Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
inginio

Palce do widel-gdzie można kupić?

Polecane posty

inginio    0

Witam! Poszukuje w rozsądnej cenie samych palcy do widel i krokodyla. Przeszukalem google i tylko wlaściwie na allegro znalazlem. Wybór prawie żaden. Z racji tego iż potrzebuje więcej sztuk (na 3pary widel) szukam taki palcy w rozsądnej cenie. Jeśli ktoś ma jakiś namiar to prosilbym o link.Z góry bardzo dziękuje.

Wiadomość z agroFakt.pl

inginio    0

Z tego co widze wszędzie zbliżone ceny. Potrzebuje okolo 20sztuk zębów prostych i okolo 14 giętych więc napewno dzieki wam zaoszczędze na dobrą butelke... aby się rogrzać w zimne jesienne poranki :D) Bardzo wam dziękuje panowie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Jankes1012
      Zakupiłem używany ładowacz quicke q45 zamontowaliśmy konsole do ciągnika chcemy podczepieać, a tu problem. Po podłaczeniu węży okazuje się,  że główne siłowniki działają na tzw, krzyż jeden działa w jedną a drugi w drugą, po ponownym podłaczeniu jeden siłownik się schodzi do połowy a gdy przestanę dawać ciśnienie wysuwa się na maxa spowrotem.Euro ramka działa prawidłowo . Rozdzielacz od tura ma popsutą jedno wyjscie cały czas daje tam ciśnienie.Próbowaliśmy te siłowniki na jednej parze przy rozdzielaczu tej sprawnej poprzez rozłączanie węży dzieje się to samo. Poratuje ktoś?
    • Przez siwykrzych
      Witam zakupiłem ładowarkę teleskopowa Jcb 531-70 zakupiłem halogeny robocze na dach czy ktoś ma może zdjęcie gdzie się podłącza halogeny.???? Ladowarka ma wszystkie wtyczki na podłączenie wlacznikow Więc gdzieś jest też kabel lub kable na podłączenie halogenow bardzo proszę o pomoc 
    • Przez massey4455
      Witam, mam zamiar kupic ładowarkę teleskopowa Weidemann t5522, pracowalaby przy ~70-80 sztuk bydla, mleczne plus opasy przy wypychaniu obornika, ladowaniu na rozrzutnik, do codziennego przywozenie karmy, przy sporządzaniu bel z chwytakiem oraz ladowania i zwozenia slomy. Ogólnie do codziennych obrządków związanych z bydlem. Co o niej sadzicie? Cena poniżej 190 tys netto w pełnym wyposazeniu i z podstawowym silnikiem 50km.
      Wszelkie opinie i rady mile widziane, z góry dziekuje za odpowiedzi.
    • Przez michal_xs
      Witam chce kupić lycho krokodyl do ciagnika żeby moc wyciagnac obornik od dziesięciu sztuk bydla ze stodoly. Problem w tym ze korytarz gnojowy mam 2m a rozmiary lycho krokodyla to albo 1,8 albo 2m i nie chcą zrobic na zamówienie 1,9. Co byscie radzili?
    • Przez mlodyhef
      Witam. Problem dotyczy ładowarki Kramer 312 SL,  nie jedzie ona do przodu tylko do tyłu.  Na luzie też jedzie do tyłu, gdy przełączam jazdę na przód to też metr się cofnie i stoi. Problem wystąpił przy naprawie wycieku.  Teraz wycieku nie ma, nalaliśmy nowego ATF II i d*pa. Czy ktoś z użytkowników wie co tu mogło się stać?