Skocz do zawartości
Bambo13

Jak zrobić obciążnik na TUZ 1000kg

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

kevin25    158

a ja złaczyłem dwie beczki mocna rama po wrzucałem do zrodka cieżke kamiemie jakie tylko wlazly stopniowo po bokach zalewająć je betonem i tak do wierzchu az obie beczki na maxa były wypwlnione a jeszcze dna zmocniłem Waga całkowiata 983,6 kg na wadze wazyłem

JD 1640
Ursus C-360
Ursus C-330M
Siła !!!

Dawid777    0

Ja bym wolał taką rame i na nią kamienie wkładac, może też służyc na wożeni np. zboża w czasie siewu, lub przy lekkiej pracy pustą wozic i jak się większy kamyk na polu trafi to do niej ;)

“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

grzybu1    2

Hej, czy jakby coś się stało na drodze typu urwany obciaznik albo coś z jego udziałem, to czy nie będzie pozniej dochodzenia czy obciążnik miał jakiś atest, czy coś ? Mam w planach zrobienie obciążnika i tak się zastanawiałem nad tą sprawą.

AlaCapone    4516

Jeśli ktoś będzie chciał się przyczepić do tego, aby nie wypłacić pieniędzy (ubezpieczyciel) lub kogoś obciążyć (Policja lub Prokuratura) - z całą pewnością to zrobią.

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę pamiętać.

Sadek    462

Zawsze jest ryzyko.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

AlaCapone    4516

Jest ryzyko, jest zabawa.

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę pamiętać.

Sadek    462

Dokładnie. Gość spóźnił się 2 sekundy i do dziś płaci alimenty.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez NABUCH
      Witajcie .
      Dokładamy z tatą silnik do naszej wialni . Mam pytanko ile macie obrotó na napędzię wentylatora? Tak sobie przeliczyłem że powinno być ok 130 obr / min Ktoś może potwierdzić. Mam silniczek 1400 obr /min 0.8 kW orginalnie z kołem 9 cm .Złożyliśmy to z kołem od roweru 24 cale ale obr są chyba zbyt duże bo wialnią dosyć mocno rzuca zwłaszcza górnymi sitami . Z czego można jeszcze wyciągnąć /ew zrobić koło pasowe o przyzwoitym rozmiarze. Pozdrawiam Wojtek
    • Przez fliegl
      Jaki jest kod RAL lub nazwa tego koloru?

• Przez Mateusz0188
      Cześć, chcialbym spuscic olej hydrauliczny z przyczepy wywrotki i belarki, jak to zrobić? 
    • Przez zetorlublin7341
      Witam panów i panie, produkuje aktualnie maszynę do okrywania folia perforowana ziemniaczków wczesnych i mam problem gdyż potrzebuje zrobić napęd do zwijania jej z zagonów, myślałem nad patentem od won skrzynia biegów i przeniesienie napędu na zwinkę ale chyba za bardzo skomplikowane myślałem też nad hydromotorem ich ceny są ostatnio fajne mam na oku nawet danfosa za 200zl z tym że tak jaka wydajność mniej więcej jak zredukować mu obroty , podobno wystarczy tylko dokupić zawór z pokrętłem, proszę o pomoc tych co wmiare się znają czy taki patent pozwoli mi na pracę zwijacza do foli na różnych obrotach? I jeszcze jedno co potrzeba nie w traktorze do takiego silnika olejowego jakie przeróbki w instalacji w traktorze c 330, byłbym wdzięczny za wszelkia pomoc i rady
    • Przez wiesiek63zmc
      Witam . Moje pytanie dotyczy wytrzymałości np. rury stalowej do aluminiowej przy tych samych wymiarach średnicy i grubości ścianki.Chodzi mi o wytrzymałość na zginanie.Chcę użyć alu. do żmijki zbożowej ,ślimak pozostaje stalowy