kat

Ceny usług rolniczych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

U mnie wygląda to tak:

 

-prasowanie sianokiszonki 10zł bela z nożami bez mojej siatki (bez noży 9zł)

-owijanie sianokiszonki 4 zł bez mojej folii.

-Zetor 7745 + tur i chwytak 90zł/h

-Przyczepa samozbierająca pottinger europrofi 4500D 150zł/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@biały2005 robotę Zetora wyceniasz na 24zł? :) Za prase to ja bym śpiewał po 14zł. :) Maxxxum na wodę nie chodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Tak u nas biora wiec nie bede wyskakiwał przed innych. Prasuje na 540E i jak widze to nie jest zle ze spalniem :) jak robie komplet to samo z siebie wychodzi te 14zł za prasowanie :D A głownie tak robie. JAk komus pojade tylko prasowac i wezme po 10zł od belki to i tak ładnie na godzine wychodzi bo koło 350-400zł. TAkze nie ma co płakac :) JA sobie tak przeliczam zeby mi na godzine w miare wychodziło. powiedzmy zetorem jak mi nie wychodzi 120-150 na godzine to nie ma sensu robic usługi. CASE licze koło 200zł na godzine zeby miec minimum.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub1141    76

Witam. Mam takie pytanie. Chciałbym ładować bele kiszonki na usługę i ile mógłbym wziąć za taką robotę? Jak naliczać za mth czy od sztuki. Sprzętem jakim będę ładował to MF 255 + TUR 3b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

mysle ze 100zł na godzine przy tym ciagniku to rozsadna cena


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrekkk    0

Ile wziąśc od Przyczepy samozbierającej Deutz-Fahr 8tonowej z nożami, wałkami itp. i ciągnikiem zetor forterra 9641? Na godzine iles brać czy od przyczepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

mam pytanie za sianie nawozow zetorem 7011 + rauch zsb900 - 30-40 zł od ha to dobra cena czy za malo

i za oprysk zetorem 7011 + opryskiwacz 600L 15 M tez biore 30-40 zl za ha

jak myslicie ceny sa dobre???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Te 40zł to bierz śmiało za hektar, u mnie beczka 400l czyli 2ha oprysku 90zł, nawozow nie sieje ale pewnie podobnie.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ile wziąśc od Przyczepy samozbierającej Deutz-Fahr 8tonowej z nożami, wałkami itp. i ciągnikiem zetor forterra 9641? Na godzine iles brać czy od przyczepy?

Ja za 4 t biorę 40 zł/przyczepa. Masz 2x wiekszą wiec 80-90 zł


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baniak    0

A po ile u Was chodzą ceny bałd okrągłych z pras zmiennokomorowych pasowych?

Bo kupilismy w tym roku i nie wiem jak brać kaskę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Przyczepa 8t samozbierająca plus 914 koleś bierze po 80 zł od przyczepy. Prasa sokółka plus owijarka plus zwożenie 27 zł biorę od sztuki. Jeżeli z folią 37 zł. Samo prasowanie 12 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fordtw15    0

a ja mam pytanie ile mozna wziąć za owijarke samozaładowczą + ursus 1224 do tego, szukałem na forum ale o ile sie nie myle to nikt nie mowił ile mozna brac za samozaładowczą, mysle ze jest roznica bo zawcze to tylko jeden ciągnik do tego potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

ja za sianokiszonke biore 15 zł za prasowanie 120x120 a za owijarke 10 zł

 

 

za siew kukurydzy brałem po 110 za ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

Ile kosztuje najem pracownika do wywalania odbornika od 45 sztuk bydła.( Czas pracy około 2 godzin dzienie latem)


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Nie obraz sie ale te 15 i 10zł to lekkie przegiecie po mojemu. Przelicz to sobie na godzine ile ci wychodzi. U nas biora 150zł za prasowanie. Ja biorac na sztuki po 10zł i tam mam 300zł na godzine a biorac po 15 450 a to juz przegiecie - moje zdanie. Owijam po 6zł co daje 180zł/h co na 3512 jest bardzo dobry zysk.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak jest bardzo dobra prasa pokroju Krone RoundPack z nożami to 10zł moim zdaniem nie jest kwotą wygórowana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermes    1

Ile kosztuje najem pracownika do wywalania odbornika od 45 sztuk bydła.( Czas pracy około 2 godzin dzienie latem)

Myślę że nie znajdziesz dobrego pracownika a "ojszczypłot" najpierw zawoła zaliczki trochę porobi i tyle go zobaczysz .Doraźnie brany robotnik u nas woła 15zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308

Latem to każdy super pracownik wybiera łowienie ryb ,albo wylegiwanie się na trawce.Przecież nie będzie wywalał gnoju?.Takie są u mnie w wiosce realia!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Czy u was ceny usług podskoczyły?? Słyszałem ze prasa skoczyła do 150. Ja biorę 120 i się zastanawiam czy nie podnieść. Paliwo tanie nie jest...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bee    0

Mam do skoszenia uslugowo kilka hektarow lucerny. Kosiarke mam z przetrzasaczem. Jakie stawki proponujecie z a godziene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

ja za kosiarke rotacyjna biore 100 zl/h

a za prase nie wiem ile brac 120 czy 150 zł/h (dopuki jej nie sprzedalem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2079

No właśnie Panowie ile brać za koszenie kosiarką rotacyjną.W tamtym roku brałem 100zł/h. Jak myślicie ile brać w tym roku?


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Pawel93puma
      Witam. Odnośnie kopania ziemniaków to czy znacie jakieś firmy świadczące usługowe kopanie ziemniaków profesjonalnym sprzętem? Najlepiej z woj.MAZOWIECKIEGO a konkretnie Ciechanów , Płońsk ok 10 ha do roboty,
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez KrychxU
      Witam Państwa, wraz z ojcem myśleliśmy jak poprawić dochód naszego gospodarstwa. 
      Areał jaki obrabiamy to ok. 30 ha, z czego dobre 5 to łąki etc. 
      Mamy w posiadaniu Bizona z050 od 19 lat, sprzęt jak na swój wiek kosi dobrze, gubi znikome ilości ziarna ale obkasza rocznie do 40 ha. 
      Myśleliśmy nad zmianą Bizona na Claasa Dominatora 88/98/108, z głównym nastawieniem na pomoc (oczywiście odpłatną) sąsiadom. 
      Tylko jest jeden zasadniczy problem, większość gospodarzy w okolicy ma swój kombajn, a jeśli nie ma to mają swoich stałych usługodawców, np. Bizon Rekord, New Holland tc 5.70, Claas Tucano 320, Deutz Fahr xx. Są to sprzęty godne uwagi i co najważniejsze nowe więc normalne będzie to że mają większe zainteresowanie. 
      Co do zakupu Claasa, na pewno kosił by ok 30 ha na usłudze, może więcej. 
      I teraz główne pytanie, czy warto się pchać w takie coś? 
      Znam gospodarza co ma 100 ha i kombajn najmuję, może udało by mi się z nim dogadać. 
      Czekam na wasze sugestie, pozdrawiam. 
      Ps. Zdjęcie z internetu, nie mojego autorstwa 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj