tomb2

Claas Celtis-Opinie

Polecane posty

tomb2    1

Może coś o nim konkretnego powiecie jak sie sprawuje i ogólnie na temat tej serii :lol:

 

Najbardziej interesowałoby mnie jakieś info o 426


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Mi się podoba- dobry silnik, mocny podnośnik, fajny wygląd, tylko cena straszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavo    54

cena ok 36tys Euro netto, to już JD za tą kasę jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Bo w "Ceny ciągników" na Agrofoto.pl znalazłem, że cena 426 wacha się między 27 000 a 30 000 GPB (Funt), co w przeliczeniu na nasze PLN jest równe ok. 170 000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavo    54

36tys Euro netto za wersje RX ze str korbanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

a ile ten class ma km??jeśli można wiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

dzięki krzysiek16m a może jego dane jeszcze bym chciał wiedzieć (skrzynia itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavo    54
Ale jaki John deer? :blink:

 

5720 nie w wersji promocyjnej to 38tyś netto, ale wyposażenie to ma już wypas. Ciekawe kiedy wejdą nowe modele 5030???

Diler-chemirol

 

 

na SPo złożyłem wniosek na celtisa 436RX (80 koni) to 36tyś netto korbanki zaśpiewali, niedługo powinni wprowadzić nową serie Celtisa

 

wolałbym te 2 tyś euro dołożyć i mieć JD, w końcu JD to JD!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102
5720 nie w wersji promocyjnej to 38tyś netto, ale wyposażenie to ma już wypas. Ciekawe kiedy wejdą nowe modele 5030???

Diler-chemirol

na SPo złożyłem wniosek na celtisa 436RX (80 koni) to 36tyś netto korbanki zaśpiewali, niedługo powinni wprowadzić nową serie Celtisa

 

wolałbym te 2 tyś euro dołożyć i mieć JD, w końcu JD to JD!!!!!!

Ta nowa seria ma wejść w czerwcu-lipcu nawet jest o niej temat. Trochę się pośpieszyłeś, ale rozumiem potem ze SPO może braknąć pieniędzy, ale claas nie jest taki zły :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmen    0

witam wszystkich

chciałbym sie dowiedzieć o cenę claas celtis 456 100koni moze wiecie ile on kosztuje?___

dzienki B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

siema. tak odnosnie odp: kumpel w zeszłym tygodniu sciagnał od korbanków własnie celtisa 456... z tego co wwiem to zad za niego około 170tys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celtis    12

Witam,prosił bym uzytkowników claasa celtisa 426 RC o opinie i info o spalaniu:)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszClaas    0

Claas celtis 456 :

 

103 Km MaX EcR Ma na wałku przekaźnika

 

Aby obliczyć moc na silniku to moc z wałka jest o 20-25%mniejsza.

 

To na silniku claas celtic 456 ma ok.127 Km

 

Dla porównania:

Polska 120 (1224 lub1202) ma na silniku 117 KM

 

 

Claas posiada silnik John dera Wytrzymałośc jego to 15000-18000 Mtg

 

Jest w poruwnaniu jednym z najlepszych ciągników porównaniu cenowo i wytrzymałościowo Polecam innym rolnika i niema dużej ceny.

 

A Pali niewiele śmiało daje sobie rade przy pługu 5 z dużymo odkładnicami.

 

NIektórzy sądzą ze silniki amerykanskie duzo pala to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tompil    3968

Co sądzicie o tym ogłoszeniu:
http://olx.pl/oferta/renault-celtis-426-rc-ceres-CID757-IDedpRd.html#1c0dd038f4
Na pewno podana jest błędnie moc ciągnika. Przebieg podejrzanie mały.
Jaka w tym skrzynia siedzi i jaki ma to udźwig?

Ma ktoś celtisa 426 lub 436 i może powiedzieć jak to pali w lekkich pracach?

Szukam jakiegoś pomocnika z wałkiem 750 i szybką skrzynią do rozsiewacza i opryskiwacza, a ten ma jeszcze wąskie koła wiec byłby idealny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiu2    10

Widziałem, oglądałem, jeździłem wydaje mi się ok wszystko sprawne bardzo zadbany do niczego się nie przyczepiłem żeby miał ładowacz czołowy to bym brał chociaż i tak się zastanawiam nad nim ale sam nie wiem czy dolożyć 10k więcej i mieć rocznik 2007 z turem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

Najprostsza skrzynia mechaniczna, oponki kombinowane, bo to na pewnie nie jest jego fabryczny rozmiar, tuz bez haków, bieda. Całe korpusy malowane moim zdaniem. Licznik grzebany bo on paruje tylko jesli ktos go rozszczelnił. Sprzegła w nich okropnie działaja ja był szukał na elektrohyd rewersie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiu2    10

Nie jest kombinowany sprawdziłem dokładnie. Haki nie problem z dawcy kupujesz ramiona z hakami i po problemie malowany nie jest. Bardzo zadbany sprzęgło pracuje idealnie. wszystko sprawne  oprócz sterowania z błotnika (nie ma linki) jak dla mnie koła idealne (opryski i nawozy) a co do licznika może uszczelka przerwana albo czyścili od środka osłonę. Mam aresa rewers EH i EHR także mechaniczny jak dla mnie ok nie mam cisku na bajery i też otwierałem licznik żeby go wyczyścić. Jak na moje picowany nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeskw75    118

karolas123 mam do Ciebie pytanie. Posiadam Renault Celtis 436 z rewersem elektrohydraulicznym i zauważyłem że jak ciągnik mocno popracuje to puszczając sprzęgło żeby jechać do przodu to szarpnie, ale do tyłu już jest ok. Nie wiesz może co to za przyczyna. Z góry dzięki za odpowiedź. Może potrzebna jest kalibracja?

Edytowano przez grzeskw75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

Moze potrzebna jest kalibracja a moze BOC lub potencjometr sprzegła szwankuje. Szarpie tylko z pedału czy i po przerzuceniu rewersu przy kierownicy bez sprzegła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeskw75    118

Bardziej szarpie z pedału, a z rewersu jakby mniej. BOC to co to jest? Mam ten ciągnik od stycznia  także narazie mało wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Karolek132
      Witam mam problem wyskakuje mi błąd 337 wtedy ciągnik przestaje jechać i tylko na niektórych biegach 
    • Przez Huzi
      Witam mam problem z ładowarką clas scorpion cały czas piszczy i święci czujnik przeciążenia i nie można wysunąć teleskopu 
    • Przez AlbertBert
      Witam. Od niedawna mam problem w ciągniku, pacjentem jest Claas Ares 617atz. Więc tak Traktor zapala, pochodzi sobie z 5-10minut i gaśnie, pokazuje się błąd 414. Wykręcałem moduł silnika i z powrotem wkręciłem, traktor zapalal i chodzil jak nalezy. Teraz gdy to robie nic nie daje nie chce nawet dymka puscic. Nie mam spisu tresci kodow błędów i nie wiem od czego sa. Może ktoś wie o co chodzi, bardzo proszę o pomoc.
    • Przez Xabarx
      witam mam problem z ogrzewaniem, gdy traktor jest nagrzany a pokrętło jest ustawione na zimne powietrze cały czas dmucha ciepłe, linka jest sprawna , mechanizm do którego jest podłączona linka tez się przekręca, czy ktoś wie co może być tego powodem ?
    • Przez korbolix88
      Szukam ogarnietego mechanika. Debica, Tarnow okolice. Skrzynia do remontu. Polecacie kogos? Bede wdzieczny za namiary. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj