tomb2

Claas Celtis-Opinie

Polecane posty

karolas123    88

BOC to czujnik dolnego położenia pedału sprzęgła, jednak jesli go nie ruszałeś to raczej nie jest przestawiony. Pewnie przyda sie kalibracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek6211    12

Jaka może byc przyczyna jesli w celtis 446 RX podnośnik mechaniczy po zaczepieniu pługów AB100 3skiby podnośnik podnbosi przerywajac i potrafi na uwrociu sam opuściś i spowrotem podnieśc pług dzwignie od podnośnika jest cały czas na max w górze z bronami 5 i kultywatorem 2,7 niema takiego problemu oleju jest tak jak trzeba.


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiu670    2

Witam czy ktoś dokładnie wie jak to jest z przekładnią w CLAAS-ach 30/30 ile tam jest pólbiegów pod obciążeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecin    0

Witam wie mize ktos co to moze byc ze przy zmianie polbiegow zaoala sie kontrolka od braku cisnienia w skrzyni claas cwltis r36 rx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

Tak, brakuje cisnienia z pompy lub zapchane filtry, lub zapieczony zawór w bloku sterowania przednim napędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecin    0

I kokego ono nie swieci caly czas tylko mrognie jak przelacze z zolwia na zajaca a jak by to byla pompa to wydaje ni sie ze pompa jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecin    0

Koledzy a ten zawor od sterowania przednim napedem gdzie sie znajduje class celtis 436 rx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tompil    3968

karolas po co takie komentarze, masz wiedzę ale nie zamierzasz się nią dzielić, więc szkoda Twojego czasu na pisanie, a naszego na czytanie.
Instrukcję użytkowania znajdziesz pod linkiem poniżej:
http://chomikuj.pl/tompil6/Rolnicze/Claas*2c+Renault
Jednak nie pamiętam czy jest tam coś o kalibracji. Takie rzeczy pewnie w instrukcji serwisowej, a tej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

Kalibracja na poziomie serwisowym nie jest potrzebna zwykłemu uzytkownikowi wiec po co masz na nia zuzywac sprzegła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyzek    13

Orientuję się ktoś może, dlaczego we frqncuskim dowodzie od celtis 446rx z 2006 roku wpisane jest renault zamiast Claas? To normalne, czy coś mogło być kombinowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubuz13    0

Mam pytanie kiedy w moim Renault Celtis 446 rx używam podnośnika to co jakiś czas wyczuwalnie drgnie coś . Co może byc przyczyną tego bo jest to dość irytujące jak jadąc z jakimś agregatem czy pługiem co jakiś czas czuć wyraźne drgniecie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwiolas    28

Witam. Szukam ciągnika około 90 km z ładowaczem. To będzie pomocnik. Polecilibyście Renault Celtis 446 rx? Na co zwrócić uwagę przy oglądaniu? Wiadomo większość jest ciągnięta z zagranicy. A każdy chce zarobić. Na przebieg pewnie nie ma co patrzeć. Prawda że w renówkach żeby ehr zadziałał trzeba go najpierw odblokować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tompil    3968

W Celtsie po wciśnięciu pedału hamulca do końca słychać piszczenie. Im mocniej się wciśnie tym głośniej piszczy. U Was w Celtisach też jest coś takiego, bo mój od chwili kupienia tak ma. Piszczy nawet jak ciągnik jest zatrzymany i wciskam hamulec. Tak jakby za duże ciśnienie dawało na tłoczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyzek    13

U mnie słychać tylko że podaje ciśnienie na hamulce podczas wciskania pedału. Raczej nie powiedział bym że coś piszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Karolek132
      Witam mam problem wyskakuje mi błąd 337 wtedy ciągnik przestaje jechać i tylko na niektórych biegach 
    • Przez Huzi
      Witam mam problem z ładowarką clas scorpion cały czas piszczy i święci czujnik przeciążenia i nie można wysunąć teleskopu 
    • Przez AlbertBert
      Witam. Od niedawna mam problem w ciągniku, pacjentem jest Claas Ares 617atz. Więc tak Traktor zapala, pochodzi sobie z 5-10minut i gaśnie, pokazuje się błąd 414. Wykręcałem moduł silnika i z powrotem wkręciłem, traktor zapalal i chodzil jak nalezy. Teraz gdy to robie nic nie daje nie chce nawet dymka puscic. Nie mam spisu tresci kodow błędów i nie wiem od czego sa. Może ktoś wie o co chodzi, bardzo proszę o pomoc.
    • Przez Xabarx
      witam mam problem z ogrzewaniem, gdy traktor jest nagrzany a pokrętło jest ustawione na zimne powietrze cały czas dmucha ciepłe, linka jest sprawna , mechanizm do którego jest podłączona linka tez się przekręca, czy ktoś wie co może być tego powodem ?
    • Przez korbolix88
      Szukam ogarnietego mechanika. Debica, Tarnow okolice. Skrzynia do remontu. Polecacie kogos? Bede wdzieczny za namiary. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj