Skocz do zawartości
kat

Ceny usług rolniczych

Polecane posty

Wacek21    35

Proroku, jesli przy 100zł/h nie bedziesz teraz stratny to bierz znowu tak samo :) Ja na ten przykład C330 + rotacyjna biore 80-90zł/h

adamo24    1

Ile może kosztować prasowanie siana/słomy w tym roku zestawem Ursus C-360 i Claas Markant 50. Jak bierzecie za sznurek? Jak wołacie za swoim sznurkiem i bez swojego?

Wiadomość z agroFakt.pl

DonPedro    3

Witam Mam pytanie. Jak byscie mi radzili liczyc cos takiego. Belowanie sianokiszonki + owijanie + zwozka. Prasa Krone vario pack z nozami do cięcia ciągnik przy niej to JD 6620 z ładowaczem ,Owijarka unia famarol fala + ursus 3512 Do tego jeszcze daje 2 swoje przyczepy do zwozenia. SIatka i folia oczywiscie moja. Czekam na wasze propozycje Dodam ze w okolicy nikt podobnego sprzetu nie posiada

gryfel    5

Na poprzedniej stronie tego tematu @bialy2005 napisał że bierze 40zł za belowanie sianokiszonki + owijanie + zwózkę. Ty jeszcze dodatkowo dajesz 2 swoje przyczepy do zwożenia bel więc myślę że możesz liczyć po 45zł od beli

prorok    773

Właśnie nie wiem co robić.Paliwo poszło do góry i to sporo od zeszłego roku.Koszę nie na siana tylko na dopłaty.Czasem trafi się łąka nie koszona 4 lata i więcej...wypowiadajcie się dalej to wezmę średnią na Polskę i już...laugh.gif . Może ktoś z Podkarpacia by się udzielił?smile.gifCo nie znaczy że opinie innych nie biorę pod uwagę.Wypowiadajcie się...smile.gif

mikcom20    22

Ile brać za załadowanie beli na przyczepę i potem złożenie jej na owijarkę. Ciągnik to c360+tur. Chodzi mi o cenę za jedną belkę bez transportu.

mikcom20    22

jak sama nazwa wskazuje to jest sianokiszonka a nie tylko kiszonka. Bele 120x120 z podsuszonej trawy podnosi całkiem przyzwoicie

wertus    0

Ile bierzecie w tym roku od beli 120x120 sprasowanego siana? Chodzi mi o cenę na Mazowszu.

lukasz6140    0

ile brac od załadunki balotów na przyczepe oraz z przyczepy n owijarrke i ustawienie baloty 120x120 cignik 90 km z turem od szyuki czy ma godzine

Wacek21    35

U nas za zwozenie z pola kasuja po 5zł/szt, a za prasowanie z owijaniem po 50zł/szt Jak myslicie drogo czy tak w miare???

lysyrolnik    14

Witam, ile mogę zawołać za talerzowanie i orkę? Maszyny to MTZ82TS plug UG TUR 4+1 35cm/skiba, a talerzówka to Meprozet 2.6m szer.

pozdrawiam

dddpp    1

Ja za całość biorę 40zł od bala, a za samą prese (pasowa z nożami) biorę 18zl

Ferdek07    62

he, to niezłe cenu macie, ja po 8zł/bala robię tak że te min 20 w godz zrobię, ale w tym roku już tak ciasno od belarek się zrobiło że niektórzy z małymi zetorkami czy c 360 po 130-140zł/godz robią sipmami co przy cenach paliwa to głupota, a działki to najczęściej max 10-20 belek z dojazdem 2-4km albo jeszcze lepiej powykaszane podwórka miedze i inne nieużytki

TTjarek    1

A ile w tym roku będziecie brać za prasowanie słomy w bele 120x120.

Ze sznurkiem i siatką swoją lub sznurek i siatka u tego co prasujemy

bialy2005    193

powaznie piszesz o cenie za bizona czy jaja sobie robisz :)

u nas cos czuje ze zostanie 250 i 280 z sieczkarnia.

Lukaszjarm    4

powaznie za bizona brali wszyscy 0d 300-350 zl za godzine

a ja napisalem za hektar350 - 400 zł

takie sa u nas ceny

jak ja kosilem za 300zł godzine tgo sie smiali ze claasa w garazu zostawia zebym ja przyjechal ko0sic

ale w tedy na opale jechalem to sobie moglem pozwolic na taka cene

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.