Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Barteczec

changfa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

Barteczec    0

MarioS - dzięki wielkie

Chciałbym skontaktować się z użytkownikiem takiego ciągnika... Będę wdzięczny za opinie.

Barteczec    0

Co możesz mi o nim powiedzieć o tym ciągniku. Po pierwsze jak się sprawuje? czy jest zwrotny, dynamiczny, czy ma turbo? jaka jest jego pojemność dokładna, ile spala na motogodzine, czy sie psuje... z jakimi maszynami współpracuje? jak zapala na mrozie? jaką ma wydajną pompe hydrauliczną? udzwig, wage... Czy jest możliwość zamontowania ładowacza czołowego? takie podstawy. z góry dziękuje za odpowiedzi.

wojno33    8

no to tak: traktorek w grudniu skończył roczek i jak do tej pory to pracuje idealnie (daj Boże oby tak dalej), jak narazie to się u mnie nie przemęcza(pług 2 skiby agregat 1,8 czasami 2,2), kabinka to super wyciszona to ona nie jest, ma napęd 4x4, pełną blokadę. Podam Ci stronkę ze szczegółowymi danymi i innymi modelami Changfa Group strona w języku angielskim

KPK Kumurun Team

Barteczec    0

no to tak: traktorek w grudniu skończył roczek i jak do tej pory to pracuje idealnie (daj Boże oby tak dalej), jak narazie to się u mnie nie przemęcza(pług 2 skiby agregat 1,8 czasami 2,2), kabinka to super wyciszona to ona nie jest, ma napęd 4x4, pełną blokadę. Podam Ci stronkę ze szczegółowymi danymi i innymi modelami Changfa Group strona w języku angielskim

dzięki. Właśnie myślę o kupnie ciągnika o małej mocy z turem i najlepiej nowym z przednim napędem. Mam MF255 i C330 ale muszę zrezygnować z "ciapka" na korzyść nowego. A gdzie kupiłeś swoją? jeśli można wiedzieć cenę jeszcze? Bo ten byłby idealnym rozwiązaniem... Dzięki

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Razzor
      Witam jakie są wasze opinie na temat traktora renault 95.14 RS, 85 KM, silnik MWM, skrzynia i rewers mechaniczny,czy jest godny uwagi?
    • Przez GospoOS
      Panowie wyswietlił mi sie taki kod a nie mam książki serwisowej na tą chwile oczekuje pomocy z góry dzieki
    • Przez crisis
      Witam jestem uzytkownikiem traktora fiat 45 66 dt mam go od 3 tyg i z racji ze nie znam sie na mechanice mam kilka pytan odnosnie mojej maszyny ,otóz zauwazylem ze kopci z odmy i po odkreceniu kroka wlewu oleju to leci dymek oraz gdy zmieniam zakres 2 lewarkiem na srednie biegi i wsteczne to wchodzi bez zadnego oporu czego nie ma w najwolniejszym i najszybszym zakresie wciskajac je czuc opor. Z gory dziekuje za pomoc .

• Przez Carbo234
      Czy w FIATAGRI 82-94 da się zmienić olej w skrzyni? nie mogę znaleść olejów przekłdniowych. Jak tak to jaki olej polecacie
    • Przez Dawid1156
      Witam, poszukuje instrukcji obsługi do ciągnika claas axion 810 lub chociaż do komputera cebis rok 2010, dzieki za pomoc. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.