Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
ansowa3

Lamborghini R1 wersja komunalna -jak oceniacie?

Polecane posty

ansowa3    0

Co sadzicie o lamborghini w wersji komunalnej R1 35 DT, 45 DT oraz 55 DT czy warto kupic chodzi mi o koszta eksploatacyjne ile pali srednio na moto godzine. Co jest w standarcie podstawowym i ewentualnie co mozna jeszcze doposazyć. Czy warto kupic uzywany do czterolatka maksymalnie.

Ferdek07    63

Równie dobrze mogłeś zapytać w takim temacie czy warto kupić kupić lamborghini r6, napisz do jakich konkretnie ma być prac/robót itd, a jeśli chodzi o r1 miałem okazje zobaczyć to w akcji podczas zbioru jabłek, mało to i tyle wiec palić napewno pali kropelkę, co najbardziej wkurzało właściciela w tym ciągniku to to żeby dostać się do akumulatora trzeba odkęccić tylne koło ;)

marcint19    3

zależy do jakich prac do sadu albo tuneli na pewno fajna rzecz ale do ogólnego gospodarstwa nie polecam jest bardzo lekki i to jest moim zdaniem główna wada

Wiadomość z agroFakt.pl

ansowa3    0

Ciagnik lamborghii potrzebuje do prac komunalnych odsnieżania chodników w zimie skoszenia trawy wywiezienia śmieci. Nie wiem czy warto wziąć używany czy nowy brałbym na firme. nie jestem watowcem VAT nie odpisze. Jesli ktos zna linki do ogłoszeń ciagników komunalnychpodać. Do ceny musze doliczyć koszta eksploatacyjne nie wiem co najbardziej się zyżywa to prosze podać. Jeszcze się zastanawiam czy kupić nowy czy używany do czterech lat powiedzmy starszy to chyba już nie warto.

Rallyfan    0

Witam...jesli do takich prac to jak najbardziej polecam...osobiscie nabylem w UK odpowiednik R1 tj. MF 2415 z turem z 2006r za smieszne pieniazki (porownujac lokalny rynek) :D Przeznaczenie tego sprzetu bedzie typowo sadwonicze. Co w takim traktorku moze sie zuzyc? - czas pokaze,jak w kazdym innym.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez szerszen
      witam
      posiadam deutza z serii M i ma egr...czy idzie go obejsc w jakis sposob czy nic sie nie da z tym zrobic??
    • Przez Wawrzaczek
      Witam mam jedno pytanie do czego służą przyciski na joysticku 1,2,3
    • Przez Hajdi9999
      Witam mam problem ze wspomaganiem po odpaleniu gdy silnik jest zimny przez chwilę da się kręcić kołami po chwili wszystko staje i trzeba czekać aż traktor się zagrzeje ostatnio podczas orki wyrzucił olej że skrzyni korkiem wlewu jaka może być przyczyna? 
    • Przez Yogurt
      Witam,  zastanawiam się nad kupnem "nowego" ciągnika i przegladajac ogłoszenia znalazłem tę oto ofertę : https://m.agriaffaires.pl/uzywany-sprzet/ciagnik-rolniczy/19607966/lamborghini-r6-190-vrt.html ale problem jest taki, że o ile z marką sdf juz się zaprzyjaznilem o tym modelu pijecia zielonego nie mam. Ani jak to się obsługuje, ani jak tym się pracuje a przedewszystkim.... jak wygląda sprawa z awaryjnoscia tego sprzetu. Wiem,  że to to samo co deutz 630 ttv. ale zbyt wiele opini tych maszyn nie znalazlem. jakiekolwiek informacje dędą mile widziane.
    • Przez daniel9678
      Podnosnik tylny 
      Podnosi i opuszcza w trybie awaryjnym 
      Nie można go ustawic
      Co może być tego przyczyną? 
      Zielona kontrolka od podnośnika caly czas miga 
      Podnosnik EHR

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.