RolnikSprzedawca

Ceny na życzenie

Polecane posty

Witam

Jako że oprócz rolnictwa trochę handluję, mogę pomóc i podać ceny, nie będę przepisywał cenników bo tego za dużo ale proszę pytać to odpowiem najwygodniej na PRIV ale może być i tu :) i ustalmy że będę podawał ceny katalogowe, jak ktoś chce coś kupić to możemy i potargować ale to sprawa, to chyba oczywiste indywidualna.

Więc mam ceny na Case IH, Zetor,Ursus(ale trochę nieaktualny) Unia Group, Lemken, Kverneland, większość POM-ów i Polmotów i Expomów :D

Sipma, Stoll, Pol-Mot TUR Biedaszki, Track-lift, Weidemann, Wileton, Warfama, Samasz,Metaltech, Krukowiak, Dozamech, Bury, Bomet, Joskin, Faresin, Merlo i inne.


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny netto katalog ale nie jestem do końca pewien ich aktualności bo trochę się rozstaliśmy z ursusem

1234 - 163600

1224 - 148500


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

To mi teraz napisz ile kosztuje pług Lemkena, Unii i Kvenerlanda 4x50 obracany do tego wał na TUZa. I jaki to jest wał.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

części zamienne do kombajnu buracznego stoll prowadzicie?


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qba    1

Ja chciałbym poznać ceny pługów kverneland/lemken, 4x50 na zabezpieczeniach non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4

Skoro tak to prosił bym o cenę pługa Lemken EurOpal 3+1 i VariOpal 3+1, ze scinaczami oraz jaka jest różnica w cenie między zwykłymi odkładniami, a ażurowymi.


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to sobie dałem sam czadu...

 

W takim razie ja się zapytam ile kosztuje tur 3B, talerzówka bomet na 16 talerzy i pługi bomet 3 skibowe

 

Tur 100 30/35-3 4800 netto do negocjacji

Tur 120 35 3+ 8500 jak wyżej

 

bomet talerzówka Brony talerzowe (zawieszane) - talerze średnicy fi 510

1,8 m 16 talerzy - 3400 netto do neg.

pługi szer. rob. 0,9m 2100netto

pługi szer. rob. 1,05m 2900netto

 

ile kosztuje case jx80 i jx 95

To zależy... :) co ma podaję, ramy cenowe netto do negocjacji różnią się klimą, oponami i postrzeżeniem błotników wszystkie są ze sprężarką i obciążnikami przodu

 

JX 80 - 109 000 do 117 000

JX 95 - 123 000 do 130 000

 

chciałbym znać cenę:

Multicontroller 125

Multicontroller 130

CVX 140

plus dodatki czyli amoryzowana oś przedni tuz itp.

 

tak jak w innych postach ramy cenowe netto do negocjacji

 

MC 125 6 cyl. 234000 do 256000 netto(zależy skąd jesteś mam sporoooooo tańsze 2 sztuki)

MC 130 4 cyl. 240000 do 262000 netto

CVX 140 276000 do 306000 netto(mam cvx 150 w zaje...stej cenie)

 

Górne ceny to wypasy ze wszystkim amortyzacją i innymi...

 

To mi teraz napisz ile kosztuje pług Lemkena, Unii i Kvenerlanda 4x50 obracany do tego wał na TUZa. I jaki to jest wał.

Nie piszesz jaki podaję netto do negocjacji zabezpieczenie nonstop(w lemkenie lepsze bo nie resor)

UG Ibis XXLS 4+ 33 600

lemken będzie poniżej u kolegi a kvernelend

EM 100 4 12650 euro netto

wału na Przedni tuz nie polecam jak lekkie gleby pacomat lub fixpack(lemken), jak ciężkie wał wyczepiany.

Jak coś Expom Partner I 2,4 m 12900 netto

 

Ile kosztuje Ursus 4514 agro ?

I pług z uni 3x35 zagonowy, taki zwykły ?

Ursus 4514 Agro 81500 netto do negocjacji lub nie zależy czy cena aktualna

Pług był wyżej

 

części zamienne do kombajnu buracznego stoll prowadzicie?

A z Neptuna nie pasują?

Nigdy nie sprowadzałem nic z części do kombajnu buraczanego

 

Skoro tak to prosił bym o cenę pługa Lemken EurOpal 3+1 i VariOpal 3+1, ze scinaczami oraz jaka jest różnica w cenie między zwykłymi odkładniami, a ażurowymi.

kolego Qba poszukaj gdzieś tu są powyżej;)

 

A co do tego postu to mogę i podjechać z czymś konkretnym, bo chyba blisko mnie gdzieś;)Nie napisałeś czy kołek ale wnioskuję że u nas to raczej Non-stop :D tylo do jakiego ciągnika bo 3+1 to niby katalogowo tak do 100KM a powyżej doradzają pełne 4 skiby czyli nie 5X a 6X najlepiej zadzwoń 502 560 190 albo doprecyzuj żebym wiedział co liczyć

za ażur chcą około 1000 euro ale jeżeli przewaga zwięzłych gleb to polecam sam używam od roku ażura i raczej do pełnych odkładnic nie wrócę:)


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

nie będę przepisywał cenników bo tego za dużo,..., będę podawał ceny katalogowe

 

Czyli jakie w końcu??wink.gif

Czyżbyśmy zaczynali tworzyć działy dealerskie? huh.gif Ciekawy pomysł. Czy każdy mógłby otworzyć własny temat??


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje kolego poniosło mnie wczoraj :) i sam wpadłem w sidła bo za dużo pisania.

Oznajmiam więc że od teraz podaje tylko ceny katalogowe netto w celach informacyjnych :D Bez zachęt do zakupu bo ten dział straci sens. Proszę o przeczytanie przed pytaniem czy podobnego pytania już nie ma, to będzie czytelniej.

Dobrego dnia


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Wybór maszyn dosłownie jak w Agromie Białystok smile.gif -nie jesteś od nich ?Ale pomysł z podawaniem cen (choćby i katalogowych) popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40
Jak coś Expom Partner I 2,4 m 12900 netto

Mamy już taki wał. Tak po za tym chodziło o 2m :D

To masz tam jakieś cenniki wałów na przedni TUZ? :) I lemkena nie podałeś.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybór maszyn dosłownie jak w Agromie Białystok smile.gif -nie jesteś od nich ?Ale pomysł z podawaniem cen (choćby i katalogowych) popieram.

 

Agroma nie ma Kvernelanda


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się że odpowiadałem ale albo byłem pijany albo chory.

Nie jestem a agromy jelonka nie sprzedaje nie znam cen a prasa DF 120. 1.8 VD 61900 netto per katalog co do pytań proszę o dokładniejsze określanie o co chodzi bo trudno mi się domyślić a jakieś wały to trochę dużo do pisania a mam tez inne zajęcia...

 

Co do lemkena

Europal 5X 3+1 14.762 euro netto ale mam coś sporo taniej jak ktoś szuka.

Variopal 5X 3+1 19.881 euro netto


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7441    0

to tak interesuje mnie ceny pras zwijajacych różnych firm podstawa to rotor i siatka najlepiej jakieś zagramiczne firmy a jak byś mial to i zmienno komorowe by się przydały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

A mnie interesuje cena przyczepy Wieltona o ład 14 ton. Podest, plandeka, okno zsypowe do zboża, zapasówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuki19    2

Ile kosztuje tur 9 z biedaszek z jakim wyposarzeniem? ile kosztowała by 9tka tylko z widłami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pras to Tylko UG i Case z tymi parametrami UG że tak powiem nie odradzam nie zachwalam mam niemiłe doświadczenia z tym sprzętem, muszą jeszcze chyba ze 3 lata prasy dopracowywać.. co do case to:

Prasa rolująca stałokomorowa z nożami. RBX 344R Z rozdrabniaczem,siatka,sznurek Opony 19.0/45-17 : 70 574 netto katalog nie detal...:D

Prasa zmiennokomor. RB454 (z rozdrabniaczem) Bela max 150, tylko siatka, opony 480/45-17 : 91842 netto katalog

 

Prasa zmiennokomor. RB464 (z rozdrabniaczem) Bela max 180, tylko siatka, opony 480/45-17 : 105 000 netto katalog


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

zajedziecie gościa :D


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj