Tadeusz1212

Pomoc w zakupie Ursusa serii 2802-8024

Polecane posty

karol091193    869

Po pierwsze: ten model nie jest już produkowany, chyba, że chcesz kupić używany.

Po drugie: dla czego piszesz o ursusie w dziale zetora???

Po trzecie: ursus jak ursus może poczekaj troszkę i kup 90KM pol-mot ursus???


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginterpol    20

jeśli chcesz znać opinie to ja sądzę tak: decydując się na ursusa wpływ ma przede wszystkim sentyment i co najgorsze cena niezbyt adekwatna do jakości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bboyUrsus    10

Na YT jeden koleś ma takiego Ursusa, napisz do niego on ci powie o tym modelu wszystko co chcesz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Bajki pisze, 3 garowe mają 47 KM, na naklejce 3512 a napęd ma na przód. To jakiś składak może być bo na pewno nie z ursusa, bo ich przestali robić dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtracker    10

to jest cena netto!! Za taką kase to sobie kupisz elganckiego 4514 albo jakąś ładną renówke, mf, albo zetora


Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

W nim chyba nawet kabina nie jest oryginalna.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk255    1

wojtku16281 koledzy mają racje nie kupuj tego badziewia bo to nie jest 2012 tylko jak już to 2002 nie młodsze po 2 zobacz na przednie opony po 3 kabina jest taka jak do 60siątek te co teraz sprzedają po 4 to jest jakiś składak ktoś se go złożył pewnie z większych podzespołów i teraz szuka frajera jak by to miało oryginalniej przedni napęd to by to był u 3514 i po 5 za taką cenę sobie kupisz już naprawdę za***isty ciągnik np jak chcesz z przednim to zetor 5245,7245,7745 ursus orginalny 3514,4314,4514,5314

albo jakiejś innej marki zależy jakiej mocy potrzebujesz i co nim będziesz robił pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chłopie za taka kase to ty seobie kup zachodniego coś duzo lepszy komfort uciąg no i robota lepiej pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

jak chcesz sobie składaka kupić to jedynie rower a nie ciągnik za tyle kasy ! To jest badziewie jakich dużo. Kup sobie coś z Mf-ów. Mało palą, są dość zwrotne i szybkie.


Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28756

jeśli wersja 4x4 kosztuje 74k zł brutto, to wolę dołożyć ok. 6-8k zł, i mieć nowego Ursusa 5034, z fabryki z gwarancją

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

potrzebuje do orki i uprawy przedsiewnej ale głównie do ciężkich prac najlepiej coś ok 50-60 KM i do 75000

Bo kolo ma dwa do sprzedania !! zdiecie jest slabszego a opis jest do dwoch:) sie .

 

Zobacz te warto jescze poszukac bo na allegro znalazlem nowke ursusa 5034 za 76500 tak brutto! ale niewiem jak tu wkopiowac link wiedz wpisz ursus 5034

A takze John derre za 78tys brutto tyle ze bezkabiny ale nowka i z 75koni max wyposazenie

Edytowano przez kgbck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28756

@jaco512, chyba coś nie tak, bo Jinma posiada silnik 3-cylindrowy,przynajmniej tego się doczytałem z twojego linku, a Ursus 5034 ma 4 cylindry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazikow    8

w tym ogłoszeniu jest błąd ten ciągnik nie posiada silnika z pod marki perkinsa. Ursus 5034 nawiązuje do ciągnika TYM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek8244    7

Ale TYM to koreańskie ciągniki więc silnik nie jest chiński raczej.

Bo jeszcze niedawno na stronie ursusa (może pół roku temu) była informacja o chińskim silniku

 

http://www.ursus.com.pl/Ciagniki-rolnicze/URSUS#Ursus-5034

 

Czyżby na stronie ursusa tez byłby błąd?

 

Przejrzałem stronę ciągników TYM. Ta traktorki tez maja silnik PERKINSA. więc nie jest to błąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Tam też jest błąd bo Perkins nie robi 4cyl silników o pojemności 3,1l ;) jak już to 2,2l lub 4,4l lub 3cyl o poj. 3,3l.

W Ursusie 5034 siedzi silnik A498BT1 EURO IIIA.

Sam ciągnik z TYM'em za dużo wspólnego nie ma.

Ursus 5034 jest to Foton 504 po modyfikacjach w Lublinie ;)http://www.elrol.eu/foton504.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez emtecc
      Witam
      Użytkuje ktoś siewnik stopkowy Agro Masz 2.5m z ursusem 3512. Ma to sens czy tylko męczenie się? Sama waga (590kg) siewnika nie napawa optymizmem 
    • Przez TomaszN
      Witam czy może ktoś posiada komplety przedni napęd od ursusa 5314 ?
    • Przez Bandziornoo
      Witam wszystkich jestem nowym posiadaczem ursusa 3512  97r  nieznam się zbytnio na tych traktorach  ale podczas jazdy z górki jest cichutki jak chybryda ale już pod górkę  coś wyje tak jakby Między silnikiem a skrzynią biegów  mam tylko nadzieję że to nie będzie skrzynią biegów  a zwolnic tam nie ma  ?? Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez Piotr5314
      Witam posiadam 5314 z 96r i prosze abyście napisali coś na jego temat tylko obiektywnie <_<
    • Przez Jamalek
      Witam,
      Zwracam się z prośbą o podpowiedź w dwóch tematach
      1) Nasz ursus zaczął w ostatnim sezonie dość mocno kopcić na czarno szczegolnie podczas pracy pod obciążeniem. Od czego może to być. Oleju nie bierze, słaby nie jest, czy pali więcej nie wiem nie sprawdzaliśmy leję się i jedzie. Może trochę ciężej pali na zimnym silniku szczególnie teraz w zimę- one ogólnie ciężko pala zimą ale teraz jakby trochę bardziej. Dwa sezony temu miał robione wtryski, ale czy sa ok to nie wiem. Wyciągać je do sprawdzenia czy szukać gdzieś indziej.
      2) Co się dzieje jak linka od ssania na ciepłym silniku nie chce się wcisnąć, na zimnym wciska się bez problemu. 
       
      Dziękuję za wszystkie podpowiedzi 🙂
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj