Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

xxxxxxxxxxxxxxx

Polecane posty

Gość   
Gość

xxxxxxxxxxxxxxx

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

xxxxxxxxxxxxxxx

Edytowano przez klocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus3PGT    3

Mój 31 a przydało by sie jeszcze troche ale wątpie czy u mnie zanlazła by się piątka bo na konedacie jest tylko że miały skrzynie 12+4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel373    5

Znajomy ma Agrotrona 130 z 1998 roku i na schemacie na dźwigni zmiany biegów ma 5 biegów a tam gdzie na schemacie powinna być szóstka to było czarne pole ja w swoim mam 6 więc on spróbował wrzucić szusty bieg kturego nie było na schemacie ale był w skzyni i jezdzi ponad 40 km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kielbasa    1

@daniel373

 

tak to napisałeś, jakby tryb od tego biegu leżał gdzieś na półce w garażu albo na dnie skrzyni w oleju :)

"znalazł szósty bieg"

 

[end of offtopic]


"Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć, bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Xxx
    • Przez kubosz
      Czesć co sadzicnaie o cieletach z firmy Agrostar
      bo jestem zainteresowany ich zakupem interesuje mnie wiek cielat w jakim są sprzedawane cena i zdrowotność
      Z góry dzięki wielkie za odpowiedzi 
    • Przez maciekmgg
      Witam,w moim c360 od jakiegoś czasu na 3 biegu słychać charakterystyczne stukanie,pukanie .Teraz moje pytanie czy to sam tryb 3 czy może dyfer do roboty ?
    • Przez adrianochmański2
      witam jestem posiadaczem używanej ładowarki manitou 634 z 2006 r .Gdy  podczas jazdy chciałem więc wcisnąłem przycisk  i prubowałem zmienić bieg   usłyszałem zgrzyt stwierdziłem że coś jest nie tak wyłączyłem rewers a gdy chciałem znowu zmienić bieg zgrzytu już nie było stwierdziłem że pewnie przełącznik siadł więc go wyjąłem i sprawdziłem i był w pełni sprawny dodam też że podobny guzik mam na dżojstiku i on też nie działa  nie wiem w czym rzecz czy jakis przekaźnik padł  czy bezpiecznik się przepalił . Potrzebuję pomocy w zlokalizowaniu tej usterki .
    • Przez xlukasz12345x
      Witam mam ursusa c 360 i ostatnio dojezdzajac do skrzyzowania na 5 biegu , wylanczam bieg a traktor do przodu i zgasl , po ponownym uruchomieniu bylo dobrze , teraz mam pytanie co moze byc przyczyna ? Dodam ze nigdy takie cos sie nie dzialo 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj