Skocz do zawartości
kat

Ceny usług rolniczych

Polecane posty

oFsik    30

@Karnister nie cytuje się poprzedniego posta i pisze się w tym okienku które znajduje się wyżej.

piterq1991    3

Witam!

Ile za oranie MF 3080 + 4x50cm obrót? 150zł??

Sianie również MF agregatem z siewnikiem 2,7m? ...?

Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

ursusik1634    1

krystian ja ci radz brać od godz. a to wszystko zależy od ciebie a skasowałbym 50-70/godz bynajmniej w mojej okolicy tyle biorą ale za ładowanie żwiru

JD5720    1

Witam. Interesuje mnie ile mogę wziąć za orkę wykonywaną pługiem dwuskibowym i ciągnikiem Zetor 3011 Major i jeszcze mi powiedzcie jak lepiej brać, za hektar czy za godzinę? Ja myślę, że za godzinę bo działki są małe i jest dużo kręcenia i więcej kasy wtedy wpadnie-być może się mylę.

kat    7

My za orkę bierzemy 200zł/ha. A jak małe działki to można skasować trochę więcej z racji dużej ilości nawrotów.

Za siew upr-siew bierzemy 100zł/ha. U innych ceny nie przekraczają 120zł.ha

@wsk125ccm

Wg stawki którą stosowałem podczas sprzedaży siana zimą to 360zł by było :P .

yacenty    565

Ile może kosztować rozsiewanie wapna? mysle tutaj o jakimś większym sprzecie - minimum rcw-5, do rozsiania mam 32ha przy dawce ok 2.5tony na ha, pytam bo nie wiem czy kupować rozsiewacz czy lepiej wezwać usługę

yacenty    565

50zl od hektara to cena akceptowalna, musze teraz połazić po okolicy kto ma taki rozsiewacz i czy bedzie chciał przyjechac do mnie na usługe :)

yacenty    565

dzięki za propozycję, będę miał to na uwadze, nie mniej bede szukał czegoś bliżej

Kuki19    2

Ile się bierze za siew zboża siewnikiem poznaniak 2,7m z niwelatorami z tyłu (dlatego mam robote he he) tzn ile za zasianie hektara i ile za godzine ;)

lambogrand    26

ile bierzecie za siew kukurydzy? ja bede sial 4 rzedowym beckerem i ciagnik lamborgchini grand prix 95 km ile wziasc?

mackov    3

ja w podobnym układzie brałem 150zł za załadynek turem i 100zł za ciągnik z rozrzutnikiem 8tonowym oczywiście na godzine a usługobiorca podstawił swoje 2 rozrzutniki zeby nie było przestojów ale to juz jego sprawa

mackov    3

jak tamten nie podstawi nic od siebie to faktycznie troche by miał krzywde na przestojach ładowacza to jak ci lepiej za załadowanie jednego z 20 zł jak blisko ciebie mieszka no wiesz dojazd

Gorzupiak    0
ile bierzecie za siew kukurydzy? ja bede sial 4 rzedowym beckerem i ciagnik lamborgchini grand prix 95 km ile wziasc?

U nas sieje gościu 6 rzędowym(nie pamiętam firmy) siewnikiem dość + Pronar 82TSA i bierze 90-100 zł za hektar ;)

Cihu    123

przeczytałem caly temat i niewiele jest o gruberze?

ile za NH 95km + gruber 2,2 ze 150zł/h?

tomi217    1

Ja biore od ladowanie trollem 10zł od szt rozrzutnik 3t ;) A od orki ile bierzecie np(U-1014+4obrotowa)???

kat    7

Z wywóz obornika w naszych stronach forszmitką biorą od 70 do 100zł/szt. Cena z załadowaniem ;) .

Siew QQ 90-100zł/ha

Gość maciek08   
Gość maciek08

siew QQ w okolicy od 90 do nawet 120 za ha.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.