kat

Ceny usług rolniczych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
janusz20    106

łancuchowa sipma i bela 150cm?

120 około 180kg

Edytowano przez janusz20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dom    1

Unia famarol 1,8v 11zł za bele z siatką zależne od wielkości pola i pokosu. Poludniowa wielkopolska i dolny śląsk (powiat ostrzeszowski i okolice sycowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazikrol    6

Ile brać za orke Mccormickem MtX 135 + pług unia grudziądz 4+1 ?

Ile brać za wywóz gnojowicy Mc i wozem asenizacyjnym JOSKIN modulo 2 7000L ME?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

małopolska czy ktoś kosi kukurydzę sieczkarnia samojezdną jeśli tak to za ile / ha ? Małopolska północna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19549

słomę prasuję po 11 za belkę 120/120 owiniętą sznurkiem i 10 za siatkę-siatka/sznurek po stronie zamawiającego, prasuję prasą zmiennokomorową JD+ciągnik 60 km,klientów mam aż nie mogę przerobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik22    5

Jaka cena za godzinę koszenia kukurydzy sieczkarnią Fortschritt?

Edytowano przez rolnik22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek8606    0

Jaka w tym roku będzie cena za ha koszenie kukurydzy sieczkarnią samojezdną Suwalszczyzna i okolica ? W zeszłym roku brali 900zł/ha. Sieczkarnia bezrzedowa + 3 ciągniki z przyczpami wielkogabarytowymi


Zakupiłem pasę JD 575 i potrzebuję instrukcję obsługi. Może ktoś takową posiada? Będę wdzięczny za pomoc.
Mój e mail: marek180686@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koszenie kukurydzy sieczkarnią class jaguar model 860 chyba + 2 zestawy z rozrzutnikami 900zł/godz

Edytowano przez adrianJD8330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek82    3

ile wziasc za ciecie kukurydzy dla krow sieczkarnia jednorzedowa usluga raz dziennie przyczepa 3,5 t bez nadstawek?? pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104

Panowie ile można brać za Talerzowanie Ursus 1214 + Unia Cut L 3.2m ?? :)


Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ile mogę brać z godzinę kopania ziemniaków Ursus 330+Koparka elewatorowa ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankes123    6

Panowie ile można brać za Talerzowanie Ursus 1214 + Unia Cut L 3.2m ?? :)

no a ile zrobisz w godzine ja mysle ze te 120 zł z ha to powinienes wziasc a ile brac od siania poznaniakiem 2,7 z ha i rozwalanie obornika rozrzutnik 4,5 tony z zetorem 100 konnym i c330 i cyklop ile na godzine calym zestawem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Ile brać za koszenie łaki ok. 20ha z programem tzn. ptaszki po 1sierpnia zaznaczam iz ta łaka jeszcze nigdy nie byla koszona mam zamiar brac od ha. i cale "siano" biore ja i jak sporzadzic jakoś umowe o wykaszanie na np. 5lat bo wiadomo teraz wyrownam kosiarka łąke a on i za rok łake zabierze a wiec jak sporzadzic umowe

a zestaw to :) C360+1.65m rotacyjna

mam bydło a z łakami u mnie krucho natomiast ta łąka jest strasznie zakamieniona i nierówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kemper    0

Koledzy,ile brać za godzinę usługi kombajnem ziemniaczanym jednorzędowym HASSIA + URSUS 3512?

Pozdrawiam.

Edytowano przez kemper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Mnóstwo pytań i niewiele odpowiedzi. Ludzie czy tak trudno wam policzyć ile np pali sprzęt na godzinę, jakie ponosicie koszty tej usługi? Zestawić to z lokalnym rynkiem usług, wziąc pod uwagę ile kosztuje wasz czas. I wyjdzie wam stawka. To banały na poziomie szkoły podstawowej do których potrzeba jako takiej znajomości tabliczki mnoże nie i chwilkę pomyslunku. Co komuś dadzą ceny usług z drugiego końca polski skoro w jego okolicy są inne realia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez KrychxU
      Witam Państwa, wraz z ojcem myśleliśmy jak poprawić dochód naszego gospodarstwa. 
      Areał jaki obrabiamy to ok. 30 ha, z czego dobre 5 to łąki etc. 
      Mamy w posiadaniu Bizona z050 od 19 lat, sprzęt jak na swój wiek kosi dobrze, gubi znikome ilości ziarna ale obkasza rocznie do 40 ha. 
      Myśleliśmy nad zmianą Bizona na Claasa Dominatora 88/98/108, z głównym nastawieniem na pomoc (oczywiście odpłatną) sąsiadom. 
      Tylko jest jeden zasadniczy problem, większość gospodarzy w okolicy ma swój kombajn, a jeśli nie ma to mają swoich stałych usługodawców, np. Bizon Rekord, New Holland tc 5.70, Claas Tucano 320, Deutz Fahr xx. Są to sprzęty godne uwagi i co najważniejsze nowe więc normalne będzie to że mają większe zainteresowanie. 
      Co do zakupu Claasa, na pewno kosił by ok 30 ha na usłudze, może więcej. 
      I teraz główne pytanie, czy warto się pchać w takie coś? 
      Znam gospodarza co ma 100 ha i kombajn najmuję, może udało by mi się z nim dogadać. 
      Czekam na wasze sugestie, pozdrawiam. 
      Ps. Zdjęcie z internetu, nie mojego autorstwa 

    • Przez mkacper99
      🌾📢 Uwaga rolniku / konsumencie !!! 🚜👨‍🌾

      Polskie rolnictwo jest w dużym kryzysie, problemy dotykają praktycznie wszystkie branże rolnicze.
      ⛔Brak realnej walki z ASF
      ⛔Niskie ceny skupu żywca trzody, bydła itp..
      ⛔Niekontrolowany import kukurydzy oraz zbóż z Ukrainy
      ⛔Podwyżka prądu o 30% z nowym rokiem czy chociażby podniesienie stawki VAT na leki weterynaryjne o 16%
      ⛔Tragicze nowe prawo wodne
      ⛔Problemy sadownicze, warzywnicze, drobiu, bydła
      ⛔Bezskuteczne prawo łowieckie
      ⛔Przepisy azotanowe...

      ⚠️ Jeśli te problemy nie są Ci obojętne...

      📅 7 grudnia, piątek godzina 18:00 na sali OSP w Kakawie Starej 62-872 Godziesze Małe odbędzie się spotkanie dla wszystkich ludzi, którzy chcą się jednoczyć, sprzeciwstawić się fatalnej polityce rolnej dla zwykłych gospodarzy oraz konsumentów, którzy w marketach kupują zagraniczne odpadki. Pan Michał Kołodziejczak organizuje spotkania w całej Polsce i zbiera zwykłych ludzi, którzy chcą działać. Powstaje struktura budowy Agrounii! 👨‍🌾 Razem możemy wszystko!
      Niedługo na polskich niedzielnych stołach zabraknie naszej ojczystej wieprzowiny 🐷
      Odebrali nam handel
      Odebrali nam przetwórstwo
      Odebrali nam kontakt z konsumentem
      Odebrali nam po prostu dostęp do naszego własnego 🇵🇱 rynku
      Minister rolnictwa powiedział, że rolnicy nie potrafią się jednoczyć.. Pokażmy mu naszą siłę !
      Unia Warzywno Ziemniaczana Agrounia
       
      Michał jest zwykłym rolnikiem spod Błaszek! NA TĄ CHWILĘ MAMY JUŻ POTWIERDZONYCH OKOŁO 300 hodowców, którzy będą na spotkaniu!!! Zapraszamy i Ciebie!!! ROLNICTWO TO OSTATNI BASTION POLSKOSCI

    • Przez DanutaHF
      Witam,
      Orientuje się ktoś może, w jakiej cenie mogę sprzedać cielne jałówki HF z dowodem rasy ? 
      Z góry dziękuję za odpowiedź. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj