Skocz do zawartości
kat

Ceny usług rolniczych

Polecane posty

soltys48    476

Wczoraj prasowałem na usłudze po 160,-/h sznurek klienta

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

pawlus224    1548

Rozumiem , dzięki za odpowiedz :) Ja po zarobkach nie chodzę , ale trafiło się ,że trzeba sprasowac więc warto miec jakieś pojęcie .

Wiadomość z agroFakt.pl

andrzej2110    531

Prasa kostka 150zł/h czyli +10 niż rok temu.

Co do liczby hodowców to i u mnie jest ich spadek.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Renolik    2

Piszcie ile was kosztowało wypożyczenie jakiejś maszyny rolniczej w przeliczeniu na jeden dzień, chodzi mi raczej o ciągniki, ładowarki przegubowe, teleskopowe.

jeśli fan alkoholu to alkoholik to fan renówek to Renolik! ;)

Gramgro    4

Witam, ile brać za owijanie i zworzenie bel? owijarka samozaładowcza. 10 zł starczy?

Renolik    2

folia jak swoja to 10zł za bala za samą folię, a za owijanie bym brał + 5zł za zwożenie 5zł. może nawet 10zł za zwożenie jak daleko

kokoman0    63
Napisano (edytowany)

Chłopaki jak myślicie ile powinienem wziąć za belowanie prasą metal-fach z562 z nożami i owinięciem siatką (siatka moja) oraz za owinięcie folią (folia klienta) i zwiezienie na miejsce ok. 2-3 km w jedną stronę????

Edytowano przez kokoman0

Renolik    2

35-45zł od beli zależy jaki ciągnik i jakie bele wychodzą.

karol73    0

ile brać za belowanie sianokiszonki metal - fach + 360 wraz z owijaniem

kokoman0    63
Napisano (edytowany)

35-45zł od beli zależy jaki ciągnik i jakie bele wychodzą.

Kubota M105s, bele 120x120 czyli standard zgniot max i załączone wszystkie noże. Wziąłem po 26 zł z tym, że gość sam ciągnął do siebie bele ja tylko ładowałem na platformę i później ustawiałem owinięte bele na placu. Tak jak wcześniej pisałem owijałem folią też ja (czyt. tatko :P )..

Edytowano przez kokoman0

waldus11    1

Czy 20zł za zrobienie beli 120x120 owiniętą siatką, prasą feraboli sprinter(pasowa) z rotorem i NH 135km to cena wygórowana czy do przyjęcia?

mariuszd93    489

Zależy od konkurencji.. Ja biorę 12zł szt sznurek klienta [ nie chcą siatką] bez noży

;)

Lukasz1987    57

200 zł/ha Maschio Giraffetta 160 SE 1,6m cenowo jak nasz kornik z unii ale w jakości dużo lepszy i nie wspominając o takiej pier**le jak fakt że leciutko idzie, można wychylić na bok wykosić rów, my ganiamy nim po pastwiskach i czyścimy rowy przy polach

Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

BALU    0

kosi ktoś w usługach kosiarka bijakową ? (posiadam kosiarkę perfect 220cm)

Edytowano przez BALU

marcin103122    19

Czy za prasowanie Prasa Sipma Z 569/1 FARMA II + Ursus 5714 oczywiście siatka,Owijanie folią wszystko usługodawcy,przywóz ok 200m i układanie za cenę 55 zł to dobra cena? Jak to się u was prezentuje bo wszystko w tym roku zdrożało.

Czekam na szybką odp.

Jestem

mariuszd93    489

55 zł szt za zwinięcie transport 200m załadunek i owinięcie dobrze rozumiem? moim zdaniem cena bardzo korzystna dla wykonującego usługę . DLA usługodawcy zdecydowanie mniej.

;)

pawel885    432

U nas biorą 45zł za belę z rotorem, zwiezienie, owinięcie, sznurek i folia w cenie

damian00    0

W tym roku za prasowanie biorę 180/h (mój sznurek), myślałem 200zł/h ale na razie 180.

Zestaw ursus 360- sipma 224/2

Zeszły rok było 160/h ale wiadomo wszystko drożeje, ropa i sznurek także.

Ma ktoś podobny zestaw? Ile bierze?

Ile od belka teraz się bierze żebym miał jakiś przelicznik:)

Jak cenić koszenie ursus 360 i rotacyjna 1,65?

dudas83    6

Ja za prasowanie c-360+prasa z 224 biore 160 zł/h sznurek klienta, a np.za ciagnik z ładowaczem czołowym (zetor 6341) przy załadunku siana lub sianokiszonki w belkach 120/120 biore 100zł/h

micro16    21

Ja bralem za prasowanie Z224/1 w tamtym roku identycznie jak Ty:) A w tym roku tez tak mysle 170-180 za h bo tak jak piszesz wszystko w gore poszlo. Od belka nigdy nie bralem wiec CI nie powiem. A za koszenie takim zestawem jak piszesz to 140-150zl/h biore:) A ile byscie w tym roku brali od bala za kompletna usluge robienia sianokiszonki?? Tzn Ciagnik z prasa, do tego 2 ciagnik z turem plus owijarka. W tamtym roku liczylem sobie 45zl/bal, a wy w tym roku jakbyscie sie cenili??

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez erni16pl
      kto wie niech napisze ile kosztuje pompa hydrauliki u korbanków oryginalna, mi wysiadła niedaje ciśnienia
      Najlepiej jak ktoś by sprawdził u korbanków
    • Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?

- KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis

• Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez KlemensMeyer
      Witam , nie wiem czy pisze w odpowiednim dziale ale mam nadzieje ze tak . Od kilku lat pracuje na farmach w Danii i powoli dojrzewam do powrotu do Kraju . Zatanawiam sie nad działalnoscią usługową dla gospodarstw rolnych , w sensie wynajmowac sie do prac dorywczych kiedy ktoś potrzebuje . Inseminacje , prace polowowe , itd.  Zastanawiam sie czy taka działalnosc ma sens w Polsce i czy da sie z tego wyżyć . Tutaj ta forma działalnosci jest bardzo popularna jezdzi sie po farmach , doi , karmi , jezdzi ciągnikiem itd. Czy cos takiego ma szanse powodzenia w Polsce ? Bede bardzo wdzieczny za odpowiedzi . Pozdrawiam