Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rolnex

Korbanek serwis drogi czy tani??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rolnex    1

Chcę się jeszcze dowiedzieć czy serwis Korbanka przy przeglądach zdziera kasę z rolników posiadających ciągnik Fendta??

krycha094    7

według mnie stawka jest wszędzie prawie ta sama czy to jd czy df........ ja za mf 5465 pierwszy przegląd to 1600zł ale robocizna gratis ale to był olej w silniku w przednim moście i filtry 2 paliwa i 2 oleju i chyba to wszystko

Wiadomość z agroFakt.pl

pioter    44

ja akurat poszukuję filtrów do MF 5455 na 1200mth (cały komplet) u korbanków same filtry 1750zł netto, po jednym dniu poszukiwań zamienników cena kompletu wynosi 809zł zł netto.

Rolnex    1

Akurat mam DF K100 i przegląd na 300 Mth wyszedł mnie 900zł.Według mnie Deutz jest najtańszy w serwisie sprsród wszytkich zachodnich ciągników

b0gdan    85

na gwarancji to raczej do tego przebiegu (1200 rbh) nie dobije ;)

Z zamienników to np u korbanka zamiast filtra hydrauliki od MF trzeba brać filtr od Claasa, jest taki sam, a cale 130zł tańszy :)

MF 5455 na 300rbh 1100zł z 200km dojazdem i 5 litrami ojeju do skrzyni za 80zł.

Inna sprawa, że ja miałem wytargowane 2 przeglądy free

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ile kosztuje filtr pow. oryginalny do MF?

Żona utargowała?

Odnośnie części do DF to podstawowe może są tańsze, ale reszta jest droga.

Matuch    1

Dobrze się temat zaczął. Macie DF'a, MF'a, JD'a, NH'a, czy Valtrę to piszcie ile kosztował przegląd (z uwzględnieniem pierwszy, drugi, czy szósmy wink.gif. Ile kosztowały poszczególne klamoty i czy to jest Wasz pierwszy zakup u tego dealera, czy kolejny (coby ocenić, czy macie już jakieś rabaty na części, czy usługi). Wtedy będzie można dokładnie ocenić kto ma lepsze ceny.

Matuch    1

A to przepraszam. Mój błąd! Mój błąd! Mój błąd! wink.gif

Nie mniej jednak, temat tamten się troszku zakurzył, a przecie, zawsze będzie więcej konkretów jak będzieta pisać o cenach i porównywać z konkurencją. A nie manifestować:

- mój wója godo że drogo

- kóń by się uśmiał zez tych cen

- tanie jak barszcz

- tak sano jak wszędzie

Tak mi się wydaje smile.gifwink.gif

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.
    • Przez sslawek456
      Witam jestem tu nowy Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ?
    • Przez rolnik17
      Jest w planie kupno mocniejszego ciągnika . Myśl jest o 7745 i 7340 ?
      Czy te modele to to samo czy są jakieś różnice,jakie maja spalanie awaryjnośc itp.Proszę o fachową odp. Z góry dzięki.
      Pozdrawiam rolnik17
    • Przez kopokop
      Witam jaki byście polecili ciągnik do pługa unia atlas 5 skib.Ziemie lekkie .
    • Przez jasikor
      Witam 
      Planuje zakup ciągnika o mocy 140-150 km. Pod uwagę biorę JD 6155 M POWER QUAD ECOSHIFT  oraz MF 7615 DYNA 6 ewentualnie 7614 DYNA 4. Wyposażenie ciągników miałoby być podstawowe wraz z przednim TUZ-EM i WOM-em oraz amortyzacja przedniej osi i kabiny. Chciałbym usłyszeć opinie właścicieli i użytkowników obu modeli, podzielenie się spostrzeżeniami. Chciałbym trochę dowiedzieć się na temat silników AGCO POWER stosowanych w MF - wady i zalety w stosunku do Perkinsa, spalanie, awaryjność. 
      Ceny obu modeli są podobne. proszę o pomoc i podzielenie się swoim doświadczeniem i uwagami.