Bartek7

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ???

Polecane posty

pioter    46

@binek a jak wygląda ten rotor???i jaki masz model krone???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

przyczepe kupiłem trzy lata temu w Koźminie, model HSL 3503 a rotor jak rotor wał szerokości podbieracza o średnicy jakieś 30 cm. uzębiony który przerzuca masę przez noże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

dokładnie jak w pierwszym przykładzie,jeśli chodzi o średnice rotora to jutro mogę zmierzyć dokładnie. Polecam te maszynę kawał solidnej niemieckiej roboty za nie duże pieniądze zmierzyłem rotor ma 25 cm. średnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

Moje też ;) Pottinger to jest niezawodny sprzęt :P

Edytowano przez andrzej2110
cytowanie posta wyżej

Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masfer5455    6

czy miał ktoś z forumowiczów doczynienia z BERGMANNEM SLT 2104 lub podobnymi maszyna podobna troche systemem ładowania do KRONE TITAN na raferze jestem ciekaw jak sie ta maszyna sprawdza w pracy i jaką ma trwałość http://www.dobrowolski.agro.pl/foty.php?id=62


sprzedam wóz paszowy sano 5m3 2008r lub zamienie na 8do 12m3 pionowy ślimak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarko12    1

no ładny jest ten BERGMANN ale niestety z taką przyczepą nie miałem do czynienia więc nie się nie wypowiem

 

 

mój Claas ma rotor i młody nie jest z 85r. Dodatkowo szerokie opony, tandem, 31 noży, hydrauliczny dyszel, podbieracz i klapę a to wszystko za jedyne 16500zł i 99gr :)


Zetor 7745
Ursus C-360
Ursus C-330
Razem na 36 HA :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

przeglądam regularnie przyczepy samozbierające na allegro i dawno nie wiedziałem przyczepy w tak dobrym stanie wizualnym...ciekawie jak stan techniczny wygląda...

 

 

co do firmy BERGMANN to myślę, że jak każda inna zachodnia, jak nie jest wyjeżdżona to pochodzi... :)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryfel    5

Posiadam przyczepę samozbierającą firmy Pottinger Faro 4000D i naprawdę wszystko jest tam bardzo dobrze wykonane, przyczepa wyposażona jest dodatkowo w walce dozujące które równomiernie układają trawę w silosie. Naprawdę super maszyna, mam porównanie do sieczkarni Fortschritt którą używałem do zbioru traw przez 10 lat i przyczepą jest dużo lepsza. Polecam wszystkim przyczepy samozbierające szczególnie tym osobom które mają blisko położone łąki.

 

Zalety przyczepy: mniejsze zużycie paliwa, mała liczba ciągników gdyż wystarczy jeden do przyczepy, a do sieczkarni potrzebowałem 3 ciągników +rozrzutniki, mniejsza liczba osób do pomocy (z roku na rok coraz mniej osób jest chętnych do pomocy więc trzeba robić tak aby własnymi siłami sobie poradzić), szybciej zebrałem trawę przyczepą (1,5 dnia) co mnie zaskoczyło niż przy użyciu sieczkarni (2dni).


moje filmy na YouTube http://www.youtube.com/user/gryfel15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj