Skocz do zawartości
kat

Ceny usług rolniczych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bartek2305    0

Zastanawiam sie ile zarzadac z prasowanie prasa Warfama + Mtz 82 i owijanie bel. Moze ktos ma podobny zestaw jesli tak to ile biezecie za prasowanie i owijanie?

samczyk1991    82

U mnie taki sam zestaw robił, 15 zł za bele (sprasowanie i owinięcie) , folia, sznurek mój , transport bel też mój. Krótko mówiąc , gość przyjechał, zbalotował, ja swoim zwoziłem , on na miejscu owinął.

Wieczny kawaler ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

samczyk1991    82

W moim regionie każdy bierze podobnie , drugi zestaw jaki robił u mnie to C-4011 i farma 2, Ursus 12x4 i tekla. Koszt wykonania i owinięcia beli 13 zł , folia , sznurek i transport mój. Bele sprasowane i owinięte profesjonalnie , tylko 1 była zepsuta ,ale ona spadła na krzaki i podziurawiła się :P

Ceny 1 i 2 zestawu z tamtego roku, ciekawe czy ceny w tym roku zmienią :P

Wieczny kawaler ;)

grzesiu    41

Może wiecie ile w tym roku trzeba zapłacić za zbiór sianokiszonki sieczkarnia samojezdną z dowozem dwóch zestawów? I ile chodzi usługa przyczepy samozabierającej 8ton?

Gość peres100   
Gość peres100

ile wziasc za koszenie trawy rotacyjna + ursus 912

13091993    0

My za koszenie zbóż bierzemy 200 zł , czasami powinniśmy brać więcej , z reguły przy wydajności 8 t z ha to w godzinę hektara nie ma , w zeszłe żniwa nam i innym równie dobrym gospodarzom pszenica sypała 10 t z ha , wtedy spalanie skakało o 30% i wydajność o 30% :)

Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

juras    1

Belowanie(Claas rollant RC)+owijanie+zwiezienie-30zł./bela,z folią-40zł./bela.

tomash    7

ile za samo ładowanie bel siana lub słomy ursusem c-330 z turem z pola na przyczepy??

najlepiej od sztuki... wystarczy 3 zł?????

...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

u mnie za belowanie i owiniecie folia jego sznurek i folia on laduje na lace a ja zwoze to 35 zl od balota a chcialem sie spytac ile wziac za talerzowanie pola wlasciwie to ugor u kumpla a chcial zebym mu to zrobil i jeszcze zaoral ile brac na godzine za talerzowanie i orka ursus c-4011 3 skiby i talerzowka 1,8 m odpiszcie pilne

tomi382    98

Wszyscy piszą o balotach 120x120 na usługach a co z tymi 120x150. Jak klient sobie życzy 150-tki to trzeba wiedzieć ile wołać. A więc ile będzie kosztować zrobienie balota 120x150 (np. mój sznur i siatka)

1. Słoma

2. Siano

3. Sianokiszonka

Myślę że te informacje przydadzą się również innym użytkownikom

endrju00711    11

W takim wypadku wyciągam zeszyt, i licze, obliczam objętośc beli 120x120, później beli 150 x 120 i później mniej więcej określam cene :P

st220    12
my z dowiezieniem na miejsce bierzemy ok 45zł - to zależy ile bel i jak daleko trzeba wozić. Ty możesz te 8 złotych za dowózkę odliczyć.

Za 45 zł za robotę to ja bym podziękował bo za 60 z gotowych bel bym kupił a nie nawozy siał i trawe kosił a potem tyle płacił.

drzewis98    8
Za 45 zł za robotę to ja bym podziękował bo za 60 z gotowych bel bym kupił a nie nawozy siał i trawe kosił a potem tyle płacił.

hehe widze że nie tylko ja tak myśle, drogi to niestety interes, najlepiej mieć swój sprzęt, u mnie w okolicy róznie się cenią ja np. biore 19 zł za sprasowanie i owinięcie balota(bez sznurka i folii)

Cichy007    0

no własnie ile brac za ladowanie bel na przyczepe a pozniej owijarke zetor 6911+chwytak na tuz???

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez erni16pl
      kto wie niech napisze ile kosztuje pompa hydrauliki u korbanków oryginalna, mi wysiadła niedaje ciśnienia
      Najlepiej jak ktoś by sprawdził u korbanków
    • Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?

- KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis

• Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez bocecek087
      witam jak w temacie jakie macie ceny paszy gotowej dla drobiu 
       Wola Pasze Kaczka 1 1100 netto