Polecane posty

Adam3060    4

koledzy mam od niedawna mf 3070 i zauważyłem, że rpoa miesza się z olejem w misce gdzie można szukać przyczyny ? proszę o pomoc gdyż jestem uziemiony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1977    0

koledzy mój mf 3080 ciężko się kręci rok temu wymieniłem olej wskrzyni agrol u no inowy filtr dalej ciężko się kręci pracuje na 20h tagże niedużo powinny być dobre słabną też chamulce ciśnienia w skrzyni nie sprawdzałem ale osprzęt dzwiga bez problemu co morzna jeszcze sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfk110    1

jeśli pompa wtryskowa ma centralne smarowanie z silnika pod ciśnieniem to sprawdź pompę ja tak miałem w sieczkarni claas jaguar, nie bagatelizuj tego tak jak ja to zrobiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobny problem z moim MF3085 mianowicie jak jest zimny pali dobrze ,ale podczas pracy w agregacje potrafi sam zgasnąć i niemożna go odpalić. Wystarcz lekko pociągnąć drugim ciągnikiem i pali,a czasami odpali sam ale tak trochę dziwnie tj tak jakby się zapowietrzył łapie coraz szybciej przytrzymam go na rozruszniku dłużej i zaskoczy.Nie kopci filtry są ok,i jeszcze jedno jak pracuje w polu niemoge ustawić mu wolnych obrotów raz są 850-1000-1200 aczasem poniżej 800,co może być przyczyną tego.Zaznaczę jeszcze ze wyłancza się go kluczykiem [gasi] pozdrawiam i czekam na jakieś podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Wyczyść sitko w pompce zasilającej tej co ręką się pompuje paliwo u góry jest dekielek taki półokrągły przykręcony na jedną śrubkę odkręć wyczyść sitko i powinno być ok i moja rada tego sprzętu nie wolno rozciągać jeśli nie chcesz mieć poważnej awarii skrzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam co do pompki zasilającej to kupiłem nową filtry nowe i na zimnym silniku jest ok a jak złapie temperatury w tedy pojawia się problem , faluje na wolnych obrotach i jak bym go wyłączył to już nie odpali.w czoraj tak miałem ,nie chciał zapalić postał do rana i o dziwo zapalił od jednego strzała[ od .razu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Pisali tu na forum że w takich przypadkach może być to pompa wtryskowa i żeby to sprawdzić należy ja schłodzić zimną wodo jak jest rozgrzany silnik w momencie kiedy nie chce zapalić jak zapali po schłodzeniu będzie wiadoma diagnoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie koledzy mój mf jak stał tydzień nie odpalany po zapaleniu go nie mogłem wbić rzadnego biegu jak wszedł 1234 to nie dało sie wbić a i b pedał sprzęgła był miękki po upływie kilku minut były biegi a potem biegi wchodziły wręcz płynąco kolejnego dnia to już się nie powtórzyło czy to naturalne??? czy nie pokojące? kupuje mu sprzęt kupiłem ścierniskowy 13 rap bekera 2,60 będzie dobry? a pług nie wiem jaki będzie dobry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

sprzeglo ci sie zapowietrzylo. tez tak czasami mam ze po dlugim czasie (ale znacznie wiecej niz tydzien) mam miekkie sprzeglo i biegi nie wchodza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie u mnie  3125  przy zapalaniu kopci na niebiesko , przy odkręconym kolektorze widać jakby z dwóch cylindrów tylko kopcił. Co może być przyczyną ?  bo sami wiecie mechanicy to od razu cały silnik do remontu a zimny pali nawet bez podgrzania przy ok.minus 10 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacentop    1

Mam perkinsa 4 cylindrowego, gdy na postoju wcisne gaz do konca nie dymi wogole, pod obciazeniem np jade pod gore na wysokim biegu na pelnych obrotach to puszcza lekki czarny dymek. Czy to jest normalny objaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramzes1224    2

Moj tez zaczal dymic po wymianie wtryskiwaczy na nowe. Ostawili na 240bar. Dymek ledwo zauwazalny, ale wczesniej tego nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RedPower    3
Napisano (edytowany)

To normalne. Pod obciążeniem każdy traktor puści dymek.

Edytowano przez RedPower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Mój ma silnik po remoncie i pompa sprawdzana wtryski zrobione i jak przycisnę do podłogi z wolnych obrotów to puszcza dym jak każdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj