kat

Ceny usług rolniczych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
soltys48    19680

dzięki @ mariuszd93 za link,ale śledzę ten temat i zdziwiła mnie taka cena.....jeżeli u mnie tyle by brali to jadę do Niemiec po kombajn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault9514    54

właśnie też jestem zaskoczony.... i to zwykłym bizonem Z056 <_<

Edytowano przez Marcin91

ZETOR Team !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

600 zł za godzinę koszenia bizonem :blink: Panowie trzeba chyba odkurzyć kosy, sierpy i w pole :D :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycek933   
Gość cycek933

dzisiaj belowal mi siano to brał po 10 zl ale fakt ze bylo troche bel bo z 0.78ha mialem 18 sztuk i z .40ha mialem 10sztuk 120/120 srednia waga 200kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Jak skosi 1 godzinę 2 hektary to jeszcze, jeszcze. U mnie w tamtym roku brano po 250- 280zł - hektar w godzinę bez sieczkarni. Niektórzy brali po 300zł i też mieli chętnych bo wiemy jaka pogoda była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycepa    0

powiedzcie ile mogę wziąć za wożenie ziem c 360 3p i przyczepa d44 na dniówki czy na godzne ? mało jeżdżenia około 8, 10 godzin pracy więcej stania odległość max 150m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
triplehhh    0

Ja bizonem będę brał po 280 bez siaczkarni. A z sieczkarnią po 300 zł :)


Fani Wrestlingu czyli WWE i TNA pisać na priv. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micro16    21

U nas bizonem w kolku rolniczym brali 290 zl za godzine plus 20 zl jakby ktos z sieczkarnia chcial w tym roku pewnie troche drozej bedzie, okaze sie zreszta w zniwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaq    0

U mnie koles prasował siano brał 20zł od balota 120x120 zestaw jakis starszy new holland, to raczej jeszcze ford ale z naklejką nh i prasa feraboli enetry 120 czy jak tam ona sie nazywała już nie pamietam, bo sie nie przyglądałem byłem zajęty wożeniem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Akakuk@ za owijanie bierz minimum 10 zl a max tak 18zl. Zależy czy swoja folia owijasz jeśli tak to 16 bierz.

 

Za 7 zl to według mnie moze sobie sam to ktos ręcznie owinac :D!


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ciekawa kalkulacja..... 16zł ze swoja folią to za owinięcie zostanie 6zł a raczej mniej [Rolka 500 kosztuje 240 -290zł wychodzi ok 24- szt] , a za 7 się nie opłaca.... GENIUSZ :P:D :lol:


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Bo rolnictwo to wyższa matematyka i jak widać dla wielu jednak za trudna - a potem płacz że nie ma opłacalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

mariusz @ a czy było wcześniej napisane ze po 7 zł bez swojej folii ? Więc czytaj uważnie a nie mi tu jakąś matematyką wylatujesz .

 

No mi np z jednej rolki wychodzi minimum 28sztuk .

Pozdro


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

7 ZŁ ze swoją folią to musiałby usługodawca dołożyć żeby folię kupić, nie mówiąc już o jakimś zarobku. To oczywiste dla każdego logicznie myślącego ;) że bez folii ta cena 7 zł szt, . :P Dla Ciebie jak widzę nie jest to oczywiste :D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

Panowie jaką cenę będziecie mówić od koszenia małym kombajnem jak JD 330 od godziny lub hektara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Pawel93puma
      Witam. Odnośnie kopania ziemniaków to czy znacie jakieś firmy świadczące usługowe kopanie ziemniaków profesjonalnym sprzętem? Najlepiej z woj.MAZOWIECKIEGO a konkretnie Ciechanów , Płońsk ok 10 ha do roboty,
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez KrychxU
      Witam Państwa, wraz z ojcem myśleliśmy jak poprawić dochód naszego gospodarstwa. 
      Areał jaki obrabiamy to ok. 30 ha, z czego dobre 5 to łąki etc. 
      Mamy w posiadaniu Bizona z050 od 19 lat, sprzęt jak na swój wiek kosi dobrze, gubi znikome ilości ziarna ale obkasza rocznie do 40 ha. 
      Myśleliśmy nad zmianą Bizona na Claasa Dominatora 88/98/108, z głównym nastawieniem na pomoc (oczywiście odpłatną) sąsiadom. 
      Tylko jest jeden zasadniczy problem, większość gospodarzy w okolicy ma swój kombajn, a jeśli nie ma to mają swoich stałych usługodawców, np. Bizon Rekord, New Holland tc 5.70, Claas Tucano 320, Deutz Fahr xx. Są to sprzęty godne uwagi i co najważniejsze nowe więc normalne będzie to że mają większe zainteresowanie. 
      Co do zakupu Claasa, na pewno kosił by ok 30 ha na usłudze, może więcej. 
      I teraz główne pytanie, czy warto się pchać w takie coś? 
      Znam gospodarza co ma 100 ha i kombajn najmuję, może udało by mi się z nim dogadać. 
      Czekam na wasze sugestie, pozdrawiam. 
      Ps. Zdjęcie z internetu, nie mojego autorstwa 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj