Zaloguj się, aby obserwować  
skibowyplug

John Deere 9630

Polecane posty

skibowyplug    0

Nie zamierzam kupić takiego traktora bo mnie na niego nie stać kosztuje nie wiem ile nowy ale używany roczny z 285mth kosztuje 730000zł czyli nowy gdzieś pewnie z 900000zł.Mam pytanie ile ten traktor o mocy 530km może pociągnąć ton przyczep ,wydaje mi się ,że 50ton spokojnie a może nawet więcej ,i ile skib może pociągnąć raz widziałem new holland 180km ciągnął 7 dużych skib pług obrotowy to ten john deere pewnie pociągnie ze 20 skib ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Ten ciągnik jest przystosowany do uprawy bez orkowej ! I sobie nie myśl że duży ciągnik 500 KM może wszystko przeciągnąć !

 

Temat według mnie bez sensu


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skibowyplug    0

jak to bez orkowy ,to co nie można do niego podczepić pługu ?na pewno można ,a powiedz mi czego ten traktor nie pociągnie ,bo może jedynie nie pociągnąć tego co traktory amerykańskie no name po tysiąc koni albo lepiej ,ale tak to pociągnie wszystko

 

i jeszcze jestem ciekawy jakie jest porównanie takiego john deera 530km to ciągnika siodłowego 530km ,ciągnik siodłowy 530km pociągnie około 40ton więc ten traktor powinien z 80ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Jaki jest cel tego tematu? :D


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcoWzu    4

te pytania to mi wyglądają jak wypowiedzi dziecka w wieku 12 lat no może 13...


Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

A z kąd ma ktoś wiedzic dane o ciągniku za 1mln i tak dużej mocy na kilka tyś ha? :D


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcoWzu    4

"7 dużych skib" "ile ton PRZYCZEP może pociągnąc" - mi sie jakieś troche nie zrozumiałe wydaje...


Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

jak to bez orkowy ,to co nie można do niego podczepić pługu ?na pewno można ,a powiedz mi czego ten traktor nie pociągnie ,bo może jedynie nie pociągnąć tego co traktory amerykańskie no name po tysiąc koni albo lepiej ,ale tak to pociągnie wszystko

 

i jeszcze jestem ciekawy jakie jest porównanie takiego john deera 530km to ciągnika siodłowego 530km ,ciągnik siodłowy 530km pociągnie około 40ton więc ten traktor powinien z 80ton

Normalnie chłopie zgłoś się do Pogromców Mitów co jest na discovery :D

 

Ciągnik siodłowy a ciągnik rolniczy to zupełnie inne maszyny więc nie ma co porównywać


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fujitsu    16

Mój Starszy jeździ ciągnikiem Deutz-Fahrem Agrotron 265 i ciąga sobie przyczepe o ładowności 20 ton i tależówke 3 metrową oraz brony cięzkie 5 i i ten ciągnik daje sobie z tym świenie rade a ma moc 265koni wiec jest czym robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skibowyplug    0

20 ton przyczepe to ja ciągnąłem john deerem 120km bez problemu chociaż czuć było ,że coś ciągnie

ponawiam pytanie ile ton może pociągnąć john deere 9630 530km i ile skib na średniej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fujitsu    16

Ja osobiście tez ciągnołem 24 tony Fortschrittem Zt323A i szedł jak szalony. Ale to u mojego ojca w robocie ciąga taką przyczepe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skibowyplug    0

24 tony traktorem 101km fortschirtem to jest coś chyba miał strasznie ciężko ,ja jeździłem john deerem 120koni 2003rok za granicą z przyczepą 20ton i on na tabliczce znamionowej miał 24000kg uciągu albo to była masa uciągu razem z masą traktora ,a jestem ciekawy ile ton udźwigu z tyłu ma john deere 9630 530km na stronie john deera tego nie ma ,a czytałem o john deerze 355km ,że ma 11ton udźwigu to bardzo dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój Starszy jeździ ciągnikiem Deutz-Fahrem Agrotron 265 i ciąga sobie przyczepe o ładowności 20 ton i tależówke 3 metrową oraz brony cięzkie 5 i i ten ciągnik daje sobie z tym świenie rade a ma moc 265koni wiec jest czym robić.

 

Tależówka 3 metrowa do ciągnika 265km dobre sobie :)

Ja taką tależówke 92km. ciągałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40
a jestem ciekawy ile ton udźwigu z tyłu ma john deere 9630 530km na stronie john deera tego nie ma ,a czytałem o john deerze 355km ,że ma 11ton udźwigu to bardzo dużo

 

Te ciągniki dostosowane są do maszyn pół zawieszanych czyli nie ma na pewno szału. No chyba że się mylę to mnie poprawcie.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skibowyplug    0

ze strony john deera o modelu 9630

Hitch Lift Cap. lb. (kg)

15,300 (6940)

OECD 15,769 (7,153)

Standard 15,300 (6940)

 

czyli udźwig to 7 ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcoWzu    4

ja kiedyś ciągnąłem swiom 7340 przyczepe 18 t z burakami (kierowca mówił że jest na niej ok 20 t) i nie powiem bo od 1 do 3 to ładnie szedł ale 4 już były małe schody a 5 to mordęga i byle mała góreczka to już trzeba było wzmaczniacz momentu wciskac no i zaskoczenie z hamowaniem...heh a tależówke 3,15 kiedyś ciągnąłem 4512 i też szedł ale długo by nim nie narobił wtedy było można powiedziec- "jestem hardkorem..." heh


Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcoWzu    4

jak ciągnikprawie 80 km miał by nie ruszyc z ciężarem 20 ton to Ja nie wiem jak u nas w SKR jeździli C-360 z burakami...heh

Zastanów sie co piszesz albo chociaż sie spytaj starszego i dopiero napisz...do mnie kiedyś gościu przyjechał z obornikiem kurzym Casem bodajże 95 km i to było śmieszne ale po asfalcie szedł i to ładnie gożej było wjechaniem na pole...jeszcze raz mówie zastanów sie!!!


Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opos    0

Najczęściej ciągniki tego typu łączone są z przyczepami przeładowczymi do jazdy obok kombajnu

 

Główne zadanie to praca z ciągnionymi zestawami uprawowymi lub siewnymi. Przykładowo 8m cross-slot i ciągnik tej mocy może nie dawać rady :)

W Europie jest np. Horsch Pronto TD 6m i bywa ciężko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fujitsu    16

24 tony traktorem 101km fortschirtem to jest coś chyba miał strasznie ciężko ,ja jeździłem john deerem 120koni 2003rok za granicą z przyczepą 20ton i on na tabliczce znamionowej miał 24000kg uciągu albo to była masa uciągu razem z masą traktora ,a jestem ciekawy ile ton udźwigu z tyłu ma john deere 9630 530km na stronie john deera tego nie ma ,a czytałem o john deerze 355km ,że ma 11ton udźwigu to bardzo dużo

 

 

Fortschritt w dowodzie ma wbite 30 ton uciągu wiec jeszcze troche brakowało ale przed górkami trzeba było włanczać wzmacniacz momentu bo miał juz cięzko

 

Tależówka 3 metrowa do ciągnika 265km dobre sobie :D

Ja taką tależówke 92km. ciągałem :)

No kolego tylko na jaką głebokośc jeżdziłęś tą tależówką ??? Bo ta 3 metrowa wchodzi na 50cm w ziemie i dośc szybko jeżdzi nią po polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opos    0

Talerzówka na 50cm w ziemię :D

 

Jakieś fotki lub chociaż nazwę producenta bym prosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

zetorem 77km 20 ton ? to w ogóle nie powinien ruszyć z takim ciężarem

U nas raz zaszla koniecznosc przyciagniecia z pola przyczepy o ladownosci ciagnikiem JD 5720. Dodam ze stala na polu , sciernisko po kukurydzy, gdy bylo na przyczepie 10 t to sie ujezdzilo sciezke na zasadzie ,, jezdzenia do tylu i do przobu'' i gdy na przyczepie bylo juz ok 25t + 5t przyczepa wazy, Johndirek ja wyciagnal. Blokada na 4 kola, w tyl i rura do przodu,troche sie grzebal ale dal rade :) ogolnie to nie wierzylismy ze ja pociagnie :) ale sie udalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj