black08

TC54 Hydro kontra TC5050

Polecane posty

black08    4

panowie pytanie co wybrac 3 letniego tc54 czy nowego tc5050 róznica w cenie ok 40tys tc ma nabite 500mth

czym te dwa kombajny sie tak naprawde różnią? nie zakładam nowego tematu i zapytam odrazu czy claas dominator 150 może byc porównywany do tc54 lub tc5050 wiem wiem w opisie wychodzą podobnie ale tak czysto z praktycznej strony a i ktos juz pytał na forum czy tc54 i tc5050 może byc adaptowany do kuk. dzieki


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

jak roznica tylko 40 tysi to bierz nowego, chyba nie ma sie nad czym zastanawiac.

tc (czteroklawiszowy) jest odpowiednikiem bardziej avero z uwagi na 2 bebny mlocace.

 

EDIT

 

czym sie w ogole rozni tc 5040 od 5050?? myslalem ze 5050 ma przekladnie hydrostatyczna, ale teraz patrze ze oba maja mech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hans334    0

panowie pytanie co wybrac 3 letniego tc54 czy nowego tc5050 róznica w cenie ok 40tys tc ma nabite 500mth

czym te dwa kombajny sie tak naprawde różnią? nie zakładam nowego tematu i zapytam odrazu czy claas dominator 150 może byc porównywany do tc54 lub tc5050 wiem wiem w opisie wychodzą podobnie ale tak czysto z praktycznej strony a i ktos juz pytał na forum czy tc54 i tc5050 może byc adaptowany do kuk. dzieki

 

tc54hydro = tc5050 delikatny lifting

jezeli to nie jest tajemnica to ile wolaja za 5050 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

tc54hydro = tc5050 delikatny lifting

wlasnie tez myslalem, ze tak jest ale okazuje sie, ze tc 5050 tez ma przekladnie mech, a nie hydro. przynajmniej tak jest na polskiej stronie nh.

na razie dopatrzylem sie jednej roznicy pomiedz 5050, a 5040. w 5050 jest elektryczna regulacja wentylatora - wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

To chyba cos na stronie NH jest nie tak bo TC 5040 ma przekładnie mechaniczną, a TC 5050 jest na hydro. I jest to chyba jedyna istotna roznica pomiedzy nimi bo jaki sens było by robic dwa takie same kombajny pod roznymi nazwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

no dokladnie mi tez sie obilo o uszy ze tak jest, ale sprawdzilem i zonk. myslalem, ze jest analogicznie do to 5060 i 5070.

 

na stronie nh dla UK jest tak jak nam sie wydaje, ze byc powinno, czyli 5050 ma przekladnie hydro. w zwiazku z tym @black08 bierz zdecydowanie nowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jest błąd. ;) Za 40k dostaniesz ulepszoną wersje, podejrzewam, że połowę imprezy funduje ciocia Unia. Co tu dużo rozkminiać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin 80    8

Elektryczną regulacje wentylatora to ja w tc5040 też mam...a jak kiedyś zapytałem przedstawiciela o różnicę między tymi dwoma maszynami tc 5040 a 5050 to odpowiedz była w jedym jest skrzynia mechaniczna a w 5050 jest hydro i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

decyzja zapadła na rzecz tc5050. brzozak 5050 nie ma dodatkowego separatora ta mozliwośc występuje dopiero od 5060.


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

na tc 5050 dostałęm po wstępnych negocjacjach cene 306 netto. wiec 315 za 5040 to przesada


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kwestia upustu i podejścia do klienta, gość 5050 wyrwał za 309netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin 80    8

nikt przede mną nie zaznaczył więc o co chodzi?? dla mnie logiczne jeśli pisze o cenach to takich do zapłaty a nie netto i ludzi w błąd wprowadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

sam jestes blad, gro osob rozlicza sie na zasadach ogolnych i wtedy dla nich wazne jest netto.

wiekszosc osob zaznacza czy to netto czy brutto, badz wynika to z kontekstu, a u ciebie nie, wiec sie dostosuj!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin 80    8

większość to pojęcie względne tu konkretnie w tym temacie nikt nie napisał o jakich cenach mówimy więc nie cwaniakuj jesteś tu od porządku a robisz same problemy koleś jak nie masz nic sensownego na temat do dodania to się nie wtrącaj i zamętu nie rób

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

bardzo nie ładnie tak inwektyw używać, pomimo że się je później usuwa... ja też z cytatu je usunę

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

konkretnie w tym temacie nikt nie napisał o jakich cenach mówimy więc nie cwaniakuj jesteś tu od porządku a robisz same problemy koleś jak nie masz nic sensownego na temat do dodania to się nie wtrącaj i zamętu nie rób

pisali tylko o roznicy w cenie, jesli uzytkownicy podawali ceny calych produktow to od razu z zaznaczeniem netto/brutto.

jesli komus sie zwraca uwage to znaczy, ze juz sie robi problem i cwaniakuje, wiec musze cie zmartwic, ale po to mnie wybrali modem.

jakbym sam nie zaczal sie gubic w tych cenach to bym nie zwracal uwagi.

 

myslisz, ze jestes sam na forum i twoje brutto musi obowiazywac wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin 80    8

nie będę z dzieciakami dyskutował o!!!

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

kiedy brałeś tego tc5040 ze taka cena brutto, miał jakieś dodatki?


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Farmerinio00
      Witam mam problem z kombajnem zbożowym new holland tx30 kombajn kupiony z Francji był przezbrojony całkowicie na kukurydzę został przezbrojony do cięcia zboża . Ale po całkowitym przezbrojeniu i próbie cięcia zboża kombajn nie pobiera zboża i wszystko wałkuje się na motowidle a jak już pobieże to się odrazu za podajnikiem pochyłym zapycha proszę o jakieś rozwiązania problemu 
    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Windziu
      Cześć!
      Mam problem z NH TX68. Kombajn na wbitym biegu a na joysticku ustawionym na N pełznie powoli do przodu. Potencjometr wymieniony, wyregulowany że na N swiecą trzy diody (żółta, zielona i czerwona) czyli elektrycznie powinno być OK. Czy dobrze myślę, że trzeba byłoby wyregulować zerową pozycję na hydrostacie (pompie, silniku czy skrzyni-nie moge dojść gdzie może być regulacja)? Ktoś przerabiał temat?
      Czy ktoś poratowałby instrukcją serwisową do w/w TX'a? 
    • Przez ENDURAK91
      Czym się różni wersja Elevation od zwykłego CX6080?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj