konrad12

cięgno hydrauliczne

Polecane posty

konrad12    0

witam. chce kupić cięgno hydrauliczne do ursusa 4514 najlepiej używane, ale może być też w rozsądnej cenie nowe. szukałem już w wielu miejscach ale nigdzie niema. może wiecie gdzie takie coś kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

a nie myślłałes o zasadzie "zrób to sam" poszukaj gdzieś zwykłego siłownika o działanu jednostronnym... najlepiej na dwa węże.. i będzie gitara... sam nad takim czyms mysle do swojego jelonka bo nowe to dośc spory koszt..;/


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

Tata sam zrobił cięgło, wziął od starego wózka widłowego siłownik od pochyłu, podłaczył na 2 węze, trzeba było dospawac tylko ucho i gitara :D W ursusie bedzie to troche niepraktyczne bo bedzie zabawa z rodzielaczem pod siedzeniem :)


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

@mateush jakbys mial silownik jednostronnego dzialania to nie podlaczalbys 2 wezy :D

 

ojciec w grene kupil kat. II za 1200 zl, jednak wykonanie mogloby byc lepsze jak na ta cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

moze źle sie wyraziłem chodzi mi o to ze siłownik wysuwa sie z jednej strony bo ostatnio mogłem kupic ze z dwóch stron był wysuwany


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

aha wiem o co ci chodzi, to sa cylindry hydrauliczne dwustronnego działania z dwustronnym tłoczyskiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrursus    1

rozdzielacz jedno sekcyjny na błotnik siłownik dwustronnego działania ok 50 cm długina błotnik i po problemie mam tak u siebie zrobione w 328 :D


zbieram na mf255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamin60    1

Witam chciał bym odświeżyć temat. Chodzi mi o cięgło hydrauliczne, chciał bym sam w garażu coś wykombinować za nie wielką cenę.Czy siłownik jednostronny da rade ??Jak cena wykonania ?? No i żeby miał ten siłownik trochę udźwigu. Od czego proponujecie ?? wózek widłowy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A co w tym poście dziwnego? Myślisz, że kupiony łącznik to jakiś specjalny rodzaj słownika? Zwykły siłownik dwustronny + odpowiednie zakończenia(kula, hak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ValtraN82    0

Tak, tylko że kolega tutaj pisze o siłowniku jednostronnym, który tutaj nie zda egzaminu.


Deutz-Fahr Agrotron 4.85 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Faktycznie dobry powód żeby wyśmiewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Po pierwsze widziałeś kiedyś siłownik od wózka widłowego? Jaki jest długi i ile waży?? No chyba że chcą go we dwoje zakładać.

Po drugie wytłumacz mi jak to ma działać na siłowniku jednostronnym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Widziałeś kiedyś siłownik od pochylania masztu? Przedłużyć mu tłoczysko i będzie jak znalazł. Jednostronny nie zadziała, to oczywiste, ale każdy może się pomylić. Moderator powinien poprawić-naprowadzić na odpowiednie rozwiązanie, a nie wyśmiewać. Tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamin60    1

Nie śmiejcie się, Chodziło mi o to żeby był na jeden waż nie wiem jak się ten siłownik nazywa.Nie wiem czy siłownik jednostronnego działania zda egzamin( tak się chyba nazywa) zadowoleni ??

Edytowano przez kamin60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Musi być siłownik dwustronnego działania i jeszcze ma mieć zamek hydrauliczny. Mam takie cięgło w NH, kupiłem na giełdzie za 350 zł prawie nowe.2 kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizar    15

Panowie a mógłby ktoś napisać co to za zawór jest w tych oryginalnych cięgłach hydraulicznych ? on jest wstawiony między wyjściami siłownika, czy może to jest jakieś zabezpieczenie aby się cięgło samo nie przestawiało ?

 

Właśnie chodzi mi o ten zamek , idzie coś takiego dokupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Kupisz bez problemu w firmach hydraulicznych. Do 100 zł powinien kosztować. Były też montowane w czeskich ładowaczach UNHZ 500 na każdym siłowniku.

W nich chodzi o ta że jak pęknie wąż to siłownik nic się nie ruszy i bez ciśnienia sam siłownik się nie przestawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizar    15

Właśnie u mnie coś takiego jest konieczne bo mam 20 letni ciągnik i hydraulika już nie trzyma za dobrze, i w orce by mi się delikatnie przestawiał. A mógłbyś podać jakiś symbol lub jak ten zamek jest oznaczony może dałoby się kupić coś takiego na greene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

witam

 

chciałem tez skonktruowac sobie lub kupic nowe cięgno hydrauliczne

 

jak myslicie opłaca sie samemu zrobic takie ciegno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj