Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Massey1993

Zamiana C-355 na MTZ82 Belarus

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Massey1993    15

Witam w najblizszym czasie mam zamiar sprzedac C-355 za ok.13 tys. trolla za 8.500 i przyczepe samozbierajaca za ok.3tys. i kupic MTZ82belarusa 4x4 z roku 92-96 ktory ma sluzyc do prasowania koszenia oraz zastepowac od czasu do czasu masseya 3050 w orce uprawie gleby pod siew co myslicie o tej zamianie czy MTZ to dobry wybor jak u niego z awaryjnoscia? z gory dzieki za odpowiedzi i rady

kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

master0608    0

Witam w najblizszym czasie mam zamiar sprzedac C-355 za ok.13 tys. trolla za 8.500 i przyczepe samozbierajaca za ok.3tys. i kupic MTZ82belarusa 4x4 z roku 92-96 ktory ma sluzyc do prasowania koszenia oraz zastepowac od czasu do czasu masseya 3050 w orce uprawie gleby pod siew co myslicie o tej zamianie czy MTZ to dobry wybor jak u niego z awaryjnoscia? z gory dzieki za odpowiedzi i rady

Jesli chcesz kupowac MTZ'a to zwroc uwage na hydraulike przy zakupie

Wiadomość z agroFakt.pl

Massey1993    15

jak w nich dziala wspomaganie nie przycina sie? a z przednim napedem dobrze ciagnie bo z przodu ma dosc waskie kola

kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

rucin    2

Mam 2 MTZ-y jeden 1985 a drugi 2003 i ogólnie te traktory cieknął a sprawdz skrzynie biegów czy biegi dobrze wchodzą,włącz napęd i wrzuć wsteczy i strzel ze sprzęgła to jak zarwie to naped dobry ma bo z silnikami to kłopotów niema ale zobacz czy np spod głowicy nie cieknie

Massey1993    15

ok dzieki za wypowiedzi jak juz cos kupie przez zime to dam znac i wrzuce foto :]

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tropt
      Witam, przejdę od razu do konkretów, Gospodarstwo 60 ha - ok 20 ha ziemniaka i 40 zboża, parę lat temu kupiony nowy JD 130M wraz z osprzętem do ciężkich, głównych prac, do pomocy ma 2 x 360 i tu jest problem, więcej czasu spędzam na tych c 360 niż na JD który robi wszystkie możliwe prace, szukam traktora głownie do opryskiwacza, sadzarki, obsypnika i ewentualnie kombajnu - potrzebny jest też ładowacz, ewentualnie jako pomocnik przy uprawkach - i tutaj są dwie opcje :
      1. szukać traktora ok 120 KM który na wąskich kołach obrobi ziemniaki i ewentualnie pomoże przy siewach, uprawkach
      2. szukać traktora ok 90 KM typowo pod ziemniaki. 
      Dodam że docelowo chcę uprawiać ok 100 ha. Które rozwiązanie byście polecali ? dodam że liczę się na ten moment z pieniędzmi - cały sprzęt i zaplecze ( magazyny ) rozwijane na kredyt - przejęte małe gospodarstwo. Z tego powodu na ciągnik nie mogę przeznaczyć więcej niż 100 tys. a chciał bym mniej bo i maszyn trzeba dokupić. Najbardziej przekonuje mnie JD ze względu na niezawodność, jednak używane są jedne z droższych na rynku, zastanawiam się nad jakimś kompromisam - niezawodność / cena. Co polecicie ? 
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez damianxx54i
      Ciągnik ma służyć jako pomocniczy.
    • Przez kamilos1619
      Witam
      Poszukuję ciągnika rolniczego do 2,4 m wysokości, ze względu na wjazd do obory. Ciągnik agregatowany będzie z paszowozem.
    • Przez Kenny93
      Witam wszystkich forumowiczów! Jestem tutaj nowy i chcę się was poradzic który ciagnik wybrać.
    • Przez kamilos1619
      Witam
      Poszukuję ciągnika rolniczego do 2,4 m wysokości, ze względu na wjazd do obory. Ciągnik agregatowany będzie z paszowozem.