Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gago

Claas Axos 340 czy Case JXU 1070 lub New Holland T 5030?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
Gago    0

Ja tam nie mówie że Fordy są złe tylko mówie że dużo jest w NH podobnych rzeczy z tych ciągników. Ale i w Zetorze się nic nie zmieniło prawie mam 9540 i Forterre i też jest dardzo podobna to 9540 :) A te ciągniki to nie mają EHR bo po co do tak małego ciągnika EHR co on bedzie chodził z agregatem uprawowo siewnym czy co że mu taki potrzebny tak mi deeler mówił jednej z firm że to jest nie opłacalne do takiego ciągnika i mało potzrebne i ma racje niby :) majo haki CBM skrzynie zwykła z rewersem a w Claasie siedzenia pneumatyczne najszersze ogumienie 3 prędkości wałka i klima.Coś takiego podobnego by było z tego co mówili.Ale to tylko rozmowa jak przyjdzie co do czego to się zmienia zawsze w któroś strone ;)

blu    6

Niedawno mój wujek kupił jxu 95 za ok 150 tys brutto w firmie ASPRIM. Z tym że nie wiem kiedy ciągnik zamówił.

Gago    0

Asprim jest niedaleko mnie akurat ;) a na ciągnik trzeba czekać 2 miesiące z tego co słyszłem jak się go zamówi

Oka chłopaki temat można już zamknąć Kupiłam ciągnik Claas Axos 310 z ładowaczem MX U10.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować