Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ariss

dziwne 2 przewody z tyłu ciągnika

Polecane posty

ariss    3

z tyłu przy rozdzielaczu hydraulicznym znalazłem 2 takie przewody wężyki obrazek czy ktoś wie do czego są lub do czego służą

ppiotr    28

Te przewody były połonczone z takimi osłonami na koncówkach wyjsc hydraulicznych poto gdy odłonczymy wąz to resztki oleju spływały własnie tymi wezykami.

Wiadomość z agroFakt.pl

ppiotr    28

Wygląda to tak pierwsza para od prawej a8dbf485d72d6b2cm.jpg

tylko nie do konca to jest dobre bo kurz dostaje sie do srodka te zatyzcki po lewej są szczelniejsze.

ariss    3

no ja z tyłu też mam 6 wyjść to musiał bym znaleźć jeszcze 3taki przewód ja tez stosuje te zatyczki co masz po lewej tylko wiesz jak wyciągasz wąż to tracisz pewną ilość oleju ale to tylko trochę zresztą. dzięki za pomoc

ariss    3

no to są od przewodów hydrauliki zewnętrznej w sumie to znalazłem nawet 3 wężyk

ariss    3

na pewno można je kupić u korbanków jeśli dobrze spisałem z katalogu to się nazywa kołpak ochronny a kosztuje 93,33 brutto ten na dół z 2 wyjściami do wężyków a ten z jednym jest droższy kosztuje 130,39 brutto

ariss    3

markowa jak nie wierzysz to sprawdź w e-sklepie korbanka jak masz katalog to zobaczysz ta skrzynka co jest przy kabinie kosztuje chyba 1500 netto czy brutto bez mocowania a ja myślałem że max 300 zł

ariss    3

no a radio do MF zwykłe u Korbanków kosztuje ponad 2 tysiące a na allegro 100 zł takie same a łożysko jedno do MF 3645 do skrzyni 4,5 tysiąca złotych ja wymieniłem pierścień uszczelniający za ponad 200 zł

PronarekP5    25

wiesz bo to radio do mf :blink: łożysko też do mf i pierścień także i za to sie płaci - tylko skąd wziąć inne części tańsze... a propo cześć do mf wie ktoś ile kosztują pierścienie na tłoki do silnika??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować