Zaloguj się, aby obserwować  
inginio

Palce do widel-gdzie można kupić?

Polecane posty

inginio    0

Witam! Poszukuje w rozsądnej cenie samych palcy do widel i krokodyla. Przeszukalem google i tylko wlaściwie na allegro znalazlem. Wybór prawie żaden. Z racji tego iż potrzebuje więcej sztuk (na 3pary widel) szukam taki palcy w rozsądnej cenie. Jeśli ktoś ma jakiś namiar to prosilbym o link.Z góry bardzo dziękuje.

Wiadomość z agroFakt.pl

inginio    0

Z tego co widze wszędzie zbliżone ceny. Potrzebuje okolo 20sztuk zębów prostych i okolo 14 giętych więc napewno dzieki wam zaoszczędze na dobrą butelke... aby się rogrzać w zimne jesienne poranki :D) Bardzo wam dziękuje panowie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Jakub02
      Witam 
      Mam takie pytanie ostatnio wymieniłem ramkę w turze, ponieważ poprzednia była typu radosna twórczość poprzedniego właściciela i teraz zakupiłem euroramkę i ją założyłem tu rodzi się problem, ponieważ mam bardzo mały wychył w dół bo siłowniki mam założone tak jak to było w poprzedniej ramce bezpośrednio do niej i wiem, że teraz w turach są tam montowane takie przedłużki nie wiem jak to do końca nazwać na zdjęciu niżej zaznaczyłem o które elementy mi chodzi (zdjęcie z internetu). Teraz taki problem czy jest możliwość gdzieś to nabyć macie jakieś linki gdzie to można kupić lub wiecie jak to poprawnie nazwać nie wiem pod jaką nazwą tego szukać. Z góry dziękuję za jakieś porady. 

• Przez Maciej4455
      co robić wywala z litra wody prosze o pomoc 
    • Przez Mateusz100
      Witam mam pytanie posiadam ładowarkę kramer 311s stara wersja bodajże kramer 312 albo 512 to podobne wersje. Chcę wymienić filtr powietrza i teraz pytanie od czego bedzie pasować w tej ładowarce? Bo z dostępnościa to ciężko moze ktos posiada taka ładowarke i pomoze?
    • Przez Dalecki1995
      Witam kupiłem ciągnik z turem mailleux mx120 tur podnosi góra dół dobrze ale nie chcą się cofać tłoki od łyżki jest duże ciśnienie na tłokach ale nie cofa ( nie wiem jak dokładniej to opisać łyżka opada w dół ale z powrotem do góry już się nie przestawi)  , może ktoś doradzi co to może być. Za wszystkie pomysły wielkie dzięki
    • Przez JacekSki
      Witam, jak w temacie, robię remont ładowacza cyklop 214, zaczynając od wymiany łożysk na obrotnicy, po wymianę uszczelniaczy na przegubie obrotu, siłownikach obrotu oraz siłownika głównego ramienia. Mam taki problem, że mój cyklop jest starszego typu i siłowniki obrotu są połączone w tylnej części wężem i w tych siłownikach na tłoku są po 2 uszczelnienia, katalog, który znalazłem w internecie jest na ten nowszy typ siłownika z zaworkiem i tylko jednym uszczelnieniem na tłoku. Mam problem zmierzyć dokładnie uszczelnienia tłoczyska i zgarniacza oraz nie wiem jak powinny być ustawione uszczelnienia na tłoku, gdyż siłownik działa jako jednostronnego działania więc uszczelnienia teoretycznie powinny być ustawione w kierunku ciśnienia oleju, a u mnie są założone przeciwstawnie (jedno w prawo drugie w lewo). 
      Może ktoś podać mi wymiary tych uszczelnień lub jeszcze lepiej podzielić się katalogiem? Byłbym wdzięczny. Reszta części typu łożyska, uszczelnienia pozostałych siłowników (oprócz siłownika chwytaka) w cyklopie 214/1,214/2 i 214/3 są takie same? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj