kat

Ceny usług rolniczych

Polecane posty

samo    3

w małopolsce za kopanie ANNĄ + ussus c360/3512 biorą po 130zł/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasterz    2

na ile wycenić prace takiego zestawu MF 6475+ Tytan 8 plus przy wywożeniu obornika

co do kopania ziemników Anną to biorą 130zł za h ursusem c360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorczyk    0

wiecie ile mogę wycenić usługę agregat aktywny 4m i ciągnik bo sąsiad truje mi głowę ma 5 ha i nie wiem ile mam od niego wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

ile zabrać za sianie agregatem uprawowo siewnym 3 metrowym biernym i do tego ciągnik o mocy 100 koni bo sąsiad który ma 10 ha się pytał czy mógłbym mu takie coś zrobić i za ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

jak siałem 7341 z agromaszem i starym poznanaiekiem to btałem 150-180zł/h a casem 140 agromasz talerzowy + demeter talerzowy 200zł/h


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crystalzts    14

U mnie ciągnik do gniecenia 120 zl za godzinę jak idę całym zestawem , jak sam traktor to 150 , ciągnik oczywiście z napędem 8145.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

koledzy ile wycenic ladowanie obornika ladowazcem troll i c-330?? za godzine czy od rozrzutnika??


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6900

Na usługach nie wozimy ale jak tato dzisiaj się znajomego spytał ile bierze od beczki i jak usłyszał że jak blisko to 25 a daleko 30 to się załamał. Wg. mnie to 40-45 to tak nie za dużo. Ropa też kosztuje a taki kombajn dla porównania przez godzinę spali niewiele więcej a wołają po 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafffffff    9

A ile bierzecie za wywóz szamba na łąki? Mam Meprozet 4300l.

ja biore za wywóz beczka Pomot Chojna 4000lvciagnikem c-360 jak blisko 40zl jak dalej 50 lub wiecej....chętnych nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extgrandit    6

Witam, ile wziac za ładowanie obornika Zetorem Forterra 11441 (110KM)+TUR liczyć od godziny czy od rozrzutnika?

Ładowanie rorzutnika 3,5T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ile mogę brać za zestaw NH T6030 + ares xl+poznzniak 3m ze ścieżkami, w siewie zboża brać?

oraz ile za NH T6030+ kverneland zagonowy na głębokość tak 24-25 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2079

Panowie takie trochę nie typowe.. Ile może kosztować kopanie kopaczką konną+ ursus c-360? Proszę o szybką odpowiedź sprawa dość pilnawink.gif


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

Witam... Pytanie kierowane do Agrofotowiczow, czy nie mysleliscie nad tym aby zalozyc cennik roznych usług(jakas zwykla prosta tabela chociazby w Exelu)... Zebraloby sie ceny przeliczylo na srednia np w 3 kategoriach... z podobnymi maszynami tak zeby kazdy mniej wiecej mogl sobie porownac(cene do swojego zestawu uprawowego) i zeby wiedzial ile brac za ta usluge... dodatkowo mozna by bylo podzielic na województwa i raz na miesiac uaktualniac cennik(wiadomo ceny paliw sie zmieniaja)... Chyba byloby troche czytelniej i szybciej sie dowiedziec wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek1988    3

Ja jestem jak najbardziej za realizacją pomysłu kolegi talek48, gdyż byłoby to bardziej komfortowe dla nas wszystkich:) ewentualnie, gdy ktoś nie będzie mógł dopasować swojej usługi do już przedstawionych, to się skonsultuje z innymi forumowiczami w tym temacie i ewentualnie doda się tą usługę do spisu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Pawel93puma
      Witam. Odnośnie kopania ziemniaków to czy znacie jakieś firmy świadczące usługowe kopanie ziemniaków profesjonalnym sprzętem? Najlepiej z woj.MAZOWIECKIEGO a konkretnie Ciechanów , Płońsk ok 10 ha do roboty,
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez KrychxU
      Witam Państwa, wraz z ojcem myśleliśmy jak poprawić dochód naszego gospodarstwa. 
      Areał jaki obrabiamy to ok. 30 ha, z czego dobre 5 to łąki etc. 
      Mamy w posiadaniu Bizona z050 od 19 lat, sprzęt jak na swój wiek kosi dobrze, gubi znikome ilości ziarna ale obkasza rocznie do 40 ha. 
      Myśleliśmy nad zmianą Bizona na Claasa Dominatora 88/98/108, z głównym nastawieniem na pomoc (oczywiście odpłatną) sąsiadom. 
      Tylko jest jeden zasadniczy problem, większość gospodarzy w okolicy ma swój kombajn, a jeśli nie ma to mają swoich stałych usługodawców, np. Bizon Rekord, New Holland tc 5.70, Claas Tucano 320, Deutz Fahr xx. Są to sprzęty godne uwagi i co najważniejsze nowe więc normalne będzie to że mają większe zainteresowanie. 
      Co do zakupu Claasa, na pewno kosił by ok 30 ha na usłudze, może więcej. 
      I teraz główne pytanie, czy warto się pchać w takie coś? 
      Znam gospodarza co ma 100 ha i kombajn najmuję, może udało by mi się z nim dogadać. 
      Czekam na wasze sugestie, pozdrawiam. 
      Ps. Zdjęcie z internetu, nie mojego autorstwa 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj