Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ralf3635

MF 3635-Brak hamowania na 4 koła

Polecane posty

ralf3635    0

mam problem z mf 3635 mianowicie podczas hamowania nie zalacza przedniego napedu .Dodam ze bez problemu zalacza i rozlocza przyciskiem z kabiny.swiatla stopu dzialaja czyli chyba przelacznik pod pedalem hamulca jest dobry.prosze o wskazowki od czego zaczac .dzieki za wszelkie podpowiedzi

Wiadomość z agroFakt.pl

ppiotr    28

To pozostaje sprawdzic kable które idą od przełącznika przy pedałach chamulca do sterownika tego pod kabiną.

ralf3635    0

Do ppiotr czy moglbys mi powiedziec gdzie sie znajduje czujnik predkosci jazdy w mf 3635; mysle ze przy skrzyni i jak on wyglada bo nie wiem dzieki

ppiotr    28

W 3085 ten czujnik jest w tylnim moscie od góry zaraz pod zbiornikiem paliwa, jak odkrece korek wlewu oleju to go widac od wewnątrz nad kołem talezowym i u ciebie pewnie bedzie podobnie a po za tym w moim mf znalazłem jeszcze dwa takie czujniki jeden na wysokosci wałka przekaznika tylko bardziej z boku a drugi w poblizu pompy chydraulicznej, jezeli bedziesz go wykrecał to pamietaj zeby za głeboko go nie wkrecic tam musi byc jakis odstep miedzy czujnikiem a zebami koła.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Dzidek122
      Witam. 
      Mam problem ze sprężarka w mf 255,bierze olej
      Nie jest mi potrzebna, dlatego chcę ją wymontowac, proszę o jakieś wskazówki 

• Przez V12
      Witam
      Czy można w 75-14 jakoś na rozdzielaczu wyłączyć aby podczas hamowania nie podawało ciśnienia na wyjście oleju do przyczep ?? 
      Nie potrzebnie się zuzywa pompa bo przy kązdym hamowaniu podaje ciśnienie 
      Jedyne co mi przychpdzi do głowy to zaślepić rurkę od pompy hamulcowej , ale może jakoś sie to da wyłączyć bez ingerencjii
    • Przez restrukturyzacja2016
      Hej, ciągnik (MF 3060) pilnie potrzebuje wymiany ogumienia. Wiem, że był już takie tematy, ale ten będzie wyjątkowy.
      Stwierdziłem, że felgi - zarówno na przodzie jak i na tyle - są większe niż oryginalne. 
      Mowa jest o R38 z tyłu oraz R28 z przodu.
      Nie wiem, dlaczego są one inne niż powinny być, ale pytanie brzmi :
      Jakie ogumienie mogę zakupić? Nie ukrywam, że chciałbym coś szerszego niż mam.
      W chwili obecnej są 15.5 R38 z tyłu i 320/70 R28 z przodu. Wiem, że oryginalne powinny mieć numery 18.4-30 oraz 12.4-24.
      Czy mam szukać takie jak pasują na moje felgi? Czy może takie jak pisze na stronie, że powinny w nim być. Jakie ma to znaczenie? W jakich cenach będzie coś z "środkowej półki"? Na przód przydałyby się jakieś konkretniejsze, bo będą musiały znosić ciężary dźwigane turem. Oczywiście, wystarczą diagonalne.
    • Przez tomek44
      Witam jestem właścicielem MF 4235 od niedawna. Mam problem z rewersem mechanicznym otóż przy przesuwaniu dźwigni rewersu do przodu od czasu do czasu (średnio co 5 przesunięcie) występuje zgrzyt , przesuwając dźwignie do tyłu nie dzieje się nic, wchodzi ładnie. Czy jest to zużyty synchronizator czy problem tkwi gdzie indziej a może po prostu taka już jego uroda... Z góry dziękuje za odpowiedź. 
    • Przez BartomiejSkrczyski
      hamulce łapią od razu ze można zęby na kierownicy zgubić. tarcze ok kulki też. co może być przyczyną

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.