kat

Ceny usług rolniczych

Polecane posty

kris19911    9

A ile brać za orkę ciagnik 90km + pług 4x36 za ha czy za godzinę? Kawałki pola raczej małe od 0,5ha do 1,5ha sporo rozorywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

ja za pronara 130 km

i plug gassner 4*45 biore 200 zł za hektar wychodzi 1 godzina spalanie 20 L/ha

agregat uprawowy unia kombi 5,6m biore 100zł za hektar po 2 razy jezdze wychodzi pol godziny spalanie 10 L/ha

agregat uprawowo siewnu unia ares + famarol 3M biore 100 zł za hektar sieje w pol godziny spalanie 10 L/ha

jak myslicie dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

podobne do moich :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo    0

koledzy mam pytanie czy orientujecie się ile może kosztować melioracja pola o pow 0k 2 ha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John6330    0

Ile wziąć na ha za podorywke john deere 105KM agregat podorywkowy 2.6m i za agregatem uprawowym 3m proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuabab    1

Witajcie koledzy.

 

Czy orientujecie się ile bać za odśnieżanie?

Brać za 1h czy od aeratu?

Maszyna do tej pracy to Zetor 10145 z dużym pługiem.

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Ja bym bral od godziny, stawke musisz sobie sam obliczyc, ile Ci spali za te godzine, zeby bylo na paliwo i do kieszeni cos poszło


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

u mnie po 130-150 za godzine ewentualnie 30-40 od kilometra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

30 ziko/km? :huh:

Haha, to u nas by na suchy chleb i wodę nie zarobił bo drogę tak masakrycznie zawiewa ;[


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek5290    17

Ceny jakie ja biorę z poszczególne prace polowe w 2011 roku (ceny mogą ulec zmianie):

siew agregatem uprawowo-siewnym horsch 130-150 zł za hektar w zależności od areału lub 120 zł i paliwo klienta zależy jak kto woli

talerzowanie 100 zł za hektar lub 80 zł za hektar i paliwo klienta

orka to ok 200 zł za hektar

oprysk ok 50 zł za hektar

siew nawozu również 50 zł za hektar

koszenie zbóż 280 zł hektar lub 200 zł i paliwo klienta

odśnieżanie ładowarką teleskopową to 130 zł za godzinę na sezon 2010/2011

Edytowano przez Maciek5290

Odpowiadam za to co powiedziałem (napisałem), nie za to co zrozumiałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BusteR    16

Może mógłbym zrobić tabelkę dla poszczególnych czynności i wrzucić tutaj??? Chyba że ktoś mnie wyprzedził na 2011.


Uczmy się na błędach i ich nie powtarzajmy. Sprzedam Simsona S51 stan dobry brak dokumentów kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam panowie mam pytanie ile mozna brac za siew nawozu pryskanie od ha czy na godziny bo dzis juz klijent przyszed sie pytac czy wykonam mu te usługi i niewiem ile mu powiedzec

A ile mozna brac na godzine za odwozenie ziemni od koparki moja przyczepa ciagnik i operator ciezkie warunki


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Pawel93puma
      Witam. Odnośnie kopania ziemniaków to czy znacie jakieś firmy świadczące usługowe kopanie ziemniaków profesjonalnym sprzętem? Najlepiej z woj.MAZOWIECKIEGO a konkretnie Ciechanów , Płońsk ok 10 ha do roboty,
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez KrychxU
      Witam Państwa, wraz z ojcem myśleliśmy jak poprawić dochód naszego gospodarstwa. 
      Areał jaki obrabiamy to ok. 30 ha, z czego dobre 5 to łąki etc. 
      Mamy w posiadaniu Bizona z050 od 19 lat, sprzęt jak na swój wiek kosi dobrze, gubi znikome ilości ziarna ale obkasza rocznie do 40 ha. 
      Myśleliśmy nad zmianą Bizona na Claasa Dominatora 88/98/108, z głównym nastawieniem na pomoc (oczywiście odpłatną) sąsiadom. 
      Tylko jest jeden zasadniczy problem, większość gospodarzy w okolicy ma swój kombajn, a jeśli nie ma to mają swoich stałych usługodawców, np. Bizon Rekord, New Holland tc 5.70, Claas Tucano 320, Deutz Fahr xx. Są to sprzęty godne uwagi i co najważniejsze nowe więc normalne będzie to że mają większe zainteresowanie. 
      Co do zakupu Claasa, na pewno kosił by ok 30 ha na usłudze, może więcej. 
      I teraz główne pytanie, czy warto się pchać w takie coś? 
      Znam gospodarza co ma 100 ha i kombajn najmuję, może udało by mi się z nim dogadać. 
      Czekam na wasze sugestie, pozdrawiam. 
      Ps. Zdjęcie z internetu, nie mojego autorstwa 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj