Agrotron155

Słyszeliście o nowych agroplusach??

Polecane posty

jankris    12

Mam już go jakiś czas. Oprócz przedniego tuz i wałka ma chyba wszystko. Cena 173 tys.. Skrzynia 45/45 Eco, ale w 310 (62 km) to za mało mocy żeby się rozpędzić pustym na najszybszym biegu. No i to szarpanie rewersem i półbiegami, niestety dużo mniej płynnie niż w starym JD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozmi    0

Witam mam zamiar kupić Agroplusa 320(82KM) z czołowym ma juz ktos ten model ?? diler mi przedsawil cene z ładowaczem 187tys netto do małej:) negocjacji pełen wypas bez przedniego wałka co myśłicie o cenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankris    12

Cięgnik gotowy do pracy, rozstaw kół zwężony do upraw międzyrzędowych, no niestety zwrotność drastycznie spadła z powodu dość szerokiej maski. Ciągnik mały a maska szeroka 80cm, JD 120 kM szerokość maski 60cm i o wiele zwrotniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozmi    0

To co Jankris jesteś nie zadowolony z niego,żałujesz że go kopiłeś pytam bo na dniach mam wpłacić zaliczkę. A spalanie paliwa to jak w nim wygląda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankris    12

To wszystko zależy od tego z jakiego ciągnika się przesiądziesz.

Spalanie mnie za bardzo nie interesuje, ale wiedzę że pali mało, zbiornik 90l wystarczy na 15-20 mtg.

Skrzynia overspid jest bardzo szybka ponad 50 km/h, biegów jest multum.

Kabina niestety jest gorzej niż w JD wykończona i wyciszona, silnik nie jest na ramie więc w kabinie jest głośniej i czuć wibracje.

Dla mnie najważniejsze że zwrotność jest niesatysfakcjinująca przy wąskim rozstawie.

Ja nie żałuję że go kupiłem bo ma zastąpić 30-stkę, a w tym segmencie to raczej jest najlepszy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj