marka

Niekończąca się opowiesć

Polecane posty

seweryn20    825

Ja też staram się by zawsze było wszystko sprawne nawet jeśli to najmniejsza pierdoła ale niestety są ludzie którzy mają to w nosie. Ganiają takimi dezelami że się w pale nie mieści i co miesiąc wygląda gorzej tylko i wyłącznie z ich niechlujstwa i niedbalstwa.  Sąsiada mam co stary olej silnikowy przepracowany leje do skrzyni biegów do  dużego zetora i jeszcze jest z tego dumny. Nawet bym nie wiedział ale mu wywrotkę pożyczyłem i na węża przejściówkę założyłem  bo on skręcane ma wyjścia hydrauliczne. Odpinam ją potem w domu a tam czarny gnój. Ale  dostał bury skubany gnój i dziadyga to się w pale nie mieści. Nic nie poradzisz taki typ człowieka.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LTZ55a    118

U nas na wsi ludzie wolą z cudzej przyczepy łopatą zwalać, jak komuś oleje mieszać.


Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

Może takiego kupili , w moim po zakupie też trochę brakowało część do robiłem część naprawiłem,i jeszcze jest kilka rzeczy do zrobienia ....

A mam pytanie przy obudowie skrzyni jest czujnik ,wiem że jest to wskaźnik luzu a  do czego był podłączony? Lampka czy pod odcięcie "zapłonu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297
Ja tam nie mam zbytnio szacunku do produktów z Narwi, zbyt to awaryjne, zepsuli markę MTZ. Ale ten z filmiku wcale taki zły nie jest, w porównaniu z tym co ja czasami muszę naprawiać: . https://youtu.be/QDWFuKN7xWY

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LTZ55a    118

Skoczek, chciałbym, żeby mój był w takim stanie.


Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LTZ55a    118

Tutaj macie filmik z odpalania MTZ 50 (prawdopodobnie L). Jak bym miał tyle czasu odpalać, to bym wziął 330. :D


Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Ciągnik ledwo się kupy trzyma ale nowa guma na lewarku jest bu ha ha ha........


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

Oglądałem i wolał bym sam przeciągnąć tą przyczepę jak tak palić taki ciągnik;-);-);-)  

Seweryn ale choć jedna część ma nową ;-) 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LTZ55a    118

Propo MTZ 50, to mam pytanie: W głowicy, tuż pod każdą świecą żarową jest wkręcona śrubka. Was ist das?

a7b42a2d577b45210fd5add192c8d53e_orig.jp


Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LTZ55a    118

Tak, głowica jedzie na złom i ją rozebrałem wczoraj i nie wiem co to za śrubki.


Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LTZ55a    118
pewnie tak, idzie na złom i koniec.

Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LTZ55a    118

Nikt nie jest pewny na 100%, co to jest ta śrubka? Bo odkładam te części, może kiedyś się uda sprzedać szczęśliwie. Jak pompę paliwa B| 


Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radio19966    16

Dlaczego głowice nieznanego stanu  nie sprawdzisz by miec 100% pewnosci że już więcej się z niej nie zrobi moja np wyglądała tak po szlifie i chodzi do tej pory choć wżery są znaczne i tylko czekam kiedy znowu przedmucha do płynu PS  te 4 śrubki trzymają komory wirowe w głowicy które są wymienne i mozna kupić nowe

 

12310451_493244637503672_6078193144975295752_n.jpg

Edytowano przez radio19966

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LTZ55a    118

Mogę ci sprzedać swoją głowicę, przyjedziesz po nią? Dasz mi 100zł na sprawdzenie 50 km od domu? Ja już się tyle nad tym traktorem nakombinowałem, że tej głowicy nie chcę widzieć, ani komuś tego wciskać. 


Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radio19966    16

100zł ? wystarczy  butelka nafty i sprawdzisz każde pękniecie ile hcesz za nią i skąd jesteś ? i jaka jest wersja odlewu ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LTZ55a    118

Mazowieckie, Siedlce. Po cenie złomu, odbiór osobisty.


Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LTZ55a    118

Nie bardzo chcę wysyłać, bo kiedyś mnie zrobili w dzwona, rozumiesz.

I tam tulejki pod wtryskiwaczami zniszczone, jedna prowadnica zaworu (nie wiem sam od czego).

Mam inne części jeszcze na sprzedaż.


Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radio19966    16

tulejki pod wtryski akurt w Czarnej Białostockiej mają a masz może wtryski na sprzedaż ? i ile byś chciał  ?

co masz na myśli  zrobili w dzwona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ilovemtz
      Prosze aby w tym temacie wypowiadali sie posiadacze mtz[nie pronarów].
      My mamy mtz-a z 1983r i ojciec nic złego na silnik nie moze powiedziec wał jeszcze nie byl robiony. Ciagnik zrobil okolo 15000mth nie wiem czy to duzo czy mało. Co prawda ceiknie ale one juz takie sa. Co do awaryjnosci to moge powiedziec ze wiekszosc czesc zaczynamy dopiero teraz wymieniac tj. po 24latach wczesnije nie było potzreby. Co do spalania to jest małe w orce okolo 14l/ha napewno mniej niz ursus czy zetor z tych rocznikow nie mowie o nowych forterrach. Jest mały problrm z czesciami bo nie mozna ich dostac musimy po nie jezdzc do oddalonego o 50km żmigrodu bo nigdzie w poblizu ich nie dostaniemy .Powiedzcie co na ich temat mowia wasi ojcowie czy wy sami. Sami wiecie ze nie taki rusek straszny jak go piszą.
    • Przez Maksol
      Witam chciałbym zapytać posiadaczy ciągników mtz Pronar 82 w wersji sa i tsa o opinie o tych ciągnikach i o tym co należy sprawdzić przy zakupie tych ciągników.
    • Przez iridium3000
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć w jakim zakresie obrotów najlepiej się poruszać w celu ekonomicznego spalania 952.3 w czasie transportu i prac polowych.
      W orce trzymam 1800obr w transporcie 1600obr 
      Myślicie że można by zejść w pracach polowych do 1600obr a w transporcie 1400obr czy to za mało?
      Z tego co widziałem nowy  Fendt  120koni w orce latał na 1550obr. Dla tego jestem ciekawy czy w MTZ również można zejść z obrotów w celu redukcji spalania.
    • Przez ZaqAMG
      Witam
      Doczytalem w instrukcji ze na tym wyswietlaczu powinny wyswietlac sie nie tylko motogodziny ale rowniez inne parametry typu predkosc aktualna,spalanie
      Przeszukalem caly internet i niemoge nigdzie znalezc informacji jak to wlaczyc/zaprogramowac
      Prosze o pomoc gdyz serce mnie boli od kiedy dowiedzialem sie ze Belarus posiada takie bajery a Ja z nich niekorzystam 😅
      69505144247__413679D2-5B28-4DB4-B4D4-22D5D0D49D34.MOV
    • Przez Lipowa
      Witam. Wie ktoś może lub ma opisane przewody które wychodzą z kostki która znajduje się pod deska rozdzielczą? Lub gdzie takie coś kupic ?
      20240326_145521.heic 20240326_145517.heic 20240326_123552.heic
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj