kat

Ceny usług rolniczych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kris352    2

Panowie a ile teraz kasuje kombajnista? (kiedyś znajomy opowiadał ze 10% stawki za kombajn) a jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikus666    0

witam posiadam kombajn laverda 3890 6 klawiszowy srednio 3,5 do 4 ha/h kosze i nie wiem ile brac za koszenie pszenicy

prsze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Panowie ile wziąć za trasę 300km. samochodem osobowym, spalone +/- 15 litrów ON i 9 godzin mojego czasu. Wyjazd na prośbę kumpla w celu znalezienia ciągnika siodłowego. Wiem że nie jest to typowa usługa rolnicza, ale chyba nic się nie stanie jak tutaj zapytam. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikus666    0

jak jechales dla kumpla to wez tylko za paliwo.

pamietaj ze kiedys ci sie odwdzieczy jak ty bedziesz porzebowal pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

u mnie kombajnista ma 20 zł /h a biore 300 zł/h , kombajn nh 8060 , kabina , klima , takze nie moze pracownik narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APPACZ1    17

u mnie tak 350 za bizona czasem ktoś weźmie mniej a ktoś więcej ale średnio 350 oczywiście bez sieczkarni na hektary claasami liczą 400

/450 za ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel10    1

300zł za godzinę Bizonem Rekordem to dużo czy mało?

 

W tamtym roku gość Rekordem 300 zł brał za godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

cenic sobie mozna wszytko zalezy od rejonu jak sa normalni ludzie nie konkurujacy cena to oki ale. u nas w maire wszyscy mamy jedna stawke i nikt sie nie wychyla ani w jedna ani w druga. A pare kilometrów dalej u tescia sa wariaci i tescio bierze 260 za reksia bez sieczkarni bo jest kilka mnijszych kombajnów jakies małe claasy itd i cene zanizaja bo na godzine biora mniej ale ludzie nie pomysla ze i mniej wykosi.. !!! U nas w ubiegłym roku za supra było 250 w tym bedzie pewnei 280 i 300 z sieczkarnia.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie co prawda żniwa się jeszcze nie zaczęły, ale słyszałem, że za supra z sieczkarnią będą wołać 340zł :o (w zeszłym roku bylo chyba 20 zł mniej).

Edytowano przez cezar903

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

cenic sobie mozna wszytko zalezy od rejonu jak sa normalni ludzie nie konkurujacy cena to oki ale. u nas w maire wszyscy mamy jedna stawke i nikt sie nie wychyla ani w jedna ani w druga. A pare kilometrów dalej u tescia sa wariaci i tescio bierze 260 za reksia bez sieczkarni bo jest kilka mnijszych kombajnów jakies małe claasy itd i cene zanizaja bo na godzine biora mniej ale ludzie nie pomysla ze i mniej wykosi.. !!! U nas w ubiegłym roku za supra było 250 w tym bedzie pewnei 280 i 300 z sieczkarnia.

Dokładnie tak jest i u mnie - za Supra Z056 250 zł/h i jeszcze ludzie narzekają, że dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3010    0

Ja w tym roku przymerzam sie braRekorda na hydrostacie 300zl bez sieczkarni i 330 zl z sieczkarnia niewiem czy to duzo czy nie ale za supry krzycza 270 bez i 300 z sieczkar okolice plocka

Edytowano przez darek3010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

u nas super 300zł bez sieczkarni :) takze za reksia cena oki ale jak pisałem wczesnij zaleznie od rejonu


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

kosze kombajnem claas dominator 68 i mam 10 % od 300 albo 320 jak siałem qq tez miałem 10 % z 140 lub 160 dawało rade 2,5 ha na godz jak było długie proste pole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojo123    4

ile brać od bela 120x120 wraz z załadunkiem i rozładunkiem ...???...

Edytowano przez wojo123

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4r4s    3

Witam nie wiem czy w dobrym dziale piszę ale szukam osoby która zasiała mi 18ha rzepaku, siewnik na redlicach talerzowych warunek konieczny, pole w 3 kawałkach obok siebie, Mieszkam w okolicach Kowalewa Pomorskiego, Torunia, Wąbrzeźna. Tel. kontaktowy 781 194 296

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazela77    10

ja biore za prasowanie słomy 7 zł/balot 120/120 ze sznurkiem klienta lub może być z siatką moją, wtedy za 9 zł. ale ogólnie to mam braki w słomie u siebie więc jeśli by ktoś chciał to moge prasować w rozliczeniu za słomę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Pawel93puma
      Witam. Odnośnie kopania ziemniaków to czy znacie jakieś firmy świadczące usługowe kopanie ziemniaków profesjonalnym sprzętem? Najlepiej z woj.MAZOWIECKIEGO a konkretnie Ciechanów , Płońsk ok 10 ha do roboty,
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez KrychxU
      Witam Państwa, wraz z ojcem myśleliśmy jak poprawić dochód naszego gospodarstwa. 
      Areał jaki obrabiamy to ok. 30 ha, z czego dobre 5 to łąki etc. 
      Mamy w posiadaniu Bizona z050 od 19 lat, sprzęt jak na swój wiek kosi dobrze, gubi znikome ilości ziarna ale obkasza rocznie do 40 ha. 
      Myśleliśmy nad zmianą Bizona na Claasa Dominatora 88/98/108, z głównym nastawieniem na pomoc (oczywiście odpłatną) sąsiadom. 
      Tylko jest jeden zasadniczy problem, większość gospodarzy w okolicy ma swój kombajn, a jeśli nie ma to mają swoich stałych usługodawców, np. Bizon Rekord, New Holland tc 5.70, Claas Tucano 320, Deutz Fahr xx. Są to sprzęty godne uwagi i co najważniejsze nowe więc normalne będzie to że mają większe zainteresowanie. 
      Co do zakupu Claasa, na pewno kosił by ok 30 ha na usłudze, może więcej. 
      I teraz główne pytanie, czy warto się pchać w takie coś? 
      Znam gospodarza co ma 100 ha i kombajn najmuję, może udało by mi się z nim dogadać. 
      Czekam na wasze sugestie, pozdrawiam. 
      Ps. Zdjęcie z internetu, nie mojego autorstwa 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj