Skocz do zawartości
karolu

Dzień kukurydzy niedaleko Mińska Mazowieckiego

Polecane posty

karolu    1

Witam wszystkich na AF. 11 pażdziernika(niedziela) w Kamionce gmina Latowicz powiat Mińsk Mazowiecki odbędzie się dzień dzień kukurydzy z Pioneerem i Warpol Agro z Broszkowa.

Wiadomość z agroFakt.pl

karolu    1

Tak u Chrusta... Łatwo trafić bo to przy drodze z kamionki do latowicza na polach byłego pgr.... po niedzieli napisze dokładnie co i jak i o której.... Jest tam kilka odmian pioniera będzie trochę maszyn, a dla zainteresowanych przeslą wyniki badań z laboratorium sieczki którą zetną z poszczególnych odmian. Nie wiedziałem że ludzie z mojej okolicy też mają konta :).

Hehe no widzę że zrobimy sobie jakąś wspólną fotę bo ja również tam się wybiorę. A myślałem że to będzie jak co roku u Szopy w Janowie a tu proszę bardzo będę miał blisko do babci :)

karolu    1

Mam szczegółowe informacje dotyczące tej imprezy:

-początek niedziela godzina 13,00 w Kamionce

-prezentacja odmian kukurydzy kiszonkowej/ziarnowej firmy pioneer

-Program ochrony kukurydzy w uprawie polowej

-pokaz maszyn uprawowych firmy Kuhn w pracy z ciągnikami New Holland

-Informacje na temat możliwości pozyskiwania środków z funduszy unijnych.

Wśród uczestników spotkania zostaną rozlosowane bezpłatne produkty prezentowanych firm.

KAROL4    3

Aaaaaaaaaaaaalllllle kaszana!Poważna firma-tak mi się wydawało-fakt,że nie sprzyjała pogoda; ,,,, ale w żaden sposob nic nie próbowali zaradzić temu,a nawet gdyby sprzyjała to nie było po co tam jechać!.(wyjaśnienie dla modów -specjalnie nie edytowałem,bo nie jestem przeciwko tej firmie,tylko przeciwko jej bezradnośći)Muszę zaznaczyć ,że 2;3;4 latka temu były niezłe.

karolu    1

Może zamknijcie już ten temat bo jest trochę nieaktualny co? Bo ja chyba tego zrobić nie mogę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?