Skocz do zawartości
strzymek

dopłaty 2009

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

bialy2005    193

ONW kasa i decyzja jakies 1,5 miesaica temu. A reszty ani widu ani słychu ;) Mama dostała tydzin temy ONW a reszte tydzien wczesniej :D Może i kasa juz jest ale nawet nie sprawdzałem :D

oFsik    30

Podkarpacie, dzisiaj dostałem decyzję i Wam powiem oby dopłaty miały taką tendencje wzrostową w kolejnych latach.

sydney    32

A u mnie nic: ani ONW, ani obszarówki, ani RS, poprostu lipa, a nawozy w góóóórę ;)

rafff24    26

ja dostałem dziś decyzję, 2 tysie więcej niż w zeszłym roku, spora różnica, kasa zwykle 3-5 tyg i była na koncie

samex69    31

Dopłaty były na koncie! ;) Wszystko! :D Ale już sporo wydałem :) ,a jakby przyszły później to by na dłużej starczyło :D ! :(

stasiex    23

Dzisiaj przysłali decyzję - jak dobrze pójdzie to w przerwie świątecznej zaopatrzę się w komplet nawozów - polifoskę ostatnio ojciec siał jakoś... 5 lat temu :unsure:

Filipoo    14

dzisiaj wpłyneła kasa ale decyzja przyszła przeszło dwa mieśiące temu :unsure: tak długo za kasa czekac :blink:

adamj24    8

Filipoo jak Ja bym dostał tak szybko kasę to bym się cieszył raptem czekałeś 2 tygodnie z hakiem. Nie liczy się kiedy dostałeś decyzję, bo start płatności to 1 grudnia. U mnie ani decyzji ani kasy nawet z ONW. Jeszcze nigdy nie dostałem kasy wcześniej jak w marcu.

bayer    16

ja dostałem wczoraj decyzje z datą 25.11. pieniądze nie wiem kiedy przyjdą,bo znajomi jeszcze nie mają decyzji a kasa na koncie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się