slawek36

Małe pytanie Renault 106.14

Polecane posty

slawek36    0

Witam serdecznie.

Jest to mój 1 post na forum.

Mam pytanie ponieważ zauważyłem wyciek koło prawego tylnego koła.

Oto zdjęcie:

20091018698.jpg

Przy lewym kole wszystko jest ok, nie ma żadnego wycieku.

Prosze o pomoc co to może być?

Wiadomość z agroFakt.pl

slawek36    0

Drodzy userzy! Powiem wam, że na dzień dzisiejszy nie wygląda już to za ciekawie. Ciągnik jak stoi to jest dobrze, ale jak gdzieś jadę to ładnie musi lecieć, bo cała felga jest od tej smary/oleju.

Chciałbym już coś z tym zrobić, ale za bardzo nie wiem jak się za to zabrać ;/ . Macie może jakieś pomysły?

Dinek94    13

Zwal koło na pewno jest uszczelniacz bierzesz go i jedziesz kupić nowy montujesz go tak samo jak był stary

izydor6280    966
to nie wyciek oleju tylko smaru bo w renowkach te osie z tylu smaruje

masz racje zwolnice sa smarowane towotem

@slawek36 wciskales tam jakis smar, jesli nie to wcisnij troche zielonego/do lozysk tocznych

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

1991pawel    1

Witam mam też małe pytanie zeby wymienić uszczelniacz w tylnim kole to trzeba odkręcać całe zwolnice od skrzyni jeżeli tak to czy na tej osi jest jakies zabezpieczenie czy tylko frez chodzi o model 8514 ? Z Góry Dziękuje

Edytowano przez 1991pawel

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez WiktorGorzaa
      Witam posiadam ciągnik renault 110.54 
      Na skrzyni tractronic zalana olejem Agro stou plus 10w40 po rozgrzaniu bardzo ciężko chodzi wspomaganie na postoju nie idzie skręcić dopiero po dodaniu gazu oraz ciągnik na rozgrzanym oleju szarpie przy ruszaniu nie zawsze załączy się jazda.tak samo jak mam na maxa skręcone koła i skręcam jeszcze a już jest opór ciągnik się zatrzymuje popuszczam kieronice jedzie dalej i serca się konsolki wykrzyknik i trybik.mial ktoś taki przypadek pzdr 
    • Przez bolek1521
      Witam.  Panowie problem jak w tytule ,po rozgrzaniu oleju ciężko działa wspomaganie ale po dodaniu gazu jest wszystko oraz ciagnie przedni naped. Na zimnym silniku jest wszystko ok problem jest po rozgrzaniu .Olej i filtry zmieniane wiosna fusch utto ln. Gdzie szukać przyczyna pompa czy cos innego ? Problem pojawił się nie dawno.
    • Przez GodnyRolnik
      Witam ostatnio oralem ciągnikiem Renault 80-14tx na biegach 1 oraz 2, ciągnik stawał w miejscu lecz obroty nie spadały. Dojechałem kawałek i musiałem zmienić na mniejsze biegi ponieważ ciągnik stanął w miejscu obroty nie spadały. Myślałem że ma ciężko lub coś lecz na następny dzień woziłem obornik i jak zazwyczaj jadąc na biegach w których dawniej woziłem, ciągnik też się zatrzymał. Dodam jeszcze że dzieje się to dopiero gdy się ciągnik rozgrzeje. Podejrzewam że jest to wina sprzęgła. Proszę o pomoc :) 
    • Przez kr9814
      Witam serdecznie,
      Piszę ten post ponieważ zabieram się do wymiany olejów i filtrów w ciągniku Renault Ares 816 RZ, w tytule dopisałem Class z uwagi na fakt iż  to te same ciągniki tyle ze mój wyszedł w malowaniu marki Renault ( Zanim Class wykupił Renault). Przechodząc do rzeczy,  chciałbym wymienić wszystkie filtry hydrauliczne, ale o ile do innych jest w miarę dobry dostęp to do wkładki filtracyjnej którą przedstawiłem na skanie/zdjęciu nie. Chciałbym więc zapytać czy wyjęcie tej wkładki wymaga jakiś większych umiejętności, zauważyłem przeglądając książkę że znajduje się ona w przewodzie (E) pokazanym na rysunku który idzie do skrzyni biegów. Na co trzeba zwrócić uwagę przy wyjmowaniu tego przewodu? oraz co trzeba rozkręcić/zdemontować by wymienienie tej wkładki przebiegło w miarę sprawnie?

Z góry dziękuje za wszystkie udzielone odpowiedzi. 

• Przez cod
      Dzień dobry proszę o pomoc w znalezieniu czujnika obrotów silnika w Renault Ares 550. Gdzie się on znajduje może uda się wrzucić zdjęcie.
      Z góry dzięki
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj