Skocz do zawartości
strzymek

dopłaty 2009

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bary    0

a ja mam juz całą kase na koncie :lol:

lubelskie - a długo czekacie na pieniążki ja już dwa tygodnie temu otrzymałam decyzję ale pieniążków nadal nie ma . Proszę o odpowiedz.

qazi    57

dziś już przyszła decyzja o dopłacie teraz tylko na kasę czekać

Wiadomość z agroFakt.pl

Thomas2135    1212

Jak czytam wasze posty to mi żal ściska(wiecie co). U mnie bez żadnych kontroli, błędów we wniosku a decyzji jeszcze nie dostałem ani bezpośrednich ani ONW.

oFsik    30

A jest w tym roku lista z wysokością dopłat na stronie armir czy tam innej?

PrzemoO    8

Dzisiaj w Agrobiznesie podali że osoby które miały kontrolę będą załatwiane od stycznia.

michalk    22

przed chwila otwieralem kopertke z decyzja wiec dostane troche wczesniej niz w zeszlym roku:):lol:

PrzemoO    8

To się nazywają dopiero nie zapomniane chwile :lol:

Pytałem się listonosza czy przychodzą decyzje.Stwierdził że ONW przychodziły masowo a bezpośrednie to po kilka sztuk przychodzi.

U mnie nadal cisza. :)

Adrianos    30

ocho to nieciekawie :lol:

czemu nie ciekawie?? wszyscy już wydadzą i zapomną a Ty dopiero będziesz się kasą cieszył:)

marcin974    25

przed chwila otwieralem kopertke z decyzja wiec dostane troche wczesniej niz w zeszlym roku:):lol:

Tak samo...

Ferdek07    62

Dopłaty a jakże większe tylko oddajcie mi moje 17 arów!!!! była decyzja ze zostanie ujęte 7 arów, ok, a teraz na dopłatach wyszczególnione jeszcze 3 działki i każda po kilka arów mniejsza, to pewnie jeszcze przyjdzie wezwanie do agencji nie?

michalk    22

a powiedzcie mi za ile kasa od decyzji powinna przyjsc??i mi tez tak przyszlo po kilka arow mniej:) a ile moze byc procent bledy przy zgloszeniu do agencji??

samex69    31

ONW już na koncie -ponad miesiąc po decyzji,decyzja na bezpośrednie 2 tyg. temu przyszła

więc kasa pewnie po Nowym Roku.Może i lepiej-na dłużej starczy.

Wczoraj listonosz przyniósł decyzje z ARR :lol: .Dają połowe wnioskowanej kwoty mlecznej-dobre i to!

A to wszystko w podlaskim. :)

oFsik    30

Podkarpacie.

Dzisiaj przyszła decyzja.Teraz czekamy na kasęsmile.gif

Pocieszyłeś mnie może za niedługo i do mnie listonosz przyniesie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost

dlaczego przecież w pierwszym kwartale 2017 roku będzie nabór a pula znowu została zwiększona

• Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez Angelo
      A co powiecie o tym zapisie: (tekst cytowany z najnowszego projektu)

§ 21
      W 2007 r. o pomoc mogą się ubiegać wyłącznie osoby, o których mowa w § 4.

Czyli:
      § 4
      1. Pomoc przyznaje się osobie fizycznej, która w dniu złożenia wniosku prowadzi działalność rolniczą, jednakże nie dłużej niż 12 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku.

Tak więc, kto nie jest właścicielem gospodarstawa (tzn. przed złożeniem wniosku o MR) to może zapomieć o premii w tym roku!!!
      Co proponujecie robić? Czekać, czy przepisywać gospodarstwo i składać wniosek?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
    • Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?