Zaloguj się, aby obserwować  
edzio22

Ciągnik do około 300 KM

Polecane posty

edzio22    0

Witam. Chciałbym kupić nowy ciągnik do około 300KM wybieram miedzy Valtrą, New Hollandem, John Deerem, Deutz Fahrem a Massey Fergusonem. Co radzicie? Wiadomo ze chodzi o najmniej awaryjny ciągnik ale tak jakoś jeszcze chyba nie wymyślono takiego. Z góry dziękuje za opinie. pozdrawiam

 

proszę o jakieś odp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minor15    26

zalezy ile masz kasy. Ale jesi o mnie chodzi bralbym JD 8430 a jeli nei mialbym tyle kasy to ktorego z NH lub Fergusona

Edytowano przez brzozak2
brak uzasadnienia - %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może więcej danych odnośnie ciągnika. Jakie maszyny i areał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odyniec    1

Ja bym ci polecał JD 8530

 

Ostrzeżenie za posty bez uzasadnienia!!

Edytowano przez robertbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzio22    0

maszyny do ciągnika to pługi(8skibowe), agregaty siewno-uprawowe HORSCH tiger itp. a areał to okolo 500ha. mam juz deutz fahra 265KM i cztery ursusy 120 i szukam kolejnego dobrego ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Ja bym ci polecał JD 8530

Zaraz dostaniesz procenty za takie posty :D

 

@Edzio napisz najważniejsze-cenę. A tak na marginesie to jak popatrzyłem w profil to chyba powinniśmy pisać Pan :)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

po pierwsze trzeba dobrze rozejrzeć na rynku co po ile i w jakiej specyfikacji u mnie w okolicy jest kilka takich potworów po 300 km a więc tak jest z 3 jd od 220-300km jeden fendt 320 km mf z 240km. Z tego co mi wiadomo właściciele są zadowoleni z sprzętu co do mf to słyszałem że jest oszczędny w porównaniu z jd.Z Awaryjnością nie wiem jak wygląda sprawa.W mojej okolicy najbardziej znane marki(z tych większych) to jd mf i fendt może z racji tego że korbanek i jelonek jest stosunkowo blisko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzio22    0

Na zakup nowego ciągnika chciałbym przeznaczyć około 450 000 złotych. A z tym Panem to nie przesadzajmy, może i jestem wiekowo troszkę starszy ale za to czuje się jak młody kawaler :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Prz mocach dochodzących do 300KM nie ma co specjalnie liczyć na oszczędności w spalaniu, bo to typowe maszyny pociągowe klasy heavy-duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W Stanach w pracują głównie ciągniki: JD, Case oraz AGCO. MF 8400 będzie miał dobrą cenę, bo firmy przygotowują rynek pod 8600. Skrzynia Dyna-VT, czyli to samo co w Fendzie. DF i NH mają mały rozstaw osi, przez co słabo rozłożony nacisk na osie. Jeżeli już CNH, to raczej kierowałbym się w stronę Case Magnum. Valtra będzie miała silnik Sisu, więc taki, jak w MF. Najbardziej sprawdzonym wydaje mi się jednak JD, bo większość dużych gospodarstw stawia właśnie na nie. Cena też może być atrakcyjna, bo do produkcji wprowadzono serie 8R, więc coś z 8030, będzie można wyrwać z dużym upustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolex    0

Szczerze polecam JD 8430 mam go już dwa lata i chodzi bez problemu

Edytowano przez brzozak2
brak uzasadnienia - %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

@edzio22 skoro myslisz o tych ciagnikach to przedstaw nam ofert jakie dostales, na jakim wyposazeniu ci zalezy, jakie dokladnie modele.

 

prosze wszystkich o przestanie pisania postow w stylu mam jd jest swietny!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasso    0

dobry znajomy jest traktorzystą w pobliskim "pgr" i on jeździ MF330 konnym i JD 300 konnym.  Tego co z nim rozmaiwałem to mówi ze ten słabszy JD zrobi o wiele więcej niz MF, mimo iz jest słabysz to jak twierdzi jest solidniejszy i mniej awaryjny. MF mają od kilku lat a juz pare rzeczy było wymienianych, no ale trzeba przyznac ze obrabiają setki jesłi nie tysiące hektarów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj