kat

Ceny usług rolniczych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
BusteR    16

Jak się kształtują ceny koszenia za godz.


Uczmy się na błędach i ich nie powtarzajmy. Sprzedam Simsona S51 stan dobry brak dokumentów kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

Ile kosztuje koszenie kukurydzy za godzine czy od hektara, jaka jest cena suszenia kukurydzy od tony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david85    3

ile kasować za ładowanie obornika zestaw cyklop+c 360 oraz rozrzutnik tandem 6 ton polski rozwiezienie na pole około 100 metrów od pryzmy myślę że należy kasować od rozrzutnika pytanie tylko ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz u tego gościa jeszcze wykonywać te usługę kiedyś czy już nie?

Edytowano przez lamborghini105

Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david85    3

ogólnie ten koleś to dość dobry sąsiad więc nie chciał bym za bardzo zdzierać no ale dokładać do interesu też nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

Koledzy ile pasuje w tym roku brac za prasowanie słomy i sianokiszonk. Baloty 120x120. Sprzęt to zetor forterra 9641 i Nh br 6090

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie ile kosztuje zbiór trawy na zielonke przyczepą zbierającą a ile sieczkarnią??? Prosił bym o cene w ha. :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124

ile za beczke joskin 8400L +jd6330 oraz ile za siew siewnikiem 4 rzedowym kukurydzy?

 

 

u nas gość za beczkę Joskin 7000l+ JD 6030 kasuje 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomek    186

Jak kasujecie za transport bo mam jutro do lasu odległego ok 17-20km kurs a właściwie 3. Czyli razem jakieś 110-120km. Będę leciał valtrą z przyczepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

Usługi jakie świadczę to :

- siew kukurydzy w tym roku bede brał 120 zł od ha

- prasowanie słomy siana 12 zł balot 120x120 sianokiszonka 15

- owijanie sianokiszonki 10 zł

Mysle ze ceny nie sa wygórowane patrzac na cene ON ;[ 5.09 to masakra a co bedzie w ziwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankris    12

A jaką stawkę vat wystawiacie teraz za usługi , bo już nie wiem po tych zmianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0

więc tak:

-ładowanie obornika na rozrzutnik 3,5t troll lub tur 20zł sztuka

-orka 170zł/godz 4x40 90koni

-beczkowóz 2m3 20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cereal    9

jutro jadę do znajomego zrobić mu mtz-em z agregatem uprawowym 2.8 m 2 hektary 20 arów. ile krzyknąć za takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2050

Panowie ile brać za sadzenie ziemniaków zestawem Ursus C-360 i sadzarka dwurzędowa przenośnikowa? Najlepiej cena za godzinę pracy choć na hektary też się nie obrażę :D

 

Oraz ile brać za uprawę kultywatorem 2,10 pod ziemniaki?


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

koledzy proszę o szybką odpowiedz bo sąsiad czeka ;P ile kasować za wywóz obornika 8t rozrzutnikiem?? (chciałbym od rozrzutnika kasować tylko ile) drugie pytanie ile za załadunek 8 tonowego rozrzutnika (oczywiście turem)??

 

za orkę u nas wszyscy brali 200zł/ha w tamtym roku dziś każdy woła 250 zł/ha


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

ja za rozrzutnik 8t z zaladunkiem w ubiegłum roku brałem 80zł w tym 100zł /szt


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pandanger    2

Panowie ile brać za sadzenie ziemniaków zestawem Ursus C-360 i sadzarka dwurzędowa przenośnikowa? Najlepiej cena za godzinę pracy choć na hektary też się nie obrażę :D

 

Oraz ile brać za uprawę kultywatorem 2,10 pod ziemniaki?

Dorzucam się z zapytaniem - Jaka cena za sadzenie ziemniaków?


Everything is dust in the wind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

biały dzięki - ja zarobie sporo to na jakimś pokazie, wystawie maszyn piwko stawiam...


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Ile płacicie za załadunek kurczaków na tira tzw "łapanki"

U nas 10 osób tira ok 400+ klatek, 30 zł na łeb od tira wg mnie cena śmieszna ;[

Edytowano przez samczyk1991

Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

Chcialbym sie pilnie dowiedziec ile mialbym wziasc za robote moim zetorem ZTS 16245 z blizniakami z agregatem uprawowym na zarobku? Wliczajac cene paliw te neiszczesne 5.10zł i moj jest tylko ciagnik i ja nim robie agregat daje facet i ile za takie cos rzadać mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Pawel93puma
      Witam. Odnośnie kopania ziemniaków to czy znacie jakieś firmy świadczące usługowe kopanie ziemniaków profesjonalnym sprzętem? Najlepiej z woj.MAZOWIECKIEGO a konkretnie Ciechanów , Płońsk ok 10 ha do roboty,
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez KrychxU
      Witam Państwa, wraz z ojcem myśleliśmy jak poprawić dochód naszego gospodarstwa. 
      Areał jaki obrabiamy to ok. 30 ha, z czego dobre 5 to łąki etc. 
      Mamy w posiadaniu Bizona z050 od 19 lat, sprzęt jak na swój wiek kosi dobrze, gubi znikome ilości ziarna ale obkasza rocznie do 40 ha. 
      Myśleliśmy nad zmianą Bizona na Claasa Dominatora 88/98/108, z głównym nastawieniem na pomoc (oczywiście odpłatną) sąsiadom. 
      Tylko jest jeden zasadniczy problem, większość gospodarzy w okolicy ma swój kombajn, a jeśli nie ma to mają swoich stałych usługodawców, np. Bizon Rekord, New Holland tc 5.70, Claas Tucano 320, Deutz Fahr xx. Są to sprzęty godne uwagi i co najważniejsze nowe więc normalne będzie to że mają większe zainteresowanie. 
      Co do zakupu Claasa, na pewno kosił by ok 30 ha na usłudze, może więcej. 
      I teraz główne pytanie, czy warto się pchać w takie coś? 
      Znam gospodarza co ma 100 ha i kombajn najmuję, może udało by mi się z nim dogadać. 
      Czekam na wasze sugestie, pozdrawiam. 
      Ps. Zdjęcie z internetu, nie mojego autorstwa 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj