Zaloguj się, aby obserwować  
wlodiw

Gołota czy Adamek???

Polecane posty

lysyrolnik    17

Za same reklamy pomiędzy rundami zgarneli miliony, a za transmisję walki to już nie mówię.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

Zna ktoś tytuł nuty co leciała po zwycięstwie dla Adamka?

 

Oni dostali po 330 a polsat 340 tys. $

 

Funky Polak - Pamietaj

 

No cóż, wygrana Adamka była do przewidzenia

 

@down

bo jestem szybki niczym Adamek ;x


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
es8    0

Zna ktoś tytuł nuty co leciała po zwycięstwie dla Adamka?

 

Oni dostali po 330 a polsat 340 tys. $

 

 

ten kawałek to

 

Funky Polak - Pamiętaj

 

@up uprzedziles mnie ;@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

Gołota w ogóle nie powinien przyjąć propozycji walki, bo jeżeli walczył tylko dla kasy, to się skompromitował na koniec kariery.. :)

 

Już nie zobaczymy tego Gołoty z przed 13lat.. ;)

 

Jakby zrzucił z 10kg to by spokojnie był na tyle "szybki", żeby zadać Adamkowi 2 czyste ciosy... :)

 

Ale cóż, wygrał lepszy, starszy odstąpił miejsce młodszemu... :(

 

Teraz przyszła kolej na Adamka, ale to i tak dzięki Gołocie w Ameryce dowiedzieli sie gdzie leży PoLskA :)

 

Gołota otworzył Adamkowi drogę w Wadze Ciężkiej...

 

Ciekawa będzie walka "AdameK vs Klitschko" czy "AdameK vs Valuev" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

@wolf ale z drugiej strony gdyby wygrał Gołota to Adamkowi by to nie pomogło a może i zaszkodziło w dalszej karierze.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

Gołota w ogóle nie powinien przyjąć propozycji walki, bo jeżeli walczył tylko dla kasy, to się skompromitował na koniec kariery.. ;)

(...)

No ciekawe czy ty byś nie chcial dostac w morde za 300 tys dolarów? :(


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętajcie o Gołocie i o jego walkach z lepszymi jak wtedy wygrywał, więc nie krytykujcie go, po prostu swoje już osiągnął. Z Adamkiem będzie tak samo za kilkanaście lat. Szacunek dla Gołoty za to co zrobił w Polskim boksie, i szacunek dla Adamka. Żeby osiągnął więcej.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

Gołota jest za stary i za wolny na Adamka moj kumpel z ławki jest bokserem i mówi że pare kilo stanowi problem na ringu a co dopiero kilkanaście wiadomo było że wiecej ciosów Adamka dojdzie do Gołoty, bardziej osłabia 3 ciosy słabsze niz 1 mocny. No a po drugie kiedy ostatnio walczył Gołota a kiedy Adamek ... Nie ma co sie sprzeczac inna waga inny wiek inna skutecznośc


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Nie orientujecie się kiedy będzie następna walka Adamka?


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

za walkę mieli dostać po 33% dochodu z walki aa zastrzeżeniem że minimalna wypłata ma wynosić 300tys $!!!

każdy zachwyca sie Adamkiem a moim skromnym zdaniem nigdy nie osiągnie tego co Gołota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Adamek wygrał z emerytem , ale w tej wadze długo nie zabawi, teraz jest szybki ale jeżeli dołoży 20 kg to straci swój największy atut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Koledzy a nie myślicie że walka była ustawiona? Na moje oko to na bank pojedynek był ustawiony, żeby Adamek wszedł do wagi ciężkiej a Andrzej po co miał się wysilać jak i tak kupę forsy dostał? to dla mnie strasznie dziwne że gołota przez 5 rund strzelał w powietrze a ciosy adamaka były takie "mocne" Chłopaki jakby nie patrzeć ciosy adamka nie powinny na zawodniku z wagi ciężkiej robić takiego wrażenia. A no i sędzia przerwał walka w wogóle nie uzasadnionym momencie...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Mam takie samo zdanie @milanreal ;) Jak inaczej można wypromować boksera który stacza 1 walkę w wadze ciężkiej?? W dodatku ma znane nazwisko?? Wiec postawili takiego Gołote bo ... też jest na świecie znany :) W dodatku obaj o Polacy wiec oglądalność murowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro170225    1

Strzelał w powietrze bo Adamek nie jest celem statycznym . A ciosy Adamka są mocne i zrobbiły wrazenie na Gołocie gdyz po kilku uderzeniach miał juz rozwalony łuk brwiowy takze nie mów że ciosy były słabe . A walke dobrze ze sedzia przerwał , zadaniem sedziego jest nie dopuszczenie do stania sie krzywdy boksera a kontynuowanie walki tragicznie skonczyło by sie dla "Andrew"

 

Nie orientujecie się kiedy będzie następna walka Adamka?

Nastepna walka prawdopodobnie 31 stycznia z Czagujewem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Nie przesadzaj. Ciosy adamka były niczym w porównaniu jakie andrew dostał np od lewisa czy brewstera... Walka była ustawiona i tyle... Najbardziej do tego ustawienia przekonało mnie że jeden z knockdown`ów padł po tym jak adamek popchnął golote a ten skrzywił się jakby oberwał jakąś bombę.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro170225    1

Nie znasz sie na boksie . Ciosy Adamka powalały Gołote gdyż są niezwykle dynamiczne , moze nie tak silne jak Tysona czy Luisa ale tez bardzo mocne. Trzeba poczekac na lepszego rywala to sie wszytsko wyjaśni. Jak dla mnie walka nie była ustawiona poprostu Andrew po 1 rundzie widzial że nie ma broni na szybkiego Adamka i nic w tej walce nie zdoła. Czasy Gołoty mineły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Trochę tych wiosen na świecie przeżyłem, walki Gołoty oglądam praktycznie od słynnych walk z Roddickiem Bowe, karierę Adamka tęż obserwuje, uważnie od słynnej wali z Paulem Briggsem więc mówienie że nie znam się na boksie trochę na miejscu nie jest. I powiem że Andrew zawsze w ringu zachwycał szybkością(w dobrej formie). A że w sobotę tej szybkości nie było więc formy nie miał. Zresztą ogólnie chyba się do tej walki nie przygotował, a jak się nie przygotował to walki to to jasne że wyszedł do ringu dla kasy a nie żeby wygrać. Bo w normalnej walce Gołota z pewnością znalazł by sposób żeby przez 5 rund trafić Adamka.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

po walce też postawiłem teorie że walka była ustawiona... a ciosy adamka wcale nie są mocne a rozciąć łuk brwiowy to nie trzeba wielkiej siły tylko trafienie w odpowiednie miejsce to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Panowie o czym wy mówicie ,jakie ustawienie,

przecież taki wynik był w pełni przewidywalny

Gołota ma swój wiek ,a kasą nie pogardził , dla niego ryzyko kontuzji było minimalne.

 

,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj