Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Barteczec

changfa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

Barteczec    0

MarioS - dzięki wielkie

Chciałbym skontaktować się z użytkownikiem takiego ciągnika... Będę wdzięczny za opinie.

Barteczec    0

Co możesz mi o nim powiedzieć o tym ciągniku. Po pierwsze jak się sprawuje? czy jest zwrotny, dynamiczny, czy ma turbo? jaka jest jego pojemność dokładna, ile spala na motogodzine, czy sie psuje... z jakimi maszynami współpracuje? jak zapala na mrozie? jaką ma wydajną pompe hydrauliczną? udzwig, wage... Czy jest możliwość zamontowania ładowacza czołowego? takie podstawy. z góry dziękuje za odpowiedzi.

wojno33    8

no to tak: traktorek w grudniu skończył roczek i jak do tej pory to pracuje idealnie (daj Boże oby tak dalej), jak narazie to się u mnie nie przemęcza(pług 2 skiby agregat 1,8 czasami 2,2), kabinka to super wyciszona to ona nie jest, ma napęd 4x4, pełną blokadę. Podam Ci stronkę ze szczegółowymi danymi i innymi modelami Changfa Group strona w języku angielskim

KPK Kumurun Team

Barteczec    0

no to tak: traktorek w grudniu skończył roczek i jak do tej pory to pracuje idealnie (daj Boże oby tak dalej), jak narazie to się u mnie nie przemęcza(pług 2 skiby agregat 1,8 czasami 2,2), kabinka to super wyciszona to ona nie jest, ma napęd 4x4, pełną blokadę. Podam Ci stronkę ze szczegółowymi danymi i innymi modelami Changfa Group strona w języku angielskim

dzięki. Właśnie myślę o kupnie ciągnika o małej mocy z turem i najlepiej nowym z przednim napędem. Mam MF255 i C330 ale muszę zrezygnować z "ciapka" na korzyść nowego. A gdzie kupiłeś swoją? jeśli można wiedzieć cenę jeszcze? Bo ten byłby idealnym rozwiązaniem... Dzięki

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Webson_
      Witam. Posiada ktoś na gospodarstwie ciągnik serii MB-trac? Chodzi mi tu o przedni tuz do niego, jak wykonać?
    • Przez ferdek3085
      witam, podczas orki podnosnik przestal podnosic. Na panelu podczas pracy zaczely migac kontrolki gora-dol podczas podnoszenia pluga i pali sie kontrolka stop. Z panelu w kabinie nie opuszcza ani nie podnosi, na blotnikach rowniez. Dzialaja jedynie te mechaniczne przyciski znajdujace sie kolo silownika z prawej strony, wciskajac je bez problemu podnosi i opuszcza.. co sie dzieje ?
    • Przez kaczor937
      Witam

Tak jak w temacie mam problem z podnośnikiem EHR w moim Fiacie F140, , mianowicie wyświetla błąd 20, powoli podnosi ramiona bo aż 8 sekund i po ustawieniu potencjonometru na 99 mimo podniesionych ramion dalej ładuje ciśnienie, Jak ktoś wie jak skaliborwać podnośnik prosze o POMOC !!
    • Przez Wojtek
      chciał bym sie dowiedziec troche na temat t150k a dokładniej jak sobie radzi na ciezkich i górzystych polach, czy silnik łatwo traci obroty i sie szybko dusi pod górki i czy jest awaryjny
    • Przez PronarekP5
      Opinie użytkwników i osób postronnych na temat :
      -spalania
      -dostępu do części
      -obsługi codziennej
      -awari

Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam :lol:

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.