kat

Ceny usług rolniczych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pioter    46

oki, dzięki :)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

Ile można wziąć za ładowanie wapna koparka TIH 445 i rozsiewanie go C-360+piast(N035).. oczywiście na godzinę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

tak jak za obornik powinno być dobrze

czyli ładowacz +rozrzutnik/rozsiewacz - 120PLN/h


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

ile policzyć goscia za pożyczenie talerzówki ruskiej - 3.7m - u mnie srednio wychodziło 2-2.5ha/h

koles robote robił swoim ciągnikiem


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szynszyl    0

Jak pożyczasz to nie liczysz,przynajmnij tak jest w lubelskim.A co do cen kombajnowania -300-320 za ha ,nie rozbijając czy zo 56, czy rekord, class dominator 96, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssamik    0

uuu u nas w gminie to 260 czy rekord czy bizon nie wiem jak inne marki. @Arassso wiem że brał po 260 bizon. za belowanie z poczatku jak więcej u kogoś to 7 zł doliczał 1zł za swój sznurek ale mówił że pierwszy sezon to po 7 zł. Mówi że o 1 zł napewno się podniesie ale nie wie do końca czy tylko 1 zł. Mozliwe ze usiądę za jego machiną w tym roku belarka i ursusik w żniwa bo najprawdopodobniej na bizonie śmigał będzie sam bez kombajnisty.


Na wszystkie foty nie swojego sprzętu mam zdgodę właścićela. W razie niejasności proszę o kontakt PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

w te zniwa za Biozn brali od 240-300 zł/h z prase 120-150zł /h oranie koles oram JD6630+4 obracana bral 150 zł/ha. za beczke 3tys L bral 20zł od beczki.. a inych cen nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Panowie jak z cenami na ten rok? My jak na razie ceny na podstawowe usługi pozostawiamy na zeszłorocznym poziomie :lol: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

U mnie też zostaje tak samo choć słyszałem pogłoski że niby nie którym nie pasuje za ceny paliwa poszły w dół a ceny usług stoją w miejscu


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEWCA    24

Myślę, że niektórzy usługodawcy Podlasia i Mazowsza przesadzili i to grubo z cenami. Na AF podają koszt prasowania na sianokiszonkę prasą rolującą gdzie 1 sztuka to 40 zł. LUDZIE czy was pogięło? Toż to zdzierstwo. Podobnie jest z cenami innych usług.

Na Pomorzu widać jednak, że usługodawcy czują się w roli usługobiorcy i ceny są wyważone. Sam też wykonuję usługi i czasem machnę ręką na zapłatę za wykonaną usługę. Wolę tak postąpić bo dobre opinie rozchodzą się wolno, złe natomiast lotem błyskawicy. Na pewno też nie dotuję usług a miło zobaczyć taką gębę :lol: na koniec zlecenia.


kto sieje ten zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konopekluk    0

za koszenie kukurydzy 1000 zł sieczkarnia 2 ciągniki do wożenia i jeden do gniecenia

za koszenie zboża 300 za godzinę

wsiewka trawy 250zł za hektar

orka za godzinę 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proagro    0

@konopekluk a możesz napisać jakim sprzętem są wykonywane te usługi których podałeś ceny bo naprawdę wydaje mi się że to bardzo drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocne255    0

Ile można skasować za siew zestawem brona wachadłowa+ siewnik+forszaj 303, zestaw oczywiście 3m


zetor5211 c 360 ZT303D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

a siew buraków -gamma?

120/ha lub h to dobra cena czy nie???


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek12    0

prowadzenie prac związanych omłotem zboża 250zł bez sieczkarni z 270zł

prasowanie w bele od sztuki 8 zł

prasowanie w kostkę to 155zł


ŻyJ SzybKo, Umrzyj Młodo..Zostaw Atrakcyjne Zwłoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

@lukotek

Cena dość dobra... My za sianie kuku będziemy płacić w tym roku 90-100zł/ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teddy    0

Witam możecie mi powiedzieć ile wziąć za kultywatorowanie ?? Zestawem Zetor 8011+kultywator+brony ?? Może być cena na godzine zegarową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Pawel93puma
      Witam. Odnośnie kopania ziemniaków to czy znacie jakieś firmy świadczące usługowe kopanie ziemniaków profesjonalnym sprzętem? Najlepiej z woj.MAZOWIECKIEGO a konkretnie Ciechanów , Płońsk ok 10 ha do roboty,
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez KrychxU
      Witam Państwa, wraz z ojcem myśleliśmy jak poprawić dochód naszego gospodarstwa. 
      Areał jaki obrabiamy to ok. 30 ha, z czego dobre 5 to łąki etc. 
      Mamy w posiadaniu Bizona z050 od 19 lat, sprzęt jak na swój wiek kosi dobrze, gubi znikome ilości ziarna ale obkasza rocznie do 40 ha. 
      Myśleliśmy nad zmianą Bizona na Claasa Dominatora 88/98/108, z głównym nastawieniem na pomoc (oczywiście odpłatną) sąsiadom. 
      Tylko jest jeden zasadniczy problem, większość gospodarzy w okolicy ma swój kombajn, a jeśli nie ma to mają swoich stałych usługodawców, np. Bizon Rekord, New Holland tc 5.70, Claas Tucano 320, Deutz Fahr xx. Są to sprzęty godne uwagi i co najważniejsze nowe więc normalne będzie to że mają większe zainteresowanie. 
      Co do zakupu Claasa, na pewno kosił by ok 30 ha na usłudze, może więcej. 
      I teraz główne pytanie, czy warto się pchać w takie coś? 
      Znam gospodarza co ma 100 ha i kombajn najmuję, może udało by mi się z nim dogadać. 
      Czekam na wasze sugestie, pozdrawiam. 
      Ps. Zdjęcie z internetu, nie mojego autorstwa 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj