Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dronningborg6

Deska rozdzielcza w zetorze.

Polecane posty

A więc w zetorze 3320 nie działa prawidłowo obrotomierz, licznik mtg działa. Na początku wskazówka idzie w górę a później nagle spada i w ym momencie zapala się kontrolka ładowania. Lub też gdy ciągnik się zgasi to kontrolka ładowania się nie zapala wcale a obrotomierz albo spada albo się zawiesza na 1500 obrotów., albo tez obrotomierz wskazuje obroty tylko do 1500 i później w dół. Co może byc przyczyną i jakie jest powiązanie obrotomierza z ta kontrolką.

proxy8441    87

obrotomierz z kontrolką ładowania ma tyle że będzie ona gasła przy pewnych obr. nie wiem już teraz przy jakich dokładnie, w moim 5320 nic takiego jeszcze sie mi nie działo :)

My siejemy, a Bóg daje plony

Henius91    757

mysle ze zawiesza sie slimak od linki obrotomierza, ale co ma wspolnego kontrolka z obrotomierzem...? nie mam pojecia, przeciez kontrolka jest polaczona z alternatorem i jak on straci obroty to kontrolka powinna sie zapalic.

Valtra - Your Working Machine

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

Wiadomość z agroFakt.pl

jakub16    120

Nie jestem pewien ale czy w tym zetorku nie ma już elektronicznego obrotomierza ?

Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

mizgus    1

Ten czujnik czyli prądniczka znajduje się z przodu silnika obok pompy wody są tam trzy przewody jeden do licznika motogodzin drugi obroty silnika a trzeci to masa, na pewno znajdziesz.

farmer7745    19

Od tego czujnika obrotomierza i alternatora biegnę przewody w jednej wspólnej wiązce, być może przetarły się gdzieś po drodze i gdy następuje zwarcie wspomniane odbiorniki warjują. Wiązka biegnie pod kolektorem ssącym i dalej do kabiny.Proponuję ja przejrzeć szczególnie w miejscu gdzie wchodzi do kabiny. Przyznaję że nie wiem czy obrotomierz i kontrolka ładowania mają jakieś wspólne podłączenie.

ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

A więc napisze co było przyczyną bo być może u kogoś wystąpi ten sam problem. W alternatorze skończyły się 2 szczotki i to spowodowało miganie kontrolki i wariowanie opbrotomierza.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez KamilTeamTV
      Witam mam problem. Mianowicie nie gasną mi pozycje na błotnikach i z tyłu. Sprawdzałem bezpieczniki jak umiałem, stacyjke i nadal.. Może pomyliłem gdzieś kable ale próbowałem wszrstkiego. Na polu 1 mam tylko długie z przodu, dalej świeci tylko prawa lampa. Jedyne co powoduje wyłączenie pozycji to wyjęcie kluczyka. Proszę o pomoc. 
    • Przez center
      Mam problem ze wzsakazniem zegara od Ciśnienia powietrza w pneumatyce gdyż cały czas po właczeniu stacyjki wskazuje maxa... nie wiem co mu sie stało przepatrzyłem przewody i nic nie znalazłem zwarcia. Jak sprawdzić zegar a jak czujnik? Który czujnik tam koło akumulatora to od tego Cisnienia? Ktoś wie przy zegarze od czego który kabelek jest a moze jak to działa ustrojstwo ? Pozdro
    • Przez pawelek116a
      Witam!
      Chciałbym założyć w swoim zetorze 7011, Lampy robocze na dach, dwie z przodu i jedna z tyłu. Pytanie moje polega na tym czy przy tej mocy nie było by zbyt duże obciążenie dla akumulatora. Nie chciałbym go rozwalić. Jeszcze jedno pytanie czy mógłby ktoś podpowiedzieć z kąd wziąć zasilanie i jak podłączyć bezpieczniki itp.
      Tutaj daje linki do tych lamp:
      Ta z tyłu:
      http://allegro.pl/panel-led-lampa-halogen-126w-42x3w-12-24v-cree-i5921450319.html
      A te z przodu:
      http://allegro.pl/panel-led-lampa-robocza-halogen-72w-7200lm-hit-i6080540239.html

zeto
    • Przez deyu
      Jak sprawdzic elektromagnes przy rozruszniku zetor 5211 bo tylko słychac takie cykanie
    • Przez Majjdann
      Cześć mam problem niemam wogle nawiewu w moim Zetorku ani zimnego ani ciepłego sprawdzałem bezpieczniki są wporządku podpięte jest wszystko. Co może być przyczyną spalona nagrzewnica albo dmuchawa czy może to być coś innego prosze o pomoc .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.