Lamborghinithebest

Case 845 XL

Polecane posty

Witam. Mam problem ze spuszczeniem wody z bloku silnika w case 845Xl

Nie ma po bokach żadnych kraników a nie chce odkręcać każdej śróby i ryzykować spuszczeniem czegoś innego   :wacko:

Szperałem Tyle i nie mogłem znaleźć nigdzie budowy Bloku. proszę o Pomoc.  Z Góry dzięki  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    585

Korek  mosiężny na klucz 17 lub 18 nad rozrusznikiem. Jeżeli była woda proponuje dokupić ze 3 litry koncentratu,aby zniwelować pozostałą wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    585

To jest to miejsce ,dodatkowo można rozłączyć przewody gumowe nagrzewnicy kabiny ,miedzy podnośnikiem a podłogą kabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

czym rózni sie 854 od 854 XL i jaka to ma skrzynie? ile km na godzine pojedzie?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

tak tak chodziło o 845. czyli XL to tylko kabina inna? a ile km/h on pojedzie?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

czym rózni sie 854 od 854 XL i jaka to ma skrzynie? ile km na godzine pojedzie?

Moj 845xl idzie 35,5km/h. Biegi to 4 Biegi jeden półbieg i zółw/zając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozef1981    0
Witam gdzie w 845xl są wlewu oleju chydraulicznego a gdzie do skrzyni kupiłem takie coś i nie mogę znaleźć. Dzięki za podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 20:38, Lamborghinithebest napisał:

Witam wszystkich.

Piszę tutaj ponieważ dziadek ma w kupnie Case 845 XL z 1988 roku, przebieg ok 7 tysięcy mtg i do tego tur Quicke z łyżką sterowany yojstickem. I z wyglądu nawet ładnie się prezentuje. Chciałbym zaczerpnąć więcej informacji na jego temat, jak z dostępem do części, czy dużo pali i czy jest awaryjny. Dodam że pracowałby z pługami 4 skibowymi, talerzówką, kosiarką no i przy ładowaniu gnoju.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

My mamy Case 845 XLA

Ma on fabrycznie 80km lecz on u nas ma zdecydowanie więcej. Ciągaliśmy nim Kverneland ab100(4×50-55cm) jeździliśmy nim 4 na żołwiu i na półbiegu bo na całym to w niektórych momentach miał brak mocy. Pali około 13-15litrów na 1ha i zajmuje to 1h.Mamy go 2 lata. Ma 13500 Mtg i miał awarie bo urwały nam się wieszaki od podnośnika. Oprócz tego to jest bardzo dobry.

Jedyną jego wadą to wolna szkrzynia biegów lecz dobrze synchronizowana.

Mamy też 1255 XLA ale to już ,,bydle" ciąga też te 4 i jeździ z nimi 16km/h. Pali 12-14l. Orka 1ha zajmuje ok 40min

 

Edytowano przez Kapirolnik845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.10.2017 o 14:42, bartek1991655 napisał:

Koledzy mam pytanie jak wlacza sie pol bieg w 845xlplus

Po prawej stronie przy hydraulice jest drążek i nim w górę lub w dół

W górę cały a w dół półbieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawfish    0

Witam,

Odkopię trochę temat.

Jak można odróżnić w Case IH 845XL wersję 40 km/h od 25/30 km/h?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    997

Na obrotomierzu powinna być już skala do 40 km/h, można jeszcze próbować sprawdzić nr seryjny

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawfish    0

Czy ktoś może wie jak przebiega odpowietrzenie mostu tylnego w tym ciągniku? Odpowietrzniki trzeba lekko odkręcić i pojeździć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawfish    0

Mostu tylnego. Zlokalizowałem dwa odpowietrzniki. Przeczyściłem je bo były zatkane. W instrukcji jest napisane, że należy odpowietrzać co 50 motogodzin ale nie jest napisane jak ten proces ma wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozef1981    0

witam potrzebuje wartości momentu dokręcania elementów silnika ih 845xl. dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
    • Przez agromichu
      Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w case 4220? Czy rozdzielacz może przepuszczać olej przez gniazdo? Mam problem z rosiewaczem amazone z hydraulicznymi zasuwami, które się same otwierają na rozgrzanym oleju i czasem jest problem z dźwigniami rozdzialacza ponieważ na rozgrzanym oleju jest problem z otwieraniem i zamykaniem zasów. Tak jakby fiksował rozdzielacz. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj