Polecane posty

Sadek    1123

Zapis ważny przy monitoringu zaś przy podglądzie jest zbędny.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ms_ogrodnik    0

Świetna sprawa, przy większej hodowli bardzo dobrze wydane pieniądze. Warto wydać nieco więcej i zafundować sobie kamerke z podczerwienią, nie ma wtedy większej potrzeby żeby kombinować coś ze światłem, tylko trzeba wtedy ją  sytematycznie czyścić (kurz, pajączki i te sprawy). Podgląd z domu, jeśli jest się gdzieś na wyjeżdzie to nawet w telefonie. Warto ;)

Edytowano przez ms_ogrodnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ma byc porod to chyba ze sie uczepi za krowa ta kamere bo duzego zasiegu nie ma

Cowcam w telefonie na wyjezdzie ?? tylko przez 30 dni gratis a potem platne chyba ktos tutaj chce reklame robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ms_ogrodnik    0

Są firmy które zajmują się takimi rzeczami. W zależności od rejestratora ściąga się oprogramowanie które działa również na Androidzie (czyli odczyt w komórce) lub innych. Koszt kamerek podobny, ale dochodzi montaż i usłaga takich firm- jest ciut drożej ale opłaca się. Likwidator11, reklama w którym miejcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B-52    1

Dla mnie dobra opcja jeśli dobierzesz to tak by mieć jednocześnie niezłą jakość noi możliwość odtwarzania tego poza domem (na smartfonie np.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowal57    0

Chcę z synem założyć jakiś monitoring w oborze, bardziej chodzi o podgląd jak nas nie ma na miejscu- czy wszystko jest ok, chociaż przyda się też jak krówki będą się cielić, w grę wchodzi więc jakaś dobra kamerka IP bezprzewodowa,  myślałem o 2 kamerach kopułkowych- sąsiad ma taki model u siebie przed garażem i mówił, że w nocy świetnie widać http://www.dmtrade.pl/p4667,kamera-spacetronik-ip-kopulkowa-ver-j-24ip30irh-n-2-8-12mm-2-4mpx.html obudowa metalowa, więc też fajnie, co o tym myślicie - nada się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DamianL    0

Teraz to gospodarstwa robią się takie innowacyjne, monitoring w oborze, ale dlaczego nie korzystać z technologii i nie ułatwiać sobie życia.  Spoko te kamery się wydają, Spacetronik kojarzę markę, dużo sprzętu do monitoringu IP mają na allegro w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolas33    0

Ja od niedawna mam monitoring posesji firmy Rett-Pol i jestem całkiem zadowolony. Myślę, że warto zapoznać się z ofertą tej firmy, bo potrafią dobrze doradzić.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szables
      Jakiej firmy polecacie mieszacz powietrza do obory i w jakich cenach się kształtują w zależności od firmy?
    • Przez mariox
      Witam, mam pytanie czy ma ktoś namiary na producenta term do wody które idzie podłączyć pod schładzalnik do mleka, szukam w necie i nie mogę nigdzie znaleźć, być może źle szukam albo inaczej się to nazywa.
      Pozdrawiam.
    • Przez krystek44
      cześć, planuje przebudowę obory 8x26 na krowy mleczne jakie rozwiązanie by było najlepsze. Myślałem nad obora uwięziową. Ruszta czy ściółka ? Jakie rozmieszczenie stołu paszowego, stanowisk i ewentualnego kanału gnojowej.
       
    • Przez panmino
      Czołem, 
      podchodzę do tematu zbudowania systemu wprowadzania bydła (Highland) do poskromu. Na wiosnę mają być jakieś szczepienia i będę musiał jakoś to towarzystwo wyłapać. Krów jest 9.  Zanim zacznę kombinować, pomyślałem, że zapytam, jakie macie systemy, może wstawicie jakieś zdjęcia z opisem czy się sprawdza i inne przydatne informacje. Z góry dziękuję.
    • Przez koks
      Czy ma ktoś na oborze eurofale? Czy skrapla się pod nią para wodna?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj