rolnikbbr

Cena Fendt-a 412

Polecane posty

Slavo    55

pewnie ok 350tyś brutto, jak nie więcej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

mi sie wydaje ze koło 310 ale możliwe że dużo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavo    55

One mają w standardzie "full" :lol: dużo sie nie myliłem co do ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Ale czy maja w std. przedni TUZ i WOM??? Chyba nie. Do tego doszły szerokie opony, koła bliżniacze (przód/tył) oraz wąskie do pracy w cebuli w międzyrzędziach. To chyba nie jest standard huh.gif

tuz posiadaja, a reszty postu nie rozumiem, to miala byc jakas ironia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavo    55
Z tego co słyszałem to 240 netto w standardzie :lol:

 

ok 240 tyś netto to 312 Vario kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejko    0

ostatni za bardzo sie nie orientuje ale rok temu chcieli za niego 380 tysiecy pln brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

"Brutto czy netto ?-bo facio w Szepietowie zaśpiewał mi 330tys. brutto za 412 (a seria 700 jest przecież o wiele lepiej wyposażona)"

To jest mój post z października ubiegłego roku-tyle chciał człowiek od Korbanków właśnie w ubiegłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
tuz posiadaja, a reszty postu nie rozumiem, to miala byc jakas ironia??

 

brzozak2, mówie prawdę, nie robie sobie przysłowiowych jaj. Sam się zastanawiałem po co mu taki zestaw. Ale koleś sieje ponad 50ha cebuli. Do jej obrabiania miał C 360 na wąskich kołach, ale nie dawała rady na takim areale. A jak kupił Fendt-a to już nie zostało kasy aby kupić jakiś mniejszy pomocniczy ciągnik do obróbki cebuli. I kupił taki zestaw, ze dobrał sobie bliźniaki i wąskie... Nie wiem jak on będzie to robił, chyba będzie kładł Fendt-a na podnośnik i stale przekładał felgi z oponami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
r10tomek    0

Jak był u mnie przedstawiciel Korbanka to wycenił mi go na 330 tys. zł brutto z pełnym wyposażeniem. :lol:

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavo    55

Widac że cenę podają różna u różnych rolników, brak konkurencji..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotras    2

Korbanki mają tyle tego na placu, że jeszcze pewnie będa sprzedawać i sprzedawać zanim ostatni model z placu im pojedzie do kogoś .

 

 

 

Korbanki sprowadzają sprzęt na bierząco ruch spory mają dzięki dopłatą.

Niestety nie mają konkurencji w sprzedaży Fendta a przydała by się im.

Szczeże sproponował bym zorientować się ile taki ciągnik kosztuje np. w Niemczech czy nie wyjdzie taniej.

Korbanki mają niesamowitą marże.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parobas    6

Czy ktoś może orientował sie w cenie tego fendta?

Mnie Korbanek zaproponował 70 tys euro netto.

Jeżeli ktoś też poważnie działa w tym temacie, to proszę o podzielenie się czy jest to niezła cena czy "walczymy" dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180
Czy ktoś może orientował sie w cenie tego fendta?

Mnie Korbanek zaproponował 70 tys euro netto.

Jeżeli ktoś też poważnie działa w tym temacie, to proszę o podzielenie się czy jest to niezła cena czy "walczymy" dalej;)

 

Parę maszyn z nimi już handlowałem chociaż żadnej nie kupiłem ;) (od nich). Jeżeli masz czas i i się nie napalasz to wg mnie spokojnie z tej ceny urwiesz z ok. 15%. Mnie za mediona 310 w 2005 na początku zaśpiewali 100 tys. euro. Jak się rozchodziliśmy było 81 tys. euro plus wózek do chederu, adaptacja do kuku, i dwa lata gwarancji. Fakt negocjacie trwały pół roku.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

kiedyś ten sprzęt był 300-310tys brutto, z tej ceny co mówisz wychodzi mi 320, a euro staniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gimo    0

Piotras o ile mi dobrze wiadomo ceny fendtów w niemczech sa szokujace za takiego 930 dalem okolo 117 tys euro a w niemczech dałbym chyba 143tys euro prosto od fabryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavo    55
kiedyś ten sprzęt był 300-310tys brutto, z tej ceny co mówisz wychodzi mi 320, a euro staniało

 

 

euro tanieje to oni podają teraz równą cenę w zł, zwiększając swój zysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cysiu133
      Cześć,
      Mam problem ze światłami pozycyjnymi dla przyczepy. W gniezdzie ciagnika na bolcach od swiatel pozycyjnych nie ma prądu, kierunkowskazy i stop jest, w ciągniki też wszystko działa jak należy, tylko problem jest w gniazdach przednim jak i tylnym. Bezpieczniki w porządku, prąd do bezpieczników dochodzi. Po schemacie instalacji (a jakimś wybitnym elektrykiem lub znawcą tematu nie jestem) wydaje mi się że problem może być na tej wtyczce zaznaczone na zdjęciu.  I tu nam pytanie czy może ktoś wie gdzie ona może się znajdować? Jak rozebralem plastiki to wydaje mi się, że kable od świateł idą do góry w słupku tam gdzie gaz ręczny, ale gdzie by tam dalej szły? 
      Może jest ktoś w stanie pomóc bądź naprowadzić na rozwiązanie problemu?
      Pozdrawiam!

    • Przez center
      Cześć!
      Czy ktoś ma jakiś sposób na regulację luzu zaworowego w F412 Vario bez użycia klucza serwisowego z podziałką kątową? Może jakieś klucze z deutfahra ? Tam jest Śruba na torx i w niej na płaski śrubokręt. 
       
      Pozdrawiam
      Michał 
    • Przez yaro_1
      posiadam ciągnik fendt farmer 410 vario, w ciągniku posiadam wyjście na hamulec hydrauliczny przyczepy. czy ktoś może mi wyjaśnić, skąd idzie olej/płyn do hamowania przyczepy oraz czy trzeba to włączyć (aktywować) w ustawieniach. w instrukcji jest tylko informacja, że coś takiego istnieje.
    • Przez Kuba__1994
      Witam, jakie powinno byc cisnienie w skrzyni vario fendt 411 2001r, minimalne i maxymalne. Dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam 
    • Przez center
      Dzień dobry,
      Ktoś może wie jak się rozbiera joystick w fendzie ? mam problem ponieważ dostał luzów gdzieś na przegubie i nie mogę się do niego dostać? ktoś wie czy kupi do tego się części zamienne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj