black08

TC54 Hydro kontra TC5050

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Drgań jest mniej bo sita są przeciw bieżne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower56    0

Co wyświetla ten monitorek w panelu bocznym w tc 5050? Wiem,że straty ziarna, ale co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm..monitorek nie wyświetla strat ziarna,od tego są takie diody.Monitorek wyświetla to co sobie zarządasz..Min.obroty bębna,wentylatora,czas pracy,prędkość jazdy,licznik ha,temperatura, itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower56    0

A no to sie pomyliłem :unsure: :). Adrian ile jest przycisków obsługowych tego monitorka, łatwy jest w obsłudze(chodzi mi o obsługe podczas koszenia)? Jak wyświetla prędkość to tylko prędkość można zobaczyć w danym momencie czy coś poza tym np. skoszone ha. Jeszcze jedno- licznik ha wyświetla tylko powierzchnię całkowitą skoszonych ha czy można na danym polu zobaczyć skoszoną powierzchnie? Troche dużo pytań :P , ale liczę na odpowiedzi, jak chcesz to pisz na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.a więc tak.Przycisków jeżeli się nie mylę jest 10.Co do obsługi da się przyzwyczaić (trzeba wiedzieć który przycisk do czego służy,niektóre przyciski służą do 3 funkcji).Jeżeli chcesz zobaczyć prędkość,naciskasz na klawisz prędkości,i cały czas pokazuje prędkość,a jeżeli chciał być zobaczyć skoszone ha musisz nacisnąć dany klawisz.Powierzchnię masz zapisaną,całkowitą,i jeszcze bodajże chwilową.Chyba na wszystko odpisałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower56    0

Adrian ile on ma wysokości z kogutem, ze wszystkim, a nie wiesz przypadkiem ile ma JD 1470?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Farmerinio00
      Witam mam problem z kombajnem zbożowym new holland tx30 kombajn kupiony z Francji był przezbrojony całkowicie na kukurydzę został przezbrojony do cięcia zboża . Ale po całkowitym przezbrojeniu i próbie cięcia zboża kombajn nie pobiera zboża i wszystko wałkuje się na motowidle a jak już pobieże to się odrazu za podajnikiem pochyłym zapycha proszę o jakieś rozwiązania problemu 
    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Windziu
      Cześć!
      Mam problem z NH TX68. Kombajn na wbitym biegu a na joysticku ustawionym na N pełznie powoli do przodu. Potencjometr wymieniony, wyregulowany że na N swiecą trzy diody (żółta, zielona i czerwona) czyli elektrycznie powinno być OK. Czy dobrze myślę, że trzeba byłoby wyregulować zerową pozycję na hydrostacie (pompie, silniku czy skrzyni-nie moge dojść gdzie może być regulacja)? Ktoś przerabiał temat?
      Czy ktoś poratowałby instrukcją serwisową do w/w TX'a? 
    • Przez ENDURAK91
      Czym się różni wersja Elevation od zwykłego CX6080?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj