• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez agroKadzice
      Witam. Mam pytanie do kolegów odnośnie pompy opryskiwacza termit pilmet 60 litrów na minutę. Chcę zmodernizować troszkę mój opryskiwacz tzn powiększyć lance na 15 metrów i teraz nasuwa się pytanie czy pompa zdoła tej szerokości? Czy wystarczy jej wydajności?
    • Przez sitko
      Witam
      Mam problem ze smarowaniem.Dojarka zużywa dużą ilość oleju.Wyrzuca go na ścianę .Przy rozruchu dziwnie warczy.
      Moze ktoś coś wie na ten temat?
      proszę o pomoc:)
    • Przez Kondzio342
      Witam koledzy pomozcie potrzebny kompresor urzywany w gospodarstwie. Agregat malarski od czasu do czasu czasami jakies kolo montarzownica zdjac czy cos przedmuchac. Co polecacie rozsadne i zeby popracowalo troszeczke????
    • Przez BELARUS820BX
      Witam szukam maski do spawania co polecacie bo zastanawiam się nad kupnem takiej warto
       https://www.olx.pl/oferta/przylbica-v4-maska-spawalnicza-lcd-samosciemniajaca-sherman-CID619-IDwJsBz.html#439596b9e6;promoted
    • Przez filip94lemken
      Witam, bede wlasnie kupywal sprezarke, chcialbym posluchac waszych rad czym kierowac sie wybierajac sprzet, chodzi mi, aby byla dobra do malowania maszyn, i lakierowania i utwardzania cena do ok 500zl

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.