Skocz do zawartości
c330ursus

Radio AgroFoto

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Radio
djvtec    0

panowie jestem absolutnie na TAK i zgłaszam sie na DJ moge dla Was mixowac klubowe rytmy live co wy na to :) jezeli chodzi o typy muzyki zrobi sie kanaly tematyczne takie jak DP, kanal glowny (electro - house, trance, house - ale wszystko lajtowe, niemal radiowki :)) i jeszcze by sie przydal kanal hh co wy na to :D do tego male wiadomości, promowanie najladniejszych fotek, konkursy, pozdrowienia..... wg mnie ma to sznase zaistniec a juz staz mam w takich audycjach i wiem co mowie :)

andrzej2110    529

wieczorem założę tak testowo radio, jeden kanał. jak ktoś będzie chciał to sobie będzie mógł posłuchać. Nikogo nie będziemy zmuszać do słuchania ani do grania. każdy ma wybór czy che słuchać czy nie.

paktofonikas1987 przypominało mi się ze przecież mamy AgroVideo.

Wiadomość z agroFakt.pl

Skofo    29

Od dziś startuje Agro Radio link -> www.agroradio.w8w.pl zapraszam gram od 19-22 klimaty klubowe oraz inne :D

A jak to wyglada od strony prawnej? Takie udostępnianie muzyki szerszej publiczności? Zakładam że wszystkie wasze MP3 są legalne i nie sćiągnięte z jakiejś wrzuta.pl czy P2P. Czy można tak sobie udostępniać do woli? Co z prawami autorskimi?

andrzej2110    529

Wiedziałem ze ktoś o to zapyta :D

RADIO ........ prezentuje na antenie utwory o obniżonej jakości dźwiękowej (Do 48 kbps Stereo) w celu popularyzacji ich autorstwa oraz zachęcenia słuchaczy do zakupu oryginalnego nośnika z muzyką prezentowanych wykonawców, co jest zgodne z ustawą o prawie autorskim z dnia 1 sierpnia 2000 roku. Nasze radio puszcza muzykę dla relaksu słuchaczy. Nie rozpowszechniamy muzyki dla celów komercyjnych. Nie pobieramy żadnych wynagrodzeń z racji działalności radia. Nie chcemy okradać artystów, ale nie chcemy także by powołując się na nich próbował okradać nas ZAiKS

Wszystkie radia jakie grają opierają się o ten zapis.

tommy66692    10

dobry pomysł, kiedyś było radio lukas na którym siedziała połowa AgroFoto więc czemu nie?

p.s mało hip hopu chłopaki :D

kkk2006    0

A jaka muze bedziecie tam grali ? Bo pewnie takiej ja slucham to nie bedziecie puszczac.

andrzej2110    529

Tomek na HH akurat nie ma DJ i słuchaczy jak narazie. Jeśli będzie chętny DJ i słuchacze na ten rodzaj muzyki to to i na radiu będzie ta muza.

kkk2006    0

Hip-hop a najwiecej starych piosenek peji gangsta rap.No ale tam duzo przeklens lici :P

tommy66692    10

Tomek na HH akurat nie ma DJ i słuchaczy jak narazie. Jeśli będzie chętny DJ i słuchacze na ten rodzaj muzyki to to i na radiu będzie ta muza.

ja moge byc DJ ale z chętnymi może być problem :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się