kat

Ceny usług rolniczych

Polecane posty

przemrolnik    14

110zł godzina prasowania słomy (mf 255 + Sipma z-224 )

sznurek kupuje właściciel danego pola do sprasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcinek007    0

Witam.Ile wziasc za koszenie zboza MDW E 524 Z Hederem 4.80.Lepiej wziasc za godzine czy od hektara?.Z góry Dziekuje za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie prasowanie w belach kosztuje 10 zł od beli owiniętej siatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobcat2250    382

Koszenie 250zł za godzinę- Claas Mercator 75

Prasowanie 10 zł od belki sznurkiem owiniętej- Zetor 6945 + Krone 125 ;)

Pozdro

Edytowano przez bobcat2250

Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7164

ja w tamtym roku bralem 250 za godz claas mercator S (3.80) a w tym roku 300 to na bank... a za belowanie w tamtym roku z siatka swoja pa 13 a w tym pewnie po 16 ;)


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frantz    0

ja w tamtym roku bralem 250 za godz claas mercator S (3.80) a w tym roku 300 to na bank... a za belowanie w tamtym roku z siatka swoja pa 13 a w tym pewnie po 16 ;)

 

a ile mogę wołać za godzinę lub od hektara mercator 50 heder 3m silnik 82konie jeśli dobrze pamiętam

ciekawi mnie cena za hektar i za godzinę co powiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorturbo    10

ja w tym roku beluje po 12zl za belkę owiniętą sznurkiem :)

Pytałem się dzisiaj w SKR to koszenie Bizon Super 280zł bez sieczkarni, a z sieczkarnią 350zł.

Prasowanie mała kostka 167zł za godzinę.


SPRZEDAM Kombajn Bizon Z-056 tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djjachu    0

ja w tym roku beluje po 12zl za belkę owiniętą sznurkiem :)

Co to za bałdy? 120x120? sipma?

Podajcie ceny u was belowania sipmami 120x120?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenekbizon    6

kombajn bez sieczkarni 300 zł z sieczkarnią 340 zł prasowanie kostkującą 170 zł za godzinę

Edytowano przez zenekbizon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

ale moglibyście pisać czy to koszenie to jest za hektar czy na godzinę, bo to jednak znacząca różnica ja planuje brać bizonem suprem 330zł na godzinę z sieczkarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Belowanie 8zł wraz z rotorem

 

NH T5060+ NH BR5070 (chyba o ile pamietam numerki) siatka w cenie powyzej 130*120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djjachu    0

to 8zł razy 20 balotów na h wychodzi 160zł/h u nas rok temu była po 140zł/h a mała kostka u was po ile? u nas rok temu była po 120zł/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwin2    5

U nas w okolicy kombajn bizon super 250 na słomę 280 na sieczkę.Więcej nikt w promieniu 50 kilometrów nie da. W tamtym roku wszyscy co koszą na zarobek ustalili ze po 300 na słomę i 320 na sieczkę,to na 5 kombajnów we wsi wykosili 3 hektary i nikt ich nie chciał.Przyjechali kolesie dwoma dominatorami 98 sl i 108 sl i brali po 250 na słome i 280 na sieczkę i kto chciał to dostawał fakturę za usługę.W tym roku Ci od bizonów od maja chodzą i proszą sie by ich wziąść do koszenia i z tego co wiem to ludzie mówią ze jek po 30 opuszczą to ich wezmą a na razie wystawili cene 250 na słome i 280 na sieczke,i pewnie opuszczą po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

ja biore za młocenie NW 8060 , 4,5 metra heder , 290 zł bez a 320 z sieczka. prasy nie mam wiec sie nie wypowiem ile biora. zreszta ja całosc tne i gruberuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djjachu    0

U mnie za belowanie to najmniej 20 zł za bele

Słomy? samo sprasowanie? może siana z folią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrowojtek    3

U nas za omłot i to obojętnie czy z sieczkarnią czy bez Firma Nowak z Nakła nad Notecią (kuj-pom) bierze 300 zł od hektara i młócą nowymi kombajnami góra 3-letnimi ( case, claas, new holland, fendt, massey fergusson). A presa sipma 120x120 to 130 na godzinę i te 25 bel zrobi. Indywidualni usługodawcy to tak 300 zł od godziny biorą


Od myszy po cesarza każdy żyje z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michu018    0

A jaką cenę można by przyjąć za godzinę prasowania prasą Sipma Z569/1 + Pronar 82SA, Woj. kuj.-pom.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez KrychxU
      Witam Państwa, wraz z ojcem myśleliśmy jak poprawić dochód naszego gospodarstwa. 
      Areał jaki obrabiamy to ok. 30 ha, z czego dobre 5 to łąki etc. 
      Mamy w posiadaniu Bizona z050 od 19 lat, sprzęt jak na swój wiek kosi dobrze, gubi znikome ilości ziarna ale obkasza rocznie do 40 ha. 
      Myśleliśmy nad zmianą Bizona na Claasa Dominatora 88/98/108, z głównym nastawieniem na pomoc (oczywiście odpłatną) sąsiadom. 
      Tylko jest jeden zasadniczy problem, większość gospodarzy w okolicy ma swój kombajn, a jeśli nie ma to mają swoich stałych usługodawców, np. Bizon Rekord, New Holland tc 5.70, Claas Tucano 320, Deutz Fahr xx. Są to sprzęty godne uwagi i co najważniejsze nowe więc normalne będzie to że mają większe zainteresowanie. 
      Co do zakupu Claasa, na pewno kosił by ok 30 ha na usłudze, może więcej. 
      I teraz główne pytanie, czy warto się pchać w takie coś? 
      Znam gospodarza co ma 100 ha i kombajn najmuję, może udało by mi się z nim dogadać. 
      Czekam na wasze sugestie, pozdrawiam. 
      Ps. Zdjęcie z internetu, nie mojego autorstwa 

    • Przez mkacper99
      🌾📢 Uwaga rolniku / konsumencie !!! 🚜👨‍🌾

      Polskie rolnictwo jest w dużym kryzysie, problemy dotykają praktycznie wszystkie branże rolnicze.
      ⛔Brak realnej walki z ASF
      ⛔Niskie ceny skupu żywca trzody, bydła itp..
      ⛔Niekontrolowany import kukurydzy oraz zbóż z Ukrainy
      ⛔Podwyżka prądu o 30% z nowym rokiem czy chociażby podniesienie stawki VAT na leki weterynaryjne o 16%
      ⛔Tragicze nowe prawo wodne
      ⛔Problemy sadownicze, warzywnicze, drobiu, bydła
      ⛔Bezskuteczne prawo łowieckie
      ⛔Przepisy azotanowe...

      ⚠️ Jeśli te problemy nie są Ci obojętne...

      📅 7 grudnia, piątek godzina 18:00 na sali OSP w Kakawie Starej 62-872 Godziesze Małe odbędzie się spotkanie dla wszystkich ludzi, którzy chcą się jednoczyć, sprzeciwstawić się fatalnej polityce rolnej dla zwykłych gospodarzy oraz konsumentów, którzy w marketach kupują zagraniczne odpadki. Pan Michał Kołodziejczak organizuje spotkania w całej Polsce i zbiera zwykłych ludzi, którzy chcą działać. Powstaje struktura budowy Agrounii! 👨‍🌾 Razem możemy wszystko!
      Niedługo na polskich niedzielnych stołach zabraknie naszej ojczystej wieprzowiny 🐷
      Odebrali nam handel
      Odebrali nam przetwórstwo
      Odebrali nam kontakt z konsumentem
      Odebrali nam po prostu dostęp do naszego własnego 🇵🇱 rynku
      Minister rolnictwa powiedział, że rolnicy nie potrafią się jednoczyć.. Pokażmy mu naszą siłę !
      Unia Warzywno Ziemniaczana Agrounia
       
      Michał jest zwykłym rolnikiem spod Błaszek! NA TĄ CHWILĘ MAMY JUŻ POTWIERDZONYCH OKOŁO 300 hodowców, którzy będą na spotkaniu!!! Zapraszamy i Ciebie!!! ROLNICTWO TO OSTATNI BASTION POLSKOSCI

    • Przez DanutaHF
      Witam,
      Orientuje się ktoś może, w jakiej cenie mogę sprzedać cielne jałówki HF z dowodem rasy ? 
      Z góry dziękuję za odpowiedź. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj