wygodne a dodatkowo ma sens.Jest podobno,ja nie miałem okazji sprawdzić ,możliwość automatycznego przełączania biegów zależnie od obciążenia.Kabina jest większa niż w M9540,brakuje siedzenia dla pomocnika ale Kuboty tak niestety mają.Silnik pracuje cicho i łatwo wchodzi na obroty,

powinien być trwały bo z ponad 6 litrów poj.-128 km to raczej nie jest dużo.Podnośnik jest na EHR-bardzo wygodnie się go obsługuje i ma coś koło 6 ton udźwigu. Dużo by można jeszcze pisać i to raczej dobre opinie ,możesz poczytać trochę w październikowej Agromechanice ale najlepiej poszukaj dilera , czasami dają na testy.

Wiadomość z agroFakt.pl

KrzysztofJ    0

Witam na polskim rynku dostępne są modele Kuboty z serii L5040, M6040, M7040, M7040N, M8540, M9540, M108S, M128X cena netto 215000 zł+ automatyczny zaczep transportowy.Funkcja auto - automatyczne przełączanie 4 biegów z regulacją czułości.

strona importera :: Traktory Kubota - japońska jakość, nareszcie w Polsce!

strona dealera Witamy w firmie PHU Rolczar :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Bizon24
      Czy ktoś wie od czego jest ta kontrolka 

• Przez kaka10101
      Witam, posiadam Kubota L5040, ciągnik nie posiada przyłącza wolnego spływu oleju, a taki jest mi potrzebny. Czy ktoś wie gdzie można się wpiąć aby taki spływ zrobić?? 
    • Przez mlody5674
      Witam posiada ktoś kubota m7, jestem zainteresowany kupnem tego modelu, proszę o opinię użytkownik czy warto kupić 
    • Przez vegeta23
      Witam. Od 8 lat jestem posiadaczem Kuboty M9540. Przebieg 2200 mth. Kubota pracuje z ładowaczem czołowym.
      Od jakiegoś czasu zaczynam mieć problemy z hydrauliką. Na zimny silniku, zaraz po uruchomieniu zanim ciągnik złapię optymalna temperatura wszystko jest ok. Gdy ciągnik się rozgrzeje mam problemy z podnoszeniem na tylnym tuzie lub na wyjściach hydrauliki zewnętrznej. Aby podnieść pług lub wykipować przyczepę muszę podnieść obroty silnika na przynajmniej 1500. Na wolnych obrotach i rozgrzanym oleju nie ma mowy aby ciągnik podniósł pług lub coś innego.
      Mieliście może takie problemy. Czy to niestety wskazuje na koniec życia pompy hydraulicznej?
      Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez kewin123
      Jestem zainteresowany ciagnikiem kubota M100GX , i powiem szczerze ze troche martwi mnie to co podaja w danych technicznych tzn ze moment obrotowy ciagnika o mocy106 km wynosi tylko 346Nm .Dla porównania nh t5  110 o mocy 107 km ma 468Nm a jd 5r  o mocy100km -437Nm . To wydaje sie bardzo duża róznica ciekawe jak to przedkłada sie  na  prace, uciąg itp?mile widziana każda opinia
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj