Skocz do zawartości
marka

Niekończąca się opowiesć

Polecane posty

seweryn20    575

Ja też staram się by zawsze było wszystko sprawne nawet jeśli to najmniejsza pierdoła ale niestety są ludzie którzy mają to w nosie. Ganiają takimi dezelami że się w pale nie mieści i co miesiąc wygląda gorzej tylko i wyłącznie z ich niechlujstwa i niedbalstwa.  Sąsiada mam co stary olej silnikowy przepracowany leje do skrzyni biegów do  dużego zetora i jeszcze jest z tego dumny. Nawet bym nie wiedział ale mu wywrotkę pożyczyłem i na węża przejściówkę założyłem  bo on skręcane ma wyjścia hydrauliczne. Odpinam ją potem w domu a tam czarny gnój. Ale  dostał bury skubany gnój i dziadyga to się w pale nie mieści. Nic nie poradzisz taki typ człowieka.

LTZ55a    22

U nas na wsi ludzie wolą z cudzej przyczepy łopatą zwalać, jak komuś oleje mieszać.

robert983    22

Może takiego kupili , w moim po zakupie też trochę brakowało część do robiłem część naprawiłem,i jeszcze jest kilka rzeczy do zrobienia ....

A mam pytanie przy obudowie skrzyni jest czujnik ,wiem że jest to wskaźnik luzu a  do czego był podłączony? Lampka czy pod odcięcie "zapłonu"

Wiadomość z agroFakt.pl

zbyszekbrzuze    110
Ja tam nie mam zbytnio szacunku do produktów z Narwi, zbyt to awaryjne, zepsuli markę MTZ. Ale ten z filmiku wcale taki zły nie jest, w porównaniu z tym co ja czasami muszę naprawiać: . https://youtu.be/QDWFuKN7xWY

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się