kat

Ceny usług rolniczych

Polecane posty

qazi    61
@gazi oczywiście prasa a prasa, słoma a słoma.jest film na AF jak bela co 40s wylatuje z Variant'a...

no ale bez przesady bo 50 bel to ta prasa może zrobić w godzinę ale nie z hektara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

Macie może ustalone ceny na orkę i na siew??? Teraz będę mógł wykonać orkę NH 140koni i pługiem kuhn 4 obrót zabezpieczany hydraulicznie, no i siew tymże ciągnikiem z integrą. Jak lepiej brać na ha czy h????


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Moim zdaniem lepiej od hektara bo usługobiorca nie bedzie patrzył krzywym okiem jak coś za długo bedziesz kręcił na nawrotach i czas nabijał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    245

wlasnie ja tez zawsze brałem od h a teraz biore od ha bo dokładnie sie tak dzieje jak napisał poprzednik :D pozdrawiam


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

ja biore za belowanie 200zł na godzine. zetor 12045 i welger rp 15. góry i to strome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juzio    0

ja za bolowanie biore 12-14zł za ztuke i za mniej nie wjezdzam na pole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

My bierzemy 350zł za hektar z sieczkarnią to i tak nie tak duzo Inni w okolicy to cenia nawet 400 za hektar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

U nas za godzine kombajnowania bierzemy 250 bez i 260 z sieczkarnia :D


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

To to strasznie tanie u ciebie śa te usługi to się nie opłaca nawet jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

To chyba na odwrót, u was są kosmiczne ceny usług, w tamtym roku koleś za hektar merkatorem 75 brał 150zł, kosił czysto i dużo nie zgubił. Ceny za bizona wachają się od 200 do 250 pln w zależności od właściciela kombajnu i czy z sieczkarnią. Gdybym miał płacić 350 zł za hektar, to byśmy się nie zastanawiali , kredyt wziął na malutkiego claasa lub mf'a i byłbym niezależny od terminarza usługodawcy i na usługę bym się załapał.


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35
To to strasznie tanie u ciebie śa te usługi to się nie opłaca nawet jechać

 

 

Tanio?? :D Ja sie ludziom powie to 250zl/h to jeszcze niektórzy bucza ze drogo :) No nie wiem czy tak tanio, za paliwo sie zwróci i jeszcze sie troszke zarobi :) . Jak podniesiemy ceny to napewno pojda do konkurencji np. koles co kosi Claasem na 2 w dobrym zbozu jak sie pozbiera slome to taki ladny zielony pas zboza zostaje :)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

U mnie takze 250PLN bez sieczkarni a z sieczkarnio 260złotoweczek :D

A kosi kolesc 3-letnim New Hollandem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

u mnie miało być 250 ale jest 240 bo lepiej liczyć


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo21    0

prasa kostkująca 150 zł godz. rivierra

kombajn 250zł a 270zł z sieczkarnią godz JD 1075 4,20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25
Moim zdaniem lepiej od hektara bo usługobiorca nie bedzie patrzył krzywym okiem jak coś za długo bedziesz kręcił na nawrotach i czas nabijał :D

I tu sie z tobą nie zgodzę bo jak np.masz krzywe pole i ten kombajn musi sie kręcić to ci z 1ha wyjdzie 1.30ha albo i więcej masz mapki to posprawdzaj ile masz w kawałku, a ile ci on policzy.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja jestem z podlasia i się przyjęło ze wszyscy od godziny. i w tym roku polskim biozonem tak mniej wiecej po 300 zł dla stałych klientów po 280 zł. I nikt bardzo nie buczy bo przy dzisiejszych cenach czesci i paliwa za 220 czy 240 to nawet nikt bizona zapalać nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nafciarz    0

Na Podlasiu Super "bizonkiem" ok 240-270 złotych za godzinę

Prasa welgera oznaczeń nie pamiętam 12 złotych za sztukę w tym wliczona siatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku kombajn Bizon rekord 240zł/ha . Prasa kostkująca sipma z-224/1 120zł prasa zwijająca claas rollant 255rc 11zł za bele plus moja siatka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Pawel93puma
      Witam. Odnośnie kopania ziemniaków to czy znacie jakieś firmy świadczące usługowe kopanie ziemniaków profesjonalnym sprzętem? Najlepiej z woj.MAZOWIECKIEGO a konkretnie Ciechanów , Płońsk ok 10 ha do roboty,
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez KrychxU
      Witam Państwa, wraz z ojcem myśleliśmy jak poprawić dochód naszego gospodarstwa. 
      Areał jaki obrabiamy to ok. 30 ha, z czego dobre 5 to łąki etc. 
      Mamy w posiadaniu Bizona z050 od 19 lat, sprzęt jak na swój wiek kosi dobrze, gubi znikome ilości ziarna ale obkasza rocznie do 40 ha. 
      Myśleliśmy nad zmianą Bizona na Claasa Dominatora 88/98/108, z głównym nastawieniem na pomoc (oczywiście odpłatną) sąsiadom. 
      Tylko jest jeden zasadniczy problem, większość gospodarzy w okolicy ma swój kombajn, a jeśli nie ma to mają swoich stałych usługodawców, np. Bizon Rekord, New Holland tc 5.70, Claas Tucano 320, Deutz Fahr xx. Są to sprzęty godne uwagi i co najważniejsze nowe więc normalne będzie to że mają większe zainteresowanie. 
      Co do zakupu Claasa, na pewno kosił by ok 30 ha na usłudze, może więcej. 
      I teraz główne pytanie, czy warto się pchać w takie coś? 
      Znam gospodarza co ma 100 ha i kombajn najmuję, może udało by mi się z nim dogadać. 
      Czekam na wasze sugestie, pozdrawiam. 
      Ps. Zdjęcie z internetu, nie mojego autorstwa 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj