Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
klocek

DF AgroStar 6.11 -Blokada 6 biegu czy taka skrzynia?

Polecane posty

klocek    0

przed chwilą czytalem temat o fendtdzie , i tam podbno wystarczy zdjąc jakąś blokade i masz 6 biegów
w DF tez są przeciez rózne rodzaje skrzyn, są 5 i 6 biegowe, mówie tu o AgroStarze 6.11, bo spotkałem się juz z 2 co mają 6 biegów na tej dzwigni numerycznej,
i teraz moje pytanie, bo ja mam tylko 5 biegów, czy to juz taka skrzynia czy moze ostatni bieg jest zablokowany?

Wiadomość z agroFakt.pl

Ursus3PGT    1

Mój 31 a przydało by sie jeszcze troche ale wątpie czy u mnie zanlazła by się piątka bo na konedacie jest tylko że miały skrzynie 12+4

daniel373    5

Znajomy ma Agrotrona 130 z 1998 roku i na schemacie na dźwigni zmiany biegów ma 5 biegów a tam gdzie na schemacie powinna być szóstka to było czarne pole ja w swoim mam 6 więc on spróbował wrzucić szusty bieg kturego nie było na schemacie ale był w skzyni i jezdzi ponad 40 km/h

kielbasa    1

@daniel373

tak to napisałeś, jakby tryb od tego biegu leżał gdzieś na półce w garażu albo na dnie skrzyni w oleju :)

"znalazł szósty bieg"

[end of offtopic]

"Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć, bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu."

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez jarilitmanen
      Witam,
      postanowiłem założyć internetowy sklep z częściami do sprzętów rolniczych polskich firm. Mam pytanie czy kupujecie części w takim sklepie bo jak na razie nie za wiele sprzedaję i zastanawiam się czym to jest spowodowane bo ceny mam o wiele niższe niż w zwykłych sklepach. Mam również pytanie w jaki sposób polecacie rozreklamowanie takiego sklepu?
      zespół na wesele łódź Dolce & Gabbana okulary  okulary Miu Miu oprawki Miu Miu wózki widłowe szczecin żurawie szczecin stomatolog mokotów 
    • Przez Bikon87
      Noszę się z zamiarem kupna hali pod ujeżdżalnię. Czy to dobre rozwiązanie na lato czy lepiej wstrzymać się z inwestycją i zakupić na jesień. Z jakich hal korzystacie? A może są jakieś alternatywy do hal namiotowych? Mam dobrą ofertę od protan Elmark, teren jest dobrze przygotowany, ale boję się falstartu. Dajcie znać, jak było u was. Dziękuję.
    • Przez JaniszChrobak
      Witam posiadam deutz fahr 4.68 90km z turbina jaki polecacie olej do silnika ?
      2 . Co może być przyczyną po rozgrzaniu slinka na wysokich obrotach słychać stukanie w silniku może wiecie co to mogło by być. 
      3. Ostatnie pytanie czy przy włączonym przednim napędzie i przy pełnym skrecie słychać coś w przednich kołach tak jakby się blokowaly a na wyprostowanych to się uspokaja czy to normalne czy w zwolnicach coś nie tak??
    • Przez kowalc362
      Witam jaki ciągnik kupić mam 8 ha ale mam zamiar dokupić jeszcze 7 ha i zastanawiam się czy kupić usrusa c360 czy zetora 7211 teraz posiadam  ursusa c335m z turem jeśli by ktoś proponował jakiś  inny ciągnik chce coś kupić do 30 tys 

• Przez michal_t25
      Witam
      Jak odkręciłem ten dekielek z tabliczką to wylało się paliwo (niewiele), ale czy powinno tam być?
      A dlaczego odkręcalem? Bo ostatnio wszystko na zewnątrz w pobliżu pompy było zabryzgane paliwem, tylko w czasie jednego momentu, którego dokładnie nie widziałem, ale zauważyłem skutki. Ujście najwidoczniej było z tych plastikowych osłonek - bo tam było potem jeszcze nieco wilgotno. To już się nie powtarza, ale ogólnie może tam gdzieś jakąś uszczelkę należy wymienić. Wuj mówił, że tam raczej nie powinno być paliwa - tylko w jednej komorze.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.