Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
klocek

DF AgroStar 6.11 -Blokada 6 biegu czy taka skrzynia?

Polecane posty

klocek    0

przed chwilą czytalem temat o fendtdzie , i tam podbno wystarczy zdjąc jakąś blokade i masz 6 biegów
w DF tez są przeciez rózne rodzaje skrzyn, są 5 i 6 biegowe, mówie tu o AgroStarze 6.11, bo spotkałem się juz z 2 co mają 6 biegów na tej dzwigni numerycznej,
i teraz moje pytanie, bo ja mam tylko 5 biegów, czy to juz taka skrzynia czy moze ostatni bieg jest zablokowany?

Wiadomość z agroFakt.pl

Ursus3PGT    1

Mój 31 a przydało by sie jeszcze troche ale wątpie czy u mnie zanlazła by się piątka bo na konedacie jest tylko że miały skrzynie 12+4

daniel373    5

Znajomy ma Agrotrona 130 z 1998 roku i na schemacie na dźwigni zmiany biegów ma 5 biegów a tam gdzie na schemacie powinna być szóstka to było czarne pole ja w swoim mam 6 więc on spróbował wrzucić szusty bieg kturego nie było na schemacie ale był w skzyni i jezdzi ponad 40 km/h

kielbasa    1

@daniel373

tak to napisałeś, jakby tryb od tego biegu leżał gdzieś na półce w garażu albo na dnie skrzyni w oleju :)

"znalazł szósty bieg"

[end of offtopic]

"Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć, bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu."

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez michal8899
      Jestem tutaj nowy i chciałbym się poradzić co wybrać interesują mnie te dwa ciągniki. Ma on pracować na 15ha jako ciągnik główny ciągnik . Proszę o pomoc!!!
    • Przez MrJareczek
      Chodzi mi głównie o to jak pasowałaby do gospodarstwa o areale około 20 hektarów - czyli około 80 KM. Pytam się bo mam dylemat między New Hollandem, Casem a Valtrą, a poza tym Valtra kojarzy mi sie zawsze z pracą w lesie
    • Przez madas_szab
      Jak w temacie kupujecie oryginalne filtry i oleje czy stosujecie zamienniki ??
    • Przez dziki-damian
      Chcę kupić ciągnik, zdecydowałem się na Valtre tylko mam problem bo nie wiem czy T133 HiTech czy N143 Versu. Będzie pracowac przy ok 90 ha.
    • Przez Schadow
      Witam przymierzam się w tym roku do zakupu ciężkiego agregatu uprawowego 4m, gleby mam mozaikowate od piasków po naprawdę ciężkie gliny i tak na oku mam 2 agregaty. Pierwszy to Expom wicher, druga propozycja to Agro-Tom UPH 
      Mam takie pytanie do was który z tych agregatów waszym zdaniem był by lepszy? Który zrobi lepsza robotę? Czy macie jakies doświadczenia z tymi markami? 
      I jak w Expomie sprawdzają się te wahliwe częsci robocze, czy nie ma problemu z kopiowaniem terenu?